Dyskusja o sytuacji na świecie 200

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
powtorze moze wiecej osob wodzow powaznych przeczyta
-zero rekru z mapy dobrych graczy, ewentualnie rekru ale dajecie fejk cele na akcje sczegolnie na witam pilnujecie ludzi z rekru od poczatku
-jak widzicie kogos kto gral w witam na 186 to obserwujecie ma nie miec komend w waszym plemieniu fejk cele tez dobre obserwujecie go
-jak pisze ktos cos z witam na forum albo na pw to ignorujecie dzieciarnie
-wasi gracze musza zmieniac hasla co najmniej raz w tygodniu szczegolnie wazne podczas wojny z witam
-wasi gracze musza miec hasla do plemion inne niz do innych rzeczy najlepiej generowalne losowo przez menadzera
-copleyerzy bez rady zabronieni tylko rada wprowadza copleyerow i wprowadzacie copleyerow co na pewno nie maja kontaktu i nie mieli z witam
-do dnia akcji komendy ma tylko rada jezeli dalej dziwnie dobrze witam wychodzi obrona to tylko ko ma komendy do dnia akcji
-podczas akcji jak witam wbija dziwne kliny albo atakuje idealnie w wasze komendy zabieracie komendy calemu plemieniu
-przygladacie sie witam uwazne uzywaja duzo botow trzeba ich zglaszac ale ja nie podpowiem dokladnie jakie zwroccie uwage ile fejkuja w jakich odstepach w ile ms dogrywaja i profilatycznie mozna kazdego frontowca za etykiety zglaszac
-zgloszenia za pushing w poczatkowym etapie pamietajcie napisac ze to ze darma dala sobie ubic malego ofa to nie znaczy ze to nie darma
to co pisze wyzej to sa rady ktore witam wie ze na nich zadzialaja to sa rady ktore wiedza ludzie ze 186 ze zadzialaja na witam i to sa rady co wam polecam zapiszcie to zescreenujcie pamietajcie
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
powtorze moze wiecej osob wodzow powaznych przeczyta

-zero rekru z mapy dobrych graczy, ewentualnie rekru ale dajecie fejk cele na akcje sczegolnie na APK pilnujecie ludzi z rekru od poczatku

-jak widzicie kogos kto gral w APK na 50/100/150 to obserwujecie ma nie miec komend w waszym plemieniu fejk cele tez dobre obserwujecie go

-jak pisze ktos cos z APK na forum albo na pw to ignorujecie dzieciarnie

-wasi gracze musza zmieniac hasla co najmniej raz w tygodniu szczegolnie wazne podczas wojny z APK

-wasi gracze musza miec hasla do plemion inne niz do innych rzeczy najlepiej generowalne losowo przez menadzera

-copleyerzy bez rady zabronieni tylko rada wprowadza copleyerow i wprowadzacie copleyerow co na pewno nie maja kontaktu i nie mieli z APK

-do dnia akcji komendy ma tylko rada jezeli dalej dziwnie dobrze APK wychodzi obrona to tylko ko ma komendy do dnia akcji

-podczas akcji jak APK wbija dziwne kliny albo atakuje idealnie w wasze komendy zabieracie komendy calemu plemieniu

-przygladacie sie APK uwazne uzywaja duzo botow trzeba ich zglaszac ale ja nie podpowiem dokladnie jakie zwroccie uwage ile fejkuja w jakich odstepach w ile ms dogrywaja i profilatycznie mozna kazdego frontowca za etykiety zglaszac

-zgloszenia za pushing w poczatkowym etapie pamietajcie napisac ze to ze darma dala sobie ubic malego ofa to nie znaczy ze to nie darma

to co pisze wyzej to sa rady ktore APK wie ze na nich zadzialaja to sa rady ktore wiedza ludzie z 50/100/150 ze zadzialaja na APK i to sa rady co wam polecam zapiszcie to zescreenujcie pamietajcie
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
doszly mnie sluchy ze speed dogadalo sie z witam chlopaki popelniacie blad podobno zostal dzisiaj zawarty sojusz mam to potwierdzone w zaufanych stronach witam uwazam ze speed popelnia wielki blad chca razem speed i witam zjechac apk i wygrac na enki ti i tak wyglac swiat wedlug mnie to wielki blad hanba dla speed ze sie znizyli do tego chlopaki nie jest jeszcze za pozno sie wycofac
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
doszly mnie sluchy ze speed dogadalo sie z APK chlopaki popelniacie blad podobno zostal dzisiaj zawarty sojusz mam to potwierdzone w zaufanych stronach witam uwazam ze speed popelnia wielki blad chca razem speed i APK zjechac witam i wygrac na enki ti i tak wyglac swiat wedlug mnie to wielki blad hanba dla speed ze sie znizyli do tego chlopaki nie jest jeszcze za pozno sie wycofac
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
poowiedzcie w speedach co wy chcecie zyskac witam pierwsze wam wbije kose nie zamkniecie razem swiata 180 dnia was witam wystawi jestem pewny wyjda wam z plemienia i szybklo wejda do swojego a wy w 2 plemionach bedziecie albo wbija wam kose idealnie przed zamykaniem skladow jeszcz eprzekabaca plemiona co wtedy zostana zobaczycie to gra niewarta swieczki ja nie wiem jak speed moglo sie dogadac z witam tak wczesnie no niestety witam pewnie wygra ten swiat speed ma male szanse z witam a inni nie ma w ogole podjazdu
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
speed hanba poierwsi napisaliscie z witam o sojusz juz przed logowaniem wiedzialem ze witam chce sie z wami dogadac a wy daliscie sie kupic za paczke fajek chyba za nic jestescie sprzedawczykami co sie dogadali z witam witam powinno sie bic ofami i teraz jest 200 swiat i tacy frajerzy jak witam go wygra speed hanba pozyteczni idioci pietrka macie u siebie tylu kretow z witam ze glowa mala moge pieciu z glowy wymienic mam nadzieje ze nie daliscie kretu prowadzic dyplo bo tak to wyglonda
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
hanba speed hanba kazdy kto sie przyklada do tego ze witam moze wygrac ten swiat to jest zalosne powtarzalem tyle razy co witam robi nie wygracie z rynsztokiem nigdy witam dzieciaki maja za dobry wywiad niestety mowilem wam ze start w 300 osob 200 ukrytych idealnie sie sprawdzilo mowilem wam ich taktyke wszystko sie sprawdzilo co do jednego wszystko przewidzialem dokladnie jak bedzie mowilem ze witam sie sprobuje dogadac ze speed i sie dogadali zobaczycie oficjalnie jeszcze tego nie powiedza ale te plemiona sie dzisiaj na discord dogadaly
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
speed mam nadzieje ze sie przyjdzie ktos wyltumaczy czemu podpisaliscie sojusz z witam nawet wiem na jakich zasadach staracie sie zamknac swiat w 180 dni zjesc apk na poczatek razem pozniej ti i n wiecie ze sie dogadaja na was i chcecie zamknac 1 plemie do tego czasu 50 osob speed 50 osob witam chcecie poredukowac i taka jest umowa jak sie nie uda bedzie o wiele za duzo graczy albo bedzie cos szlo wolno to ewentualnie jest decyzja druga o zrobieniu 50/50 pod koniec swiata i zostaniu u siebie ale bedziecie podejmowac decytzje tak czy tak witam speed hanba bedziecie zapamietani za tych co podali reke oszustom kretaczom dlatego nie wolno ufac speed tak samo jak witam
 
Wynik reakcji
46.380
poowiedzcie w speedach co wy chcecie zyskac witam pierwsze wam wbije kose nie zamkniecie razem swiata 180 dnia was witam wystawi jestem pewny wyjda wam z plemienia i szybklo wejda do swojego a wy w 2 plemionach bedziecie albo wbija wam kose idealnie przed zamykaniem skladow jeszcz eprzekabaca plemiona co wtedy zostana zobaczycie to gra niewarta swieczki ja nie wiem jak speed moglo sie dogadac z witam tak wczesnie no niestety witam pewnie wygra ten swiat speed ma male szanse z witam a inni nie ma w ogole podjazdu

Masz ochotę na przekładańca?
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
speed sie rozwija poludnie i w lewo na apk witam na apk w gore i w lewo zabieraja obrzeza ti taki jest plan pozniej policzyliscie ze bedziecie miec wiecej mapy niz n i ti i dlatego jest sojusz pod koniec swiata ja wam mowilem co witam z wami zrobi wiedzialem ze sie chcieli z wami dogadac ale nie sondzilem ze jestescie tacy glupi w glowie ze sie zgodzicie na taki uklad no niestety glupich nie sieja speed na czarna liste plemion wlatuje
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
gracze speed zbuntujcie sie przeciwko radzie moge nawet z wami zagrac jak sie zbuntujecie nie mozecie pozwolic dyplomacie podejmowac takich decyzji jak sojusz z witam to sabotaz dyplomata speed chce przegrac swiat dogadal sie z witam dzisiaj jest juz regulamin sojuszu zrobiony na dniach ma byc oficjalny pisze o tym zeby inne plemiona sie przygotowaly zeby cokolwiek zrobili bedzie ciezko jak speed jest naiwne ale niestety tak juz jest musicie cos wymyslic pierwsze padnie apk pozniej juz witam i speed ma wieksza czesc swiata nic nie zrobi n i ti dlatego trzeba dzialac juz teraz moze ktos cos wymysli ja zalamka max po tym jak sie dowiedzialem
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
oby ktos ze speed tu wszedl wytlumaczyc sie co zrobil ja duzo czasu nie mam nie bede tu wiecznie koncze piwko i w kime dlatego mam nadzieje ze zanim pojde to ktos ze speed tu wejdzie powie dlaczego podpisaliscie sojusz z witam kazdy z tego swiata dzisiaj juz wie bo im powiedzialem wydalo sie nie trzymaliscie tego dlugo w tajemnicy teraz moj ruch pileczka po mojej stronie ciekawe co zrobicie zeby mi ja zabrac a wam gracze speed prosze zbuntujcie sie nie wolno sie wam sluchac rady jak podpiusuje sojuisz z witam witam musi zostac zniszczone
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
oby ktos ze speed tu wszedl wytlumaczyc sie co zrobil ja duzo czasu nie mam nie bede tu wiecznie koncze piwko i w kime dlatego mam nadzieje ze zanim pojde to ktos ze speed tu wejdzie powie dlaczego podpisaliscie sojusz z witam kazdy z tego swiata dzisiaj juz wie bo im powiedzialem wydalo sie nie trzymaliscie tego dlugo w tajemnicy teraz moj ruch pileczka po mojej stronie ciekawe co zrobicie zeby mi ja zabrac a wam gracze speed prosze zbuntujcie sie nie wolno sie wam sluchac rady jak podpiusuje sojuisz z witam witam musi zostac zniszczone
 
Do góry