Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ale nie denerwuj się tak, ja Cię nie obrażam a Ty już z 30xrazy to zrobiłeś. Lakiernik na taśmie powinien być opanowany.

Co wygrałem? Proszę


Pytanie numer 2
Sprawdź sobie kiedy dołączyłem. Ciężko dostać zaproszenie, gdy nie ma Cię w momencie startu świata
Ale dla lakiernika operowanie datami, to już zbyt wiele XD
Ale wrzuć prawdziwego screena przegrywie, bo zrobię to za ciebie :)
Nikt cie nie zaprosił temu nie wbiles :/
 
Wynik reakcji
608
Drodzy Państwo, póki co mamy niesamowity zwrot akcji. Wyciekł screen prawdopodobnie z forum A.D.K. Został wrzucony przez gracza Witam, są bardzo duże szanse, że plemię grające 100% czysto przez całe swoje istnienie właśnie dopuściło się pierwszego odchylenia. Jesteśmy świadkami sensacji. Mam nadzieję, że @Bl-ack sno-w - obrońca uczciwości nie przejdzie obok tej sprawy bez jakiejkolwiek reakcji.
Nie no teraz to przegiąłeś pałę, takie jawne prowokacje. Ciągnij deffa, będą flashbacki ze 186
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Ale wrzuć prawdziwego screena przegrywie, bo zrobię to za ciebie :)
Nikt cie nie zaprosił temu nie wbiles :/

No ciężko dostać, skoro 1.5 miesiąca byłem nieaktywny, przecież sam o tym pisałeś:)
Heh ale się zamotał, jak koń na światłach

--

Sorry ze jeszcze do tego wracam, ale zechcialbys mi panie doktorze wyklarowac kiedy gralem botem i kiedy gralem ze speed?

Nie mogę, bo kazałeś mi zamknąć mordę.
Jak opanujesz burzę hormonalną i przestaniesz się zachowywać jak smarkula, to wróć, odpowiem.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
No ciężko dostać, skoro 1.5 miesiąca byłem nieaktywny, przecież sam o tym pisałeś:)
Heh ale się zamotał, jak koń na światłach

--



Nie mogę, bo kazałeś mi zamknąć mordę.
Jak opanujesz burzę hormonalną i przestaniesz się zachowywać jak smarkula, to wróć, odpowiem.
Gówno mnie to obchodzi gdzie byłeś, trzeba było nie dorabiać sobie drugiej dziury w dupie.
Szczekaj dalej psie, to ci tylko zostało skoro wszyscy mieli cie w dupie xD
Weź napisz coś o darmach speed bo dawno nie było.
I o lakierniku z kredytem pls.
 

Hunter x Hunter

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.408
Chciałem zapytać czy też nie patrzyłeś na mapę i nie widziałeś kłódek?
Przecież nikt nie mówił, że ich nie widział. Nawet key przecież pisał o tych darmach. Darmy na botach zostały usunięte i dla mnie bomba, bo sam gardzę taką grą, ale taka jest rzeczywistość plemion, tak jak rzeczywistością w realu jest to że rządzą nami na zmianę Ci sami ludzie, też mnie to wkurwia, ale nie jestem 15 letnim kucem, który wywraca stolik i się o niego potyka (tak w tej metaforze jesteś kucem, wolę wytłumaczyć jakbyś nie tylko z dupą miał problemy).
Osoba, która zakładała konta z botami już nie gra z nami. Tutaj podziękowania do kmic za dobrą robotę, ponieważ gdyby nie on to nie wiedzielibyśmy kto jest winien, bo darmy zostały przez tą osobę rozdane innym graczom, przez co nie do końca wiedzieliśmy kto je stworzył.
Czy jakoś jeszcze mogę Ci pomóc? Rozwiać jakieś wątpliwości?
 
Do góry