Dyskusja o sytuacji na świecie 200

CHAPON.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.405
UWAGA, UWAGA
wzywam wszystkich reprezentantów SPEED @Nitro Cee @jayall feat. Luner @Keymil LoveOrHate

macie ostatnią szansę oczyścić dobre imię swojego plemienia.
Wystarczy, że w ramach zadośćuczynienia Szadoł nagra kolejny memetage.

Jak dostaniemy memetage, to przestaniemy was cisnąć za boty i darmy :)
Chłopaki żeby się oczyścić wskoczyli do studni z szambem i nie wyszli czyści.
Wszystko stało się jasne
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Ja poczciwie przejąłem gracza przy pomocy offka naszego ziomka z 178, więc jak zarzucasz komuś zjadanie darm zacznij od siebie.
Tutaj masz dogrywanie wczoraj na gościa i rapki.
Co to znaczy "Przy pomocy offka naszego ziomka z 178?" Czemu nie napisałeś przy pomocy kolegi z plemienia? Czyżby też darmę klepał i jeszcze z darmy pomagał offem dobić?
 

Pelcia

Chłop
Wynik reakcji
7
Witam graczy :] co tam słychać ciekawego ? Jakoś dziś i wczoraj spory ruch na FO stało się coś ciekawego ?
 
Wynik reakcji
1.077
Kurwens, wioska, na którą dałem sb kłódkę, okazuje się być darmą speedów. Za dużo szczęścia miałem od początku świata z manuskryptami, żeby jeszcze bezboleśnie przejąć rozwiniętą osadę ; \
 

Mental Boom

Pikinier
Wynik reakcji
54
"MY DARM NIE JEMY"
SPEED I KLASYK po 30k RA,RO,RW łącznie

View attachment 60559
Ajajaj szkoda włączyć myślenie albo odpalic mapke :/
Na czym mamy nabijać RA RO RW?
Na tych barbach czy kilku brązowych kropkach?
Jakbyś zauważył klasyk jest jednym z niewielu plemion,które nie było wymieszane i nie musiało wlaczyć o teren.
Jedni jak my możemy sobie pozwolić na spokojny rozwój podbijanie barbarek,brazowych kropek ewentualnie rozbiórki po selekcjach,a inni nie.
To,że wy nabiliście 68k agresora i wciaz nie podbiliście żadnej wioski to nie nasz problem :)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.487
Kurwens, wioska, na którą dałem sb kłódkę, okazuje się być darmą speedów. Za dużo szczęścia miałem od początku świata z manuskryptami, żeby jeszcze bezboleśnie przejąć rozwiniętą osadę ; \
Ja mam gorszy problem, gdzie sie nie rozejrze tam wszedzie klodki widze.

Ty nie bedac w Speed wiesz co jest darma, a co nie.
W sumie nie wiem co gorsze.

No nic, pozostaje chyba barby lykac.
Dajcie jakis dobry szablon budowy, tylko nie ten speedowobociarski.
 
Wynik reakcji
137
@Keymil LoveOrHate Debilu.
Ja poczciwie przejąłem gracza przy pomocy offka naszego ziomka z 178, więc jak zarzucasz komuś zjadanie darm zacznij od siebie.
Tutaj masz dogrywanie wczoraj na gościa i rapki.

To, że ktoś przejął wioskę prędzej niż Ty, nie znaczy że od razu musisz się pultać i konfić.
@jayall feat. Luner Madzia co Wy tam za gamoni trzymacie?

View attachment 60590
View attachment 60589
Jestem już czysty? xD Mogę sobie spokojnie iść obejrzeć jakiś serialik? Czy mam jeszcze coś wyjaśnić i pocieszać ludzi, którzy w erze pałacy nie potrafią dogadać się z kimś z plemienia i podbić wioskę?
 
Do góry