Dyskusja o sytuacji na świecie 200

luk54321dym

Miecznik
Wynik reakcji
81
Podsumowując z ujawnionych kretów speed mamy już:
- Warzywa z Obrzeży
- ZnowuPłacząJakMnieWidzą
- Nezus
- Alfa

A to dopiero początek prześwietlenia tej oszukańczej organizacji. Już jutro jeśli otrzymam wymaganą ilość reakcji zajmę się prześwietleniem kretów Speed w APK, a uwierzcie, tam to jest dopiero wylęgarnia tego syfu.
Pozdrawiam
o birce nie zapomnij ;D też grała z nami
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.939
Jednak prędkość 1.6 to był błąd, świat zdecydowanie za szybki produkcja surowców też robi swoje
Prawdopodobnie drugi classic gdzie nie będzie nawet realnej dłuższej walki

Najbardziej rozśmieszyła mnie jednak wczorajsza akcja na Witam gdzie przy takiej wielkiej przewadze jeszcze trzeba robić włamy na konta xddd
Cringe
Kto się włamywał?
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.749
Kto się włamywał?
no nie do konca bo wlasciciel konta nawet nie wiedzial co odjebaliscie...
jakis jego coop co byl smieciem odjebal gowno ;) macie sie czym chwalic Ci powiem :p

I to rozumiem ze przyszedl by to jakis rodowity bezbek ze speed i to pisal, ale ze Ty kanar takie glupoty bedziesz pisal to bym sie nie spodziewal ;)


Jeszcze jak takie akcje idzie zrozumieć, bo się takie widywało przy stracie wiosek i się robi wszystko żeby wrócić do gry to przy przewadze 12k wiosek to litości...
 

Hunter x Hunter

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.419
Jednak prędkość 1.6 to był błąd, świat zdecydowanie za szybki produkcja surowców też robi swoje
Prawdopodobnie drugi classic gdzie nie będzie nawet realnej dłuższej walki

Najbardziej rozśmieszyła mnie jednak wczorajsza akcja na Witam gdzie przy takiej wielkiej przewadze jeszcze trzeba robić włamy na konta xddd
Cringe
Jakie włamy? Przecież normalnie zasta dostaliśmy to jaki to włam na konto? XD
 
Ostatnia edycja:

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
621
Witam juz nie istnieje przeciez to Ti, ja mam ich tym samym kolorem oznaczone co Ti na mapie

Wypomina komuś fuzje mając 3 człony, 5 jeśli liczymy klasyki, które i tak są przez was zarządzane i gracie na ich kontach. Nie wspomnę już o 3 sojuszach w tym z jakimiś bambikami z obrzeży byle obsadzone kretami wygi jeszcze szybciej przepchać. 10 czlow sumując podpisanych do końca świata po blachy.

Beka
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.876
Dobrze kanar, Ty już wygrałeś potężny classic i jaki dumny z tego byłeś, także wiemy, że nie należy się spodziewać od Ciebie większych ambicji :D (oddaje szpileczki)
Potezny classic byl tez do bani, za duze koalicje tam byly na spid.

Teraz wygram potezny 200 i to przeciwko nezuskowi

@Backmonster
Ja nic nie wypominam, po prostu podkreslam fakt jakim jest to, ze juz nie istnieja.

W aresach tez gramy na kontach, w apk tak samo.
Mysle, ze w Nkach tez mamy ludzi.

Beka
 
Do góry