Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.930
Dobra my tu gadu-gadu a niejaki Mirek ponoć handlarz zaczyna tracić wioski na potęgę. Grill nie wyszedł?
Jesteś jakiś upośledzony czy udajesz? Dziwne jakby nie tracił w takiej sytuacji w której sie znajduje. Tam front juz na straty i nie ma sensu nawet bronic. No chyba, ze ktos lubi marnować swoj czas.

Śmieszą mnie tacy ludzie próbujący się dowartościować z zaplecza.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.199
Historia legend speed na świecie 200:

-zdobycie ćwiartki poprzez powrzucanie swoich ludzi do każdego plemienia znajdującego się na ich ćwiartce a następnie ich rozwiazywaniem/rekrutacją i rozbijaniem od środka przez kretów

-pon z apk

-pon z witam

-pon z klasykiem

-„wojna z wygami” czyli niemożność przepchnięcia randomow w uczciwej walce a zamiast tego znowu rozbijanie plemienia od środka przez kretów, wyciąganie graczy których wcześniej się tam wstawiło, rekrutacja.

-sojusz z ns, love, klasyk

Macie historię swoich legend
napisałbym to samo o TI ale nawet nie wiem czy z kimś się bili poza swoimi mulciakami, taka to była cięzka droga do miejsca gdzie sa teraz - waląc offami zza pleców dudu i witam xD
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.716
Jesteś jakiś upośledzony czy udajesz? Dziwne jakby nie tracił w takiej sytuacji w której sie znajduje. Tam front juz na straty i nie ma sensu nawet bronic. No chyba, ze ktos lubi marnować swoj czas.

Śmieszą mnie tacy ludzie próbujący się dowartościować z zaplecza.


a jak wygrywasz to nie marnujesz czasu na to gówno ?
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.514
Obie strony zadowolone z akcji, więc nic tylko się cieszyć :) Garść statystyk na 21:30 (więc do końca może być kilka wiosek w jedną, bądź drugą stronę).

Wioski:

ARES/APK – 14715

WITAM/TI – 16260



Dla porównania statystyki akcji APK/ARES z 07.05

+16 wiosek

Stosunek RA:RO ok. 2,16

AKCJA TI/WITAM z 09.05 na godz. 21:30

+ 36 wiosek

Stosunek RA:RO ok. 2,18



Trzeba zaznaczyć, że ares wbiło ponad 80mln ro na dzisiejszej akcji, natomiast ti/witam 07.05 przeszło 49 mln.
Według statystyk szykuje się w końcu jakaś fajna bitka :)
Tak będzie ciekawie bo ti musi zacząć ratować enki więc APK zaraz wjedzie na pełnej ;)
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.199
Hałs - jak to jest z Tobą tak naprawdę? na 100 były eNki, teraz APK. Gdzie bardziej serducho bije?
serducho bije za starymi Jakiesiami z 48 i 51 ;) Co do Nek stare Nki to moja ekipa, nowe APK to moja nowa ekipa, jednych i drugich lubię, obie ekipy mają fajną atmosferę i ludzi wartych poznania. Ciężko wybierać którą bym wolał ale chyba z rozpędu obecnie APK bo jednak trzy ostatnie światy z nimi a z N ostatnio to kiedym, z 8 lat już temu?
 
Wynik reakcji
54
serducho bije za starymi Jakiesiami z 48 i 51 ;) Co do Nek stare Nki to moja ekipa, nowe APK to moja nowa ekipa, jednych i drugich lubię, obie ekipy mają fajną atmosferę i ludzi wartych poznania. Ciężko wybierać którą bym wolał ale chyba z rozpędu obecnie APK bo jednak trzy ostatnie światy z nimi a z N ostatnio to kiedym, z 8 lat już temu?
no wlasnie dlatego zapytałem, pod kątem tego świata, gdzie bardziej Cię ciągnie
 
Do góry