Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.367
Jak ktoś ma dosyć obrazków amoka to ja wstawię swój
Dobra obrona Ares, aż zaskakujące jak wyczytali offy :x Pewnie odbiją sporą część tego co padło, trochę jeszcze padnie z bliska i akcja skończy się na około 20 wiosek które zmienią właścicieli.

1715246424277.png
 
Wynik reakcji
2.782
TPK miało XD
Bo byliśmy rozrzuceni po świecie
Dziadki nie ogarnęli jak się łańcuszki robi XDDDDD
Heh śmiesznie ;)
Łańcuszków nie powinno być tak jak i masówek na starcie.

Przypomina mi się trochę sytuacja z Elite Morfusa&Mickeza ze 133 jak podczas wypowiedzenia jeden człon zrekrutował z 2 kosowników i jak zaczęliśmy ich bić to zaczął nas też więc dałem zgodę na ataki na inne człony też i były argumenty że przecież jeden człon złamał wypowiedzenie a inne nie i nie możemy atakować :d
 

AMOK X LUNDSTRAM

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.902
Jak ktoś ma dosyć obrazków amoka to ja wstawię swój
Dobra obrona Ares, aż zaskakujące jak wyczytali offy :x Pewnie odbiją sporą część tego co padło, trochę jeszcze padnie z bliska i akcja skończy się na około 20 wiosek które zmienią właścicieli.

View attachment 65104
kogo niby męczą wskaż mi jedna osobe to przestaje
 

Kadłubek

Miecznik
Wynik reakcji
450
Jak już wcześniej wspominałem, jeśli Ares zakończy dzisiejszą akcję TI z wynikiem przynajmniej -10, to będzie to początek ich końca. Plemię, które przed akcją znajdowało się na końcu rankingu RO, naładowane wojskiem, powinno bez problemu odbić tak prostą akcję. Tymczasem, już pół godziny po rozpoczęciu akcji jesteście o ile mam dobre informacje, 20 na minusie, co tylko potwierdza moje przewidywania. Jeśli się nie uda odbić tych wsi, to wystarczą maksymalnie 2-3 akcje i koalicja południowa zmusi ich do przejścia w głęboką defensywę. Wtedy już wyprowadzanie ofensywnych akcji nie będzie takie proste. Biorąc pod uwagę tempo działania TI, przewiduję, że otrzymacie te 3 akcje w ciągu maksymalnie 10 dni. Drżyjcie, Speed! Wasz sojusznik upada.
APK przypominam też, że to nie wstyd wypowiedzieć Speed.
 
Do góry