Dyskusja o sytuacji na świecie 200

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
dzieciaki z witam jakie to uczucie przegrywac na nowych graczy ares nigdy swiata nie gralo nikogo tam nikt nie zna nie wiadomo kto to a wy na nich przegrywacie wielka akcja i przejmujecie 10 wiosek jakie to uczucie byc tak zalosnym jestescie skonczeni na tym serwerze dzieciaki moze i brika sie na was nabrala ale pozakaliscie ze jestescie slabi
 

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
dzieciaki z witam jakie to uczucie przegrywac na nowych graczy ares nigdy swiata nie gralo nikogo tam nikt nie zna nie wiadomo kto to a wy na nich przegrywacie wielka akcja i przejmujecie 10 wiosek jakie to uczucie byc tak zalosnym jestescie skonczeni na tym serwerze dzieciaki moze i brika sie na was nabrala ale pozakaliscie ze jestescie slabi
Ochłoń się, to tylko gra
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
witam robi kolejna akcje i przejmuje ledwo co na ares to jest smieszne ares nikt ich nie zna nic nie gra takie ares a i tak pokonuja latwo witam witam dzieciaki codziennie sie kloca u siebie wyzywaja sie bo oni nie wiedza co to przegrywanie codziennie inne pomysly kazdy glupi ludzie koncza szkoda ze brika sioe na nich nabrala ale spokojnie witam i tak przegra czas dzieci sie skonczyl kazdy to widzi brika bedzie musiala zobaczyc wezmie witam do siebie przegra sobie swiat
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
choriel to dzieciak nie ma co z nim pisac wrzucac od razu do ignora nie czytac jego postow nie mial nigdy nic ciekawego do powiedzenia wychodzisz z rozmowy z nim nie ma nawet co sie meczyc z nimi blokowac od razu swiaat jest milszy to jest twarz dzieci z witam same slabe posty najwiecej brike wyzywal sam pamietam najwiecej pisal o brice wyzywal jak tylko mozna a teraz osobiscie na kolana sie rzucil tyle jest warto jego slowo jak ktos nie szanuje swojego slowa nie szanuje siebie to nie zasluguje na szacunek od nikogo dzieciak
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
choriel to dzieciak nie ma co z nim pisac wrzucac od razu do ignora nie czytac jego postow nie mial nigdy nic ciekawego do powiedzenia wychodzisz z rozmowy z nim nie ma nawet co sie meczyc z nimi blokowac od razu swiaat jest milszy to jest twarz dzieci z witam same slabe posty najwiecej brike wyzywal sam pamietam najwiecej pisal o brice wyzywal jak tylko mozna a teraz osobiscie na kolana sie rzucil tyle jest warto jego slowo jak ktos nie szanuje swojego slowa nie szanuje siebie to nie zasluguje na szacunek od nikogo dzieciak

ales obsral posta xxxxxd
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
oczywiscie ze witam cale na botach leci dobrze kazdy o tym wie ucza ludzi jak uzywac tych programow kazdy tam ma automatyczne etykiety kazdy atak dobrze opisany korzystaja z programu ktory fejki wysyla dogrywaja z programu to jest masa programow slyszalem ze duzo osob zostalo zablokowanych i to jest prawda tam kazdy tak korzysta kazdy kto ceni sobie gre bez programow powinien jechac z witam szkoda najwyzej brika lubi grac na oszustow
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
witam szykujcie sie na zemste nie zapominajcie ze moj kolega ktory daje mi informacje ma jedno z wiekszych kont u was wy padniecie i tylko tacy porzadni jak on nie zatona razem z wami
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
@warzywa ja jestem prosty chlopak wchodze po ciezkiej pracy tutaj ja nie jestem wyksztalcony nie umiem tak pisac ja wchodze po pracy i walcze z ludzmi ktorzy nadwyrezyli moje zaufanie ktorzy mnie oszukali ktorzy sa kretaczami jak chcesz poprawna polszczyzne to wlacz sobie telewizje
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
pamietajcie zero rozmow z dyplo z witam kazdy kto pisze dyplo z wiitam kazdy kto z nimi gada jest frajerem pamietajcie nie wolno pisac z witam bedziecie tutaj pietnowani jak pewna pani na b nie bede wypowiuadac jej nicku bo mi sie rzygac chce
 
Do góry