Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ogólnie Ja tam fachowcem nie jestem, ale wyjebane 800kola na budowę domu to tak ciężko zebrać przeciętnemu Kowalskiemu. Ale mogę się mylić
Problem jest taki że do nich nie dociera, że 80k brałem bodajże w marcu 2020 (nie jestem pewien, nie pamiętam takich pierdół), i spłaciłem w 4 lata.

Oni cały czas myślą że jak napiszą że w grudniu miałem 80k do spłaty i komornika na głowie to tak będzie.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Problem jest taki że do nich nie dociera, że 80k brałem bodajże w marcu 2020 (nie jestem pewien, nie pamiętam takich pierdół), i spłaciłem w 4 lata.

Oni cały czas myślą że jak napiszą że w grudniu miałem 80k do spłaty i komornika na głowie to tak będzie.

Jak się tłumaczy XD XD XD

Komornik to łyknął?
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
200 metrów to dość sporo.

No ale też zejdźmy na ziemię. Jeśli zarabiasz 6k to nie weźmiesz 800 kredytu, bo Cię zje.
Już nie mówiąc o tym, że pewnie nawet Ci go nie udzielą.
Zatem przeciętnego Kowalskiego na taki dom zwyczajnie nie stać.

No tak, dlatego bierze się kredyt adekwatny do zarobków, trzeba być skończonym idiotą żeby brać kredyt na całość.

Budowę domu każdy zaczyna z jakimiś oszczędnościami, zazwyczaj one starczają do etapu dachu/okien. Później jest albo kredo albo wyciąganie budowy i robienie małymi etapami.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
No tak, dlatego bierze się kredyt adekwatny do zarobków, trzeba być skończonym idiotą żeby brać kredyt na całość.

Budowę domu każdy zaczyna z jakimiś oszczędnościami, zazwyczaj one starczają do etapu dachu/okien. Później jest albo kredo albo wyciąganie budowy i robienie małymi etapami.

No właśnie, zatem ten wpis o 800k wydaje się nieadekwatny do tego o czym rozmawialiśmy.
Poza tym mam w nosie to czy ktoś bierze kredyt czy nie, czy ma długi, czy nie.
Ja śmieję się z tego chłopa tylko dlatego, że szydził z BNK, że niby barber który nie może sobie poradzić i dlatego wyjeżdża pracować w Norwegii.
A okazuje się, że sam zasuwa na taśmie u koreańca, tonie w długach i jeszcze nie wiadomo kogo chowa w chałupie XD
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Problem jest taki że do nich nie dociera, że 80k brałem bodajże w marcu 2020 (nie jestem pewien, nie pamiętam takich pierdół), i spłaciłem w 4 lata.

Oni cały czas myślą że jak napiszą że w grudniu miałem 80k do spłaty i komornika na głowie to tak będzie.
Isu przecież on z tobą nie dyskutuje żeby się przekonać do Twoich racji tylko żeby mieć rozmówcę . Serio daj spokój, porozmawiać to mozna z kimś kto słucha agrumentów.
A o zyciu prywatnym nie musisz nikomu się z niczego tłumaczyć , zwłaszcza ludziom którzy nie kumają różnicy między słowem kredty a dług .
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Isu przecież on z tobą nie dyskutuje żeby się przekonać do Twoich racji tylko żeby mieć rozmówcę . Serio daj spokój, porozmawiać to mozna z kimś kto słucha agrumentów.
A o zyciu prywatnym nie musisz nikomu się z niczego tłumaczyć , zwłaszcza ludziom którzy nie kumają różnicy między słowem kredty a dług .

*agrumentów
*kredty
*miże

Może zanim zaczniesz wygłaszać te moralizatorskie psychologiczne pierdy, to weźmiesz do łapy słownik?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Isu przecież on z tobą nie dyskutuje żeby się przekonać do Twoich racji tylko żeby mieć rozmówcę . Serio daj spokój, porozmawiać to mozna z kimś kto słucha agrumentów.
A o zyciu prywatnym nie musisz nikomu się z niczego tłumaczyć , zwłaszcza ludziom którzy nie kumają różnicy między słowem kredty a dług .
To i tak nic, kiedyś próbowali mi wmówić, że te 80k to wziąłem w hipotekę na zakup domu.
80k.
Zakup domu.
XD
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
lepiej weź mi pomóż napisać analize swiata 200 według forum, po algielsku , dla węgrów, ja wezme góre mapy a ty weź dół ja mało wiem o tych plemionach z dołu
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
but an analysis of what is happening on the forum around these tribes, because in the game they have eyes to see what is happening, nothing is happening
 
Do góry