Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Jokerrr

Chłop
Wynik reakcji
3
Próżnoś repliki sie spodziewał, nie dam ci prztyczka ani klapsa, nie powiem nawet pies cię jebał bo to mezalians byłby dla psa.

Chłopie inni korzystają z weekendu a Ty plujesz w monitor siedząc tu, inni spotykają się się z dziewczynami a Ty musisz walić konia do plemion XD szkoda mi Ciebie
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Chłopie inni korzystają z weekendu a Ty plujesz w monitor siedząc tu, inni spotykają się się z dziewczynami a Ty musisz walić konia do plemion XD szkoda mi Ciebie
Czy ty aby nie piszesz o kimś innym :D, kto tu wali konia do plemion, chyba ekipka UwU Under, to ze wpadnę na chwilę na Fo, skomentować krzywe zagrywki nie znaczy że siedze non stop przed kompem detektywie.
 

wachul4

Pikinier
Wynik reakcji
11
Czy ty aby nie piszesz o kimś innym :D, kto tu wali konia do plemion, chyba ekipka UwU Under, to ze wpadnę na chwilę na Fo, skomentować krzywe zagrywki nie znaczy że siedze non stop przed kompem detektywie.
ważne że masz w nicku pieniacz i to robisz na FO, wyobraźmy sobie wszyscy gdybyś w nicku miał Gracz, wtedy może byłbyś kimś, a tak to jesteś tylko smutnym graczem, ze smutnego plemienia, lecącym z lupą detektywa po każdym graczu z Under żeby tylko znaleźć jakieś niepoprawności, a to się nazywa obsesją. wyjdź na świeże powietrze, poczuj wreszcie promienia słońca na twarzy, podczas ewolucji ludzie już dawno wyszli z jaskiń
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
ważne że masz w nicku pieniacz i to robisz na FO, wyobraźmy sobie wszyscy gdybyś w nicku miał Gracz, wtedy może byłbyś kimś, a tak to jesteś tylko smutnym graczem, ze smutnego plemienia, lecącym z lupą detektywa po każdym graczu z Under żeby tylko znaleźć jakieś niepoprawności, a to się nazywa obsesją. wyjdź na świeże powietrze, poczuj wreszcie promienia słońca na twarzy, podczas ewolucji ludzie już dawno wyszli z jaskiń

Z lupą oglądających graczy, chlopie tu trzeba zakrywać oczy na to kurestwo co się dzieje, jak wbijają juz kosy to w kolegę obok, który ich ściągnął na ten świat, piszą jakieś grupówki przed przejściem zeby im czyscić targety i ofy w drodze z Histerii, a za 12 godzin kosa, to Ave Tomo. Ale spokojnie można polozyć na to miękkiego chuja, tak powinno być, ciszej nad ta trumną, bawimy się dalej.
Ja mam na to od teraz wyjebane, róbcie tak dalej.
 
Do góry