Dyskusja o sytuacji na świecie 197

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
A bo tu dupa szczypie po prostu, że samemu się zapki nie dostało...

Jeszcze masz szanse napisz tutaj "Przpraszam z całego serca Pana Damszota i Deckusia w swojej głupocie i hipokryzji posiadając wielkie ego zdenerowowałem się zaistniała sytuacją, w której to zostałem pominięty."

Co ty pierdolisz ;).
 
Wynik reakcji
2.081
Po co ten płacz odeszło od was tylko 8 graczy. Wezcie sobie dorekrutujcie 16 kolejnych graczy, champion to regularnie robi hejke nawet na drugiej stronie mapy wysyła do obrzeży
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
To że ludzie was kosuja to jest tylko wasza wina, bo jedne plemiona będą oparte na sile i wynikach, inne będą oparte na fajnej atmosferze i nawet jak cos będzie szło źle ludzie będą dalej inne będzie oparte na szacunku i też ludzie będą grać z Tobą. Wy nie mieliście nic z tego masówka z mapy co myślał że jak zrekrutuje wszystko to wygra, raz się takie coś udało knd to pewnie będzie próbować do skutku.

Plemię psuje się od głowy jak radni, niby radni byli nie kompetentni to się zdarza. No choć radni powinni być z swoim tworem do końca, albo nigdy nie włączać się do takich funkcji. Bo niewiem czy tam ktoś był radnym czy nie, ale jak radny losuje to zabawne dla mnie xD

Aż mi się bienius przypomniał co skosował plemię bo ko akcji nie robił, ale to on był ko he he he
No radny michaso i ave tomo
 
Do góry