Dyskusja o sytuacji na świecie 197

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
a nie dotycztalem twojego gowna nawet do konca a cos tam o mnie napisales ze skakalem, bede skakac wam po glowach niedlugo i ciekawe co napiszecie wtedy xD
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
podbijamy barby i bronimy sie do konca, tak bedzie? hm, nie mam czasu na tym swiecie gram aktywnie na 200 xd jak wykreciliscie plus 4 to chyba ego top wyjebalo, ja rozumiem. Pogadalbym z toba normalnie dromqu ale jestes smietnikiem co nie ma podjazdu wiec mozesz tam sobie szczekac z tym swoim przydupasem od licznikow a biegu zdarzen nie zmienisz. A i milego wspominania jak was marcinek niosl na plecach, teraz juz nie ma nikogo procz czempionka xD milej kasacji
 
Ostatnia edycja:

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.207
Byku wypominasz czyjś zawód na FO kolejna żenada w twoim wykonaniu nie będę pisał czym ty się parasz tylko dlatego, że mam zasadę nie wyciągania życia prywatnego do gierki, ale raczej i tak każdy wie, bo się tym namiętnie chwalisz i każdy uczciwy człowiek wie, że byle śmieciarz od ciebie więcej warty.
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.207
Na priv cię przedwczoraj olałem to przybiegasz na FO z fejkami szukać atencji smutne
 

Załączniki

  • 2C2CAA47-A702-43B7-AF42-2E13188A448C.jpeg
    2C2CAA47-A702-43B7-AF42-2E13188A448C.jpeg
    137,7 KB · Wyświetlenia: 80

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.207
Dużo poświęcasz uwagi ludziom, co nie mają podjazdu do ciebie, lepiej wróć do roboty żebym schodzić nie musiał jak alarm usłyszę…
 
Wynik reakcji
2.101
Walczymy tu o blachę i nie widzę innej opcji żeby w nazwie blaszki nie było ujętego naszego plemienia, bo wiadomo sami tego nie skończymy. Inny wynik niż ten będę uważał za porażkę mnie jako jednego z założyciela i pod tym się podpisuje.

Totalna żenada z waszej strony i ty się miałeś czelność śmiać z mojego plemienia, które jak widać ma większe szanse od was, bo wy wgl już jej nie macie. Widać ppkarze na których opierał się cały gliniany kolos zostali zbanowani, a dokładnie jeden najbardziej wyjątkowy spluto to i szczury z tonącej łajby szybko zaczęły uciekać...

I wy niby Uwu Under protegowaliście do miana topowych plemion? Beka z was przegięliście tak pałę że nawet bezużyteczny support, co nic nigdy nie robi postanowił za was się wziąć za waszą bezczelność, chamstwo, pychę i plucie innym graczom na mordę, bo ego wyjebane top na nakręceniu największych machlojek z pp. Może wbij sobie na 199 z bombą z którym tak ładnie waliłeś konia na tym Fo i resztką niedobitków z tego waszego śmiesznego tworu i zostańcie na peryferiach polskich plemion tam gdzie wasze miejsce i dajcie znać jak z pokorą wrócą wasi ppkarze ale to chyba już nie będzie to samo co nie?

Ajajaj, @Dromq94 proszę się odnieść
 
Do góry