Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Misteryo777

Miecznik
Wynik reakcji
241
Zgłoś ;) Może wioski ci oddadzą ^
Uderz w stół a nożyce się odezwą tyle w temacie. Na szczęście support ogarnia tylko jeśli jakiś pet sprzeda mu listę nicków. @kmic był tak ogarnięty że kilka światów temu dał mi bana za rzekome multi z ludźmi z drugiego końca kraju i trzeba było jeszcze łaskawie 20x pisać bo przecież Pomorze czy Śląsk to ewidentne multikonta co nie @Elendila ?
 

Misteryo777

Miecznik
Wynik reakcji
241
Panie mysteriasz o jakim ty bocie mówisz CZŁOWIEKUUUU...
Wysłałem na ciebie wczoraj xxx ataków z czego kilka przestrzeliłem i cofnąłem.. chyba że boty też sie tak mylą ^ ... a co do tych grubych to poprostu zapomniałem ich cofnąć w 10 min .
POMPA
też zapominam cofnąć samych grubych z dogranym offem XD nie pogrążaj się
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.207
Kurde słabo się zestarzało :confused:

Z takim regular (po pol. 'stały klient') to faktycznie kasacja za 4 tygodnie (po ang. month)
co się słabo zestarzało przecież mówię że dopiero regular, co to ekipa jordana do 0 bilans miała xd

Ale gg głupia strata zajebałem się nie dograłem defa wcześciej i zbiłem jeszcze pierwszym grubym popa z ofem 20min po wszedł gruby kajsu, a że nie mogłem być w momencie podbicia i w jego okolicach na tele to zobaczyłem dopiero po 19 tą maskaradę
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.489
co się słabo zestarzało przecież mówię że dopiero regular, co to ekipa jordana do 0 bilans miała xd

Ale gg głupia strata zajebałem się nie dograłem defa wcześciej i zbiłem jeszcze pierwszym grubym popa z ofem 20min po wszedł gruby kajsu, a że nie mogłem być w momencie podbicia i w jego okolicach na tele to zobaczyłem dopiero po 19 tą maskaradę
Oj to chyba lepiej czasami nic nie robić, jak nie ma czasu na gierkę albo ładować zasta do japacza
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.207
Oj to chyba lepiej czasami nic nie robić, jak nie ma czasu na gierkę albo ładować zasta do japacza
Czy ja wiem wczoraj na was +4 miałem dzisiaj -1 i ten minus jeden to na walce o barbake, a nie w sumie de facto strata mojej wioski ale nawet ją licząc żeby nie było nadal +3 to nie wychodzi tak źle te klikanie bez czasu na gierkę.

Ale na rapek do propagandy idealny, bomba to już pewnie skakał jak małpa przed monitorem, zwierzętom też trzeba dać trochę rozrywki nie dziękujcie
 
Do góry