Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
2.081
Jednak pokazałeś jajca, Wydaje mi sie że tutaj nie grają ludzie pokroju IMP i mają wiećej IQ niż rozmiar ich buta tym samym nie dadzą sie złapać na tanią manpiulacje którą stosowałeś na s185, jak to jest z tym że wynosiłeś info z całego sojuszu (przy wygranym świecie) tym samym udostępniając mi komendy (przedłużając świat) pisząc w który rejon leci akcja i w kogo (przykład Lady Lovelas) gdzie sie moczyłeś bo myślałeś ze jakiś napalony MILF do ciebie pisał a to ja z zasta frontowego pisałem zeby miec info i mniej kont do obrony i wszystko pieknie wyspiewales czy offy lecą czy fejki xDD sprzedając swojego KO i ludzi którzy wysyłali rozpiske na akcje w sumie za nic. Nie wspominając już o tym jak wyzywałeś wszystkich swoich sojuszników od kosy po omer, którzy dalej z toba grają mówie tu o Mikonie który u ciebie siedzi w radzie xd nie wspominając juz o Omercie z która domykałeś swiat. Jak do Czempiona pisalem jak go szmacisz i Omer to ten mi pisał ze przerobione zdjecia ale chyba wkońcu doszło do jego głowy doszło jaki ananasek z ciebie do uwu też kiedyś dojdzie.. Co do Mikołaja podobna sytuacja gdyby sie coś odezwał przed domknięciem świata to byście go rozebrali bo mi potrafiłeś sie spłakać że kończysz gre bo nie będziesz grał z nieudacznikami z kosy,pisząc na radzie FATY że kończysz, poleciał tekst typu graj kogo trzeba rozebrać (wysyłałes mi ss z waszej rady xD) więc Mikołaja tez by nie było problemu rozebrać. To jak to patryczku z tym wrzucaniem komend dla enemy i sypaniem info ? brakowało ci poklasku u swoich i szukałeś u przeciwnika xd ? Na koncu sie spłakałeś i wysłałeś wszystkie wiadomosci do Pacza, który cie oczywiscie opluł bo wiedział jaka jest prawda i jaką beke z ciebie kręcilismy na grupce że swoich wysprzęglasz na wygranym świecie xDD
View attachment 62075
View attachment 62074


I jak to jest z tym botowaniem używałbyś na legalu bocika na zapleczu xd ? a moze pokaż co masz w tamperze xd ? ale tutaj juz ludzi od bociarzy wyzywasz. I nie pisz że przerobione zdjecia albo dla beki pisałes jak to masz w zwyczaju ^.^ Mozesz sie teraz zesrać i wrzucic moje nic nie znaczące info :D
O wróciłeś, a ja dalej czekam...
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Zabawne jest to, że Omerta i KND tak bardzo sobie nie daje rady na FOncie, że wołają ludzi ze starych światów żeby próbowali dojeżdżać @Deckuś z Podziemia? Beka trochę, może zaraz Bywuś z rowerów przyjdzie xD
Sam wywołał Duńka z lasu nikt z Histeri KND czy Omer nie pisał mi żebym tu tego farmazeusza wyjaśnił... sam sie o to poprosił xD
 

Kanrey23

Miecznik
Wynik reakcji
112
mozna linka do bota od arahaela? kolega pyta @The Champion Is Here pomush
View attachment 62088


wiem że to lata treningu, ale dam reporta bo podejrzane

akurat tutaj, jak miał tyle offów to klikał w okolice końcówki sekundy i powchodziło, nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego, to nie 5 ataków wgranych w 1 ms :p

Nie bądźcie aż tak wrażliwi Panowie, niedługo zaczniemy dogrywać co 100 ms aby tylko nikt nie miał podejrzenia o bota.
 
Do góry