Dyskusja o sytuacji na świecie 197

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Jak pospinane jak mówię że 3 procent daje z siebie i 4 wioski na plus, więc luźno i bez ofa to podbijam, mordeczko. A wy tam jakie plusy notujecie punkciarze?
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
ja +3 dzisiaj w nocy a dopiero pół blanta spaliłem

View attachment 62048

@PieniaczPolski

pa jakie plemie na waszych plecach, może ich też weźmeicie do koalicji w sumie w porównaniu do Ciebie to rozwojem zbytnio nie odstają xDD

View attachment 62047
Ja się nie chce wypierdalać w akcję rekrutacyjną waszych sojuszników,skoro postanowili zrobić największą na świecie to niech im będzie xd
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.586
O kurwa o IQ to się powinny wypowiadać chłopy które twierdzą że z ręki puszczenie ataku w tą samą ms jest niemożliwe, no kurwa się nie da i nie było takiego przypadku, wasi sojusznicy,którym tak nadskakujesz Czajnik

Jasne że się zdarza, do teraz mam skrina jak na 130 mi się tak wrzuciło, natomiast nie zdarza się że zawsze za pierwszym razem ataki/defy są dogrywane na +-10ms, a chyba głównie taki jest zarzut w kierunku histerii
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Jasne że się zdarza, do teraz mam skrina jak na 130 mi się tak wrzuciło, natomiast nie zdarza się że zawsze za pierwszym razem ataki/defy są dogrywane na +-10ms, a chyba głównie taki jest zarzut w kierunku histerii
Dekus jest leniwy wrzucił 1 skrina dogranego w 1 m/s od Histerii i 20 postów opisowych na FO xd.Pluto wyczerpał limit waszych dogran w 1 m/s na lata xd
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Jasne że się zdarza, do teraz mam skrina jak na 130 mi się tak wrzuciło, natomiast nie zdarza się że zawsze za pierwszym razem ataki/defy są dogrywane na +-10ms, a chyba głównie taki jest zarzut w kierunku histerii
Choroszczyka to ty nie słuchaj on żyje w innym świecie. Leki mu pomagają czasami się zalogować do nas
 
Wynik reakcji
2.087
Ale wylew tu poszedł, wam telefony na noc zostawili w zakładzie @War.Dogs @PieniaczPolski ?
Pieniacz pierdoli, że gra na 3%, a na żadnym innym świecie nic nie pokazał, Wardogs podjął próbę przejęcia większej ilości wiosek to fejkomat go pokonał na 185. Do tego pisanie, że nam akcje nie wychodzą. Zacznijmy od tego jaki my mamy potencjał , a jaki wy. Następnie zwróć uwagę na to, że pierw mamy inne cele niż lądowanie w was offów wszystkich, następnie zwróć uwagę, że żadna akcja nie leciała z grubymi z daleka. A na końcu włącz sobie statystyki wojny, w których mamy 140 wiosek na plus + miażdżąca różnica stosunku RA RO. To, ze nam akcja może nie wyjść to jest zrozumiałe patrząc na zasoby. To że wy robicie +3 lecąc na jakieś 70% potencjału to jest conajmniej żałosne.
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.586
Ale wylew tu poszedł, wam telefony na noc zostawili w zakładzie @War.Dogs @PieniaczPolski ?
Pieniacz pierdoli, że gra na 3%, a na żadnym innym świecie nic nie pokazał, Wardogs podjął próbę przejęcia większej ilości wiosek to fejkomat go pokonał na 185. Do tego pisanie, że nam akcje nie wychodzą. Zacznijmy od tego jaki my mamy potencjał , a jaki wy. Następnie zwróć uwagę na to, że pierw mamy inne cele niż lądowanie w was offów wszystkich, następnie zwróć uwagę, że żadna akcja nie leciała z grubymi z daleka. A na końcu włącz sobie statystyki wojny, w których mamy 140 wiosek na plus + miażdżąca różnica stosunku RA RO. To, ze nam akcja może nie wyjść to jest zrozumiałe patrząc na zasoby. To że wy robicie +3 lecąc na jakieś 70% potencjału to jest conajmniej żałosne.

japa tam patusie zostaw moich kolegów nowych
 
Do góry