Dyskusja o sytuacji na świecie 197

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
Napisałem pół posta o akcjach rekrutacyjnych a ty przepowiadasz 30 stron na swoj temat ,trochę naduzycie. Wspomniałem jeszcze o Szanke zrekrutowanym, bo to on mówił że wkurwia go histeria i o kosach dla innych plemion z Szotasikiem i został za ta akcję nagrodzony wcieleniem do Under. Nie wiem dlaczego bronisz Under skoro oni mieli do nas spinę o rekru Dzobilandu, a w sumie sami rekrutuja więcej i na tym nie koniec.

PS. Zweryfikuj sobie przyjęte wioski vs przejęte wioski, Histeria na bank ci wyjdzie najmniej przyjętych wiosek wroga, ale to nam sie chyba obrywa najczęściej.
Ty a ty pamietasz jaki jest nastepny przestanek xD bo to chyba ty pisales na pw ze mam posty kasowac xD

PS. obczaj to jeszcze raz
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
gdybys jeszcze wiedział że to nie była rozmowa czempionka ze mna to moglbys skakac i tak moglbym cie szybko lewym i prawym tu zgasic ale zyj sobie. nazwales mnie smietnikiem to dodam skoro wchodzimy na wojenna sciezke ze swiat w grze potrzebuje takich niepotrzebnych ludzi jak ty aby byla zachowana rownowaga . Ide spac bo ciebie gruzowac to zadna przyjemnosc, nie przegap wysiadki na przestanku xD
 
Ostatnia edycja:

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
W sumie niewiele mnie to obchodzi, ale zesrałeś się o internetową gierkę i nie omieszkałeś się podzielić tym z całym światem. To dopiero było niepotrzebne. Konstrukcja zdania, cyt. ,świat potrzebuje niepotrzebnych ludzi' jest mocno głupawa tak jak większość twojej twórczości tutaj. Wybaczam,bo jesteś niewyspany i odwodniony ;)
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
nie no ty sie zesrales o filmik ktory kazales mi usuwac bo myslisz ze dotyczy on Ciebie juz nie zmieniaj wersji zdarzen xD jak masz problem z pamiecia to zobacz co do mnie napisales na pw. otrzasnij sie bo ja zaczne cie wyzywac i bedziesz spocony siedzial na fo przez tydzien. Wgl jak z Toba rozmawiam to mam wrazenie jakbym z tym od indygo pisal xD
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
nie no ty sie zesrales o filmik ktory kazales mi usuwac bo myslisz ze dotyczy on Ciebie juz nie zmieniaj wersji zdarzen xD jak masz problem z pamiecia to zobacz co do mnie napisales na pw. otrzasnij sie bo ja zaczne cie wyzywac i bedziesz spocony siedzial na fo przez tydzien. Wgl jak z Toba rozmawiam to mam wrazenie jakbym z tym od indygo pisal xD
Za wiele nie możesz chłopaczku, wyjebane mam w twoje wyzwiska możesz się tu produkować bezcelowo
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
za duzo murzynianki pijecie i macie aluminum w glowach a ty pieniacz to zyciowke na fo chyba pierdolniesz dzisiaj xD tyle atencji jeszcze Ci nikt nie dal
 
Do góry