Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
2.083
Ja bym im pokazał dalszą część.
Jak się dogadali i szanke miał władze przejac w under żeby to jeblo
Widzisz, różnica jest taka, że u nas się takie rzeczy nie dzieją. Wy leżycie z organizacją, nie potraficie ustawić frontu, nie potraficie zorganizować akcji, nie potraficie zatrzymać graczy przy sobie. U nas jedyny problem jaki występował to małe zasoby deffa, który już jest praktycznie nie istnieje i tyle.
 
Wynik reakcji
2.083
Jaki fikołek, wiesz dlaczego dogadywaliście się po cichu i nikt niczego nie ogłaszał?, bo jak tu wytłumaczyć Imperium ze mają dostać kosę xd
Ale przecież finalnie było dogadane, że my bijemy imperium, a wy ski i na tym koniec. Później banan zaczął karuzelę cisnąć na FO i ten się wkurwil stwierdził, że fuzje z just zrobi DCS i imperium pod nóż. + rozchodzilo się o dogadywanie imp z Ski odnośnie akcji w 1 dzień na nas. Odpuść sobie serio, bo akurat w tym temacie sprawa naprawdę jest jasna.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Widzisz, różnica jest taka, że u nas się takie rzeczy nie dzieją. Wy leżycie z organizacją, nie potraficie ustawić frontu, nie potraficie zorganizować akcji, nie potraficie zatrzymać graczy przy sobie. U nas jedyny problem jaki występował to małe zasoby deffa, który już jest praktycznie nie istnieje i tyle.
Ale będą się dziać prędzej czy później tylko mam nadzieję że nie będziesz płakał.
Ja w to już zbyt długo gram żebym takich rzeczy na oczy nie widział.

Jest masa jest zawsze jakiś problem bo nie każdemu dogodzisz.
Tutaj zawiódł radny który zachowywał się od początku jak gówniarz a jak mu zabraliśmy zabawke to się obraził. Drugi dual który wypuścił graczy do was no się przestraszył gry w stracie

Nie masz pewności nigdy w 100% do takich graczy bo zawsze jak skosowali raz zrobią to drugi
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Widzisz, różnica jest taka, że u nas się takie rzeczy nie dzieją. Wy leżycie z organizacją, nie potraficie ustawić frontu, nie potraficie zorganizować akcji, nie potraficie zatrzymać graczy przy sobie. U nas jedyny problem jaki występował to małe zasoby deffa, który już jest praktycznie nie istnieje i tyle.
Co ty pierdolisz z zatrzymaniem graczy u siebie, ktoś z Histerii przeszedł do was?. Na tym świecie to u was tez nie jakoś specjalnie z akcjami narazie najlepiej wychodzą wam akcje rekrutacyjne
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
Co ty pierdolisz z zatrzymaniem graczy u siebie, ktoś z Histerii przeszedł do was?. Na tym świecie to u was tez nie jakoś specjalnie z akcjami narazie najlepiej wychodzą wam akcje rekrutacyjne
i znowu musze zainterweniowac xD jakby ja rozumiem ze deckus rekrutacje robi, chinczyk tez ale popatrzcie co robi wasz sojusznik xD nikt nie ma problemu do tego jak on wyciaga gracza za graczem i zrekrutowal tak kontynentt ludzi xD tutaj bez zadnej spinki tylko wszyscy robia to samo
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
i znowu musze zainterweniowac xD jakby ja rozumiem ze deckus rekrutacje robi, chinczyk tez ale popatrzcie co robi wasz sojusznik xD nikt nie ma problemu do tego jak on wyciaga gracza za graczem i zrekrutowal tak kontynentt ludzi xD tutaj bez zadnej spinki tylko wszyscy robia to samo
Zweryfikuj to sobie tak, liczba przyjętych wiosek do liczby przejętych wiosek i wyjdzie ci kto robi najlepszą rekru, niekoniecznie po akcjach xd
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
O jakiej rekrutacji mówisz o którą spiny nie bylo,bo za bardzo nie rozumiem?
o tej gdzie omeerta wziela graczy uwu np po moim banie 1/3 kontynentu xD ostatnio tez powyciagali jakis graczy typus jakis bartus. to nie tak ze jedna strona ma jakies zagrywki xD tylko przykladem jest to ze jak idziesz do czempiona to jest git. jak np ja bym wypierdolil lote od niego to jebac mnie przez 30 stron i kosownik serwera xD tutaj mozna sie przepychac dosc dlugo ale nie ma to zadnego znaczenia, jedni i drudzy to robia i robic beda taka jest ta gra. tutaj za kosowanie to jakies odznaczenia powinni wprowadzic xD
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
o tej gdzie omeerta wziela graczy uwu np po moim banie 1/3 kontynentu xD ostatnio tez powyciagali jakis graczy typus jakis bartus. to nie tak ze jedna strona ma jakies zagrywki xD tylko przykladem jest to ze jak idziesz do czempiona to jest git. jak np ja bym wypierdolil lote od niego to jebac mnie przez 30 stron i kosownik serwera xD tutaj mozna sie przepychac dosc dlugo ale nie ma to zadnego znaczenia, jedni i drudzy to robia i robic beda taka jest ta gra. tutaj za kosowanie to jakies odznaczenia powinni wprowadzic xD
Napisałem pół posta o akcjach rekrutacyjnych a ty przepowiadasz 30 stron na swoj temat ,trochę naduzycie. Wspomniałem jeszcze o Szanke zrekrutowanym, bo to on mówił że wkurwia go histeria i o kosach dla innych plemion z Szotasikiem i został za ta akcję nagrodzony wcieleniem do Under. Nie wiem dlaczego bronisz Under skoro oni mieli do nas spinę o rekru Dzobilandu, a w sumie sami rekrutuja więcej i na tym nie koniec.

PS. Zweryfikuj sobie przyjęte wioski vs przejęte wioski, Histeria na bank ci wyjdzie najmniej przyjętych wiosek wroga, ale to nam sie chyba obrywa najczęściej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry