Dyskusja o sytuacji na świecie 197

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Już mi się przypomniało skąd Cię kojarze, Ty to zrogowaciałe RDG zawsze prowadziłeś, popatrz na 161 też byłeś w sojuszu z ANCYMONAMI prowadzonymi przez czempiona, tam chyba mieliście 20k wsi przewagi? Wygraliście prawda?

My tam walczyliśmy w dużej niedowadze przeciw AWW, które nawet nie chciało sie z nami podpisać, śmieszny gościu xd
 
Wynik reakcji
55
Ty jesteś zerem nie będę z tobą gadał bo nawet nigdy nie grałeś na sp ,a w czym on jest dobry co ,że boci i wypisuje do połowy map o sojusz?
Zarzuciłeś mu ze jest słaby na szybkich, zaprezentuj swoje osiągnięcia xd
My rozmawiamy czy prowadzimy konwersacje na Fo?
Tak myślałem, przychodzisz agencji szukać oraz pokazać klasę podstawówki wyzywajac...

Ps. Nie bronie czempiona bo patrząc na osiągnięcia CoTy? To faktycznie jest słaby :)
 

Golden Boyy

Łucznik
Wynik reakcji
1.700
Zarzuciłeś mu ze jest słaby na szybkich, zaprezentuj swoje osiągnięcia xd
My rozmawiamy czy prowadzimy konwersacje na Fo?
Tak myślałem, przychodzisz agencji szukać oraz pokazać klasę podstawówki wyzywajac...
Bo jest słaby a uwaza się za dobrego, dostał ostatnio przekope na szybkich i tyle z jego gry i mądrzenia,agencji to może ty szukasz bo ja nie
 

Golden Boyy

Łucznik
Wynik reakcji
1.700
Zarzuciłeś mu ze jest słaby na szybkich, zaprezentuj swoje osiągnięcia xd
My rozmawiamy czy prowadzimy konwersacje na Fo?
Tak myślałem, przychodzisz agencji szukać oraz pokazać klasę podstawówki wyzywajac...

Ps. Nie bronie czempiona bo patrząc na osiągnięcia CoTy? To faktycznie jest słaby :)
Powtarzam Ci tumanie tępy, że lata na skryptach i prosi połowę map o sojusz dlatego ma te osiągnięcia, bez tego byłby zerem na rundach a i tak z tym dostaje przekope
 
Wynik reakcji
55
Powtarzam Ci tumanie tępy, że lata na skryptach i prosi połowę map o sojusz dlatego ma te osiągnięcia, bez tego byłby zerem na rundach a i tak z tym dostaje przekope
Ostatnio ktoś grał u niego na koncie
Wczoraj było że dostaje co świat przekope( patrzac na osiągnięcia tragedii nie ma).
Dziś okazuje się że to jego osiągnięcia zdobyte na skryptach oraz sojusze mu wygrywają.
Zwolnij chłopie bo argumentów brakuje ...
 

Golden Boyy

Łucznik
Wynik reakcji
1.700
Ostatnio ktoś grał u niego na koncie
Wczoraj było że dostaje co świat przekope( patrzac na osiągnięcia tragedii nie ma).
Dziś okazuje się że to jego osiągnięcia zdobyte na skryptach oraz sojusze mu wygrywają.
Zwolnij chłopie bo argumentów brakuje ...
Ja mówię o szybkich a nie o wolnych światach, kwestie szybkich jedynie poruszam bo go znam z tego światu jedynie.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.090
Ładne białko wypłynęło. @Shotasik chciałbym serdecznie pogratulować.
Pon z Omerta
Soj/Pon z JZK
Soj z Emotkami


Wyśmiewanie omerty i mówienie, że wyciągniesz od nich graczy i ich rozjedziesz
Wystawienie JZK uzgadniając/planujac pierw fuzje z nimi, a gdy zyskałeś teren to chęć wjebania się w nich
Planowane wystawienie emotek

Ja święty nie jestem, ale takiego wykręta drugiego jak ty to ciężko znaleźć. To też tłumaczy dlaczego szczur wardogs z tobą na koncie gra. Do tego Asy, które skosowales na poprzednim świecie muszą się z wami jeszcze w sojuszu użerać i grać przeciwko pierwotnym planom XD.

Już rozumiem czemu tak świetnie się dogadujesz z histeria, macie coś wspólnego. @Damszot x Szeri na ile zaskoczenie, że tam gdzie histeria tam kosy planowane? <tanczy>

Trzymajcie się tam w tej koalicji marzeń

1711561286636.png1711561300698.png1711561319100.png
1711561615929.png
1711561648427.png
 
Ostatnia edycja:

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.588
Ładne białko wypłynęło. @Shotasik chciałbym serdecznie pogratulować.
Pon z Omerta
Soj/Pon z JZK
Soj z Emotkami


Wyśmiewanie omerty i mówienie, że wyciągniesz od nich graczy i ich rozjedziesz
Wystawienie JZK uzgadniając/planujac pierw fuzje z nimi, a gdy zyskałeś teren to chęć wjebania się w nich
Planowane wystawienie emotek

Ja święty nie jestem, ale takiego wykręta drugiego jak ty to ciężko znaleźć. To też tłumaczy dlaczego szczur wardogs z tobą na koncie gra. Do tego Asy, które skosowales na poprzednim świecie muszą się z wami jeszcze w sojuszu użerać i grać przeciwko pierwotnym planom XD.

Już rozumiem czemu tak świetnie się dogadujesz z histeria, macie coś wspólnego. @Damszot x Szeri na ile zaskoczenie, że tam gdzie histeria tam kosy planowane? <tanczy>

Trzymajcie się tam w tej koalicji marzeń

View attachment 62018View attachment 62019View attachment 62020
View attachment 62022
View attachment 62023


Nie wiem po co to wrzucasz, jakby @PatuSxAcE potrafił czytać to byłoby mu bardzo przykro
 
Do góry