Dyskusja o sytuacji na świecie 197

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
View attachment 61864


mmm, zara pieniacz przyleci i powie, ze przeciez to duza szansa, aby sie tak dograc. co każdą akcje.
Akurat w tamtym wypadku znałem ilosć ataków i widziałem je, tu również wrzucasz tylko 3 ataki, pytanko czy nie umiesz zrobić większego screena czy nie chce ci się? i specjalnie manipulujesz :). W przypadku Pluta do dużo obszerniejszych screenów nie miałeś zastrzeżeń, więc pora zamknąć japę Dekuś, zeby na hipokrytę co chwila nie wychodzić :)
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
765
Akurat w tamtym wypadku znałem ilosć ataków i widziałem je, tu również wrzucasz tylko 3 ataki, pytanko czy nie umiesz zrobić większego screena czy nie chce ci się? i specjalnie manipulujesz :). W przypadku Pluta do dużo obszerniejszych screenów nie miałeś zastrzeżeń, więc pora zamknąć japę Dekuś, zeby na hipokrytę co chwila nie wychodzić :)
Przecież chłopie nierealne jest tak dograć w grze bez botów więc o czym ty piszesz xD
Za każdym razem te same osoby dogrywają wszędzie w Nas tak, potem wchodzisz na FO i piszesz te swoje tłumaczenia. Ja rozumiem, że możesz pojęcia nie mieć o grze, bo średnia dzienna Twoich postów na FO jest większa niż liczba Twoich wiosek w grze, jednak mam nadzieję, że ktoś w końcu od Was Ci wyjaśni czy możliwe jest dogrywać notorycznie ataki w tej samej 000:001, może wówczas przestaniesz pisać te wypociny.

No chyba ze faktycznie jesteście mistrzami świata i dogrywacie idealnie za każdym razem a wszyscy inni Wam zazdroszczą, jeśli tak to chylę czoła. Tu już nawet nie chodzi o bota, bo każdy o dodatnim IQ to widzi, bardziej zastanawiające są twoje tłumaczenia bądź brak reakcji od supportu na takie zagrywki niezależnie w jakim plemieniu grasz.
 
Wynik reakcji
2.089
Akurat w tamtym wypadku znałem ilosć ataków i widziałem je, tu również wrzucasz tylko 3 ataki, pytanko czy nie umiesz zrobić większego screena czy nie chce ci się? i specjalnie manipulujesz :). W przypadku Pluta do dużo obszerniejszych screenów nie miałeś zastrzeżeń, więc pora zamknąć japę Dekuś, zeby na hipokrytę co chwila nie wychodzić :)
ale jakie wiecej zjebie jak to leciały 3 ataki od niego w tą moją wioskę XD

1711359317175.png
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Przecież chłopie nierealne jest tak dograć w grze bez botów więc o czym ty piszesz xD
Za każdym razem te same osoby dogrywają wszędzie w Nas tak, potem wchodzisz na FO i piszesz te swoje tłumaczenia. Ja rozumiem, że możesz pojęcia nie mieć o grze, bo średnia dzienna Twoich postów na FO jest większa niż liczba Twoich wiosek w grze, jednak mam nadzieję, że ktoś w końcu od Was Ci wyjaśni czy możliwe jest dogrywać notorycznie ataki w tej samej 000:001, może wówczas przestaniesz pisać te wypociny.

No chyba ze faktycznie jesteście mistrzami świata i dogrywacie idealnie za każdym razem a wszyscy inni Wam zazdroszczą, jeśli tak to chylę czoła. Tu już nawet nie chodzi o bota, bo każdy o dodatnim IQ to widzi, bardziej zastanawiające są twoje tłumaczenia bądź brak reakcji od supportu na takie zagrywki niezależnie w jakim plemieniu grasz.
masz 9 lat że ci muszę tłumaczyć rachunek prawdopodobieństwa ?. Nie mam ochoty i chęci na to :)
 
Wynik reakcji
2.089
pieniaczowi jak ktoś na talerz nasra, ale interes w tym będzie miał to powie, że smaczne. dyskusja z debilem sensu nie ma żadnego.

prawdopodobienstwo na to, ze jak sie wam wskaze dogrywanie na tą samą ms i ty przylecisz kogos bronic wynosi 1. tak samo jak na to, że zastosujesz porównanie do ZSRR i na to, że rąk nie macie
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Twoich postów na FO jest większa niż liczba Twoich wiosek w grze, jednak mam nadzieję, że ktoś w końcu od Was Ci wyjaśni czy możliwe jest dogrywać notorycznie ataki w tej samej 000:001, rasz.

Pierwsza część zdania to nie jest argument, a drugą część zdania łatwo wyjaśnić, twoje ,ktoś notorycznie dogrywa w 1 ms' to mówisz dograniu przez 3 graczy z 3 róznych plemion po 1 ataku w ten sposób. Damszot propaganda :)
 
Do góry