Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
201
z plemion naruszając regulamin przecież dobrze wiesz to po co dalej pytasz ?
No to czekaj, tu pisałeś co innego
To nie są oszczerstwa tylko czysta brudna prawda, niezłe szpagaty musiały pójść u Kmicica pod biurkiem skoro latacie na wolności. Nie ważne ile tych zbiórek było prawda jest taka że brałeś hurtem PP od Pluta, który miał je z niezanego żródła on wam odsprzedawał je taniej lub po normalnej cenie a ty je opylałeś dalej i zacierałeś ślady dobrze wiedząć że łamiesz regulamin bo przecież skoro chciałeś prowadzić zbiórkę plemienną dla swoich to dlaczego nie kupiłeś tych że PP bezpośrednio od InnoGames?

Więc jak można kupować PPki z nielegalnego źródła = z plemion z legalnego źródła ?

Co do naruszenia regulaminu to nie wiem czy ma słusznego bana - osobiście jak dla mnie odsprzedaż wewnątrz plemienia - zbiórka - nie różni się niczym innym od sprzedaży wobec innych plemion. Tak samo jak większość Plemion robi 4 człony to co, w członie X mogę odsprzedawać, a w członie X z kropką już nie? Czy jak przejdę tam na czas transakcji to mogę odsprzedać? Czy w ogóle już te zbiórki są nielegalne czy jak, bo ja nie znam się na tym.

A co do Pluta - szczerze mówiąc mnie to nawet nie interesuje czy wróci czy nie, czy ma słusznego bana czy nie, tylko piszecie farmazony o jakiś nielegalnych źródłach a prawda jest taka, że kto brał to brał ppki, i być może i w Twoich logach są ppki z tego samego źródła, mimo iż sprzedał Ci jakiś kolega z plemienia. A jak nie, to grałeś z ludźmi co "odsprzedawali" ppki, albo brali dokładnie te same ppki i na Was zarabiali :)
 
Wynik reakcji
55
No to czekaj, tu pisałeś co innego


Więc jak można kupować PPki z nielegalnego źródła = z plemion z legalnego źródła ?

Co do naruszenia regulaminu to nie wiem czy ma słusznego bana - osobiście jak dla mnie odsprzedaż wewnątrz plemienia - zbiórka - nie różni się niczym innym od sprzedaży wobec innych plemion. Tak samo jak większość Plemion robi 4 człony to co, w członie X mogę odsprzedawać, a w członie X z kropką już nie? Czy jak przejdę tam na czas transakcji to mogę odsprzedać? Czy w ogóle już te zbiórki są nielegalne czy jak, bo ja nie znam się na tym.

A co do Pluta - szczerze mówiąc mnie to nawet nie interesuje czy wróci czy nie, czy ma słusznego bana czy nie, tylko piszecie farmazony o jakiś nielegalnych źródłach a prawda jest taka, że kto brał to brał ppki, i być może i w Twoich logach są ppki z tego samego źródła, mimo iż sprzedał Ci jakiś kolega z plemienia. A jak nie, to grałeś z ludźmi co "odsprzedawali" ppki, albo brali dokładnie te same ppki i na Was zarabiali :)
Tak dopisz mu jeszcze działalność w zorganizowanie grupie przestępczej!
Jak was nie znał i nie wrzucaliscie SS na FO to chłop grał szczęśliwy w gierkę, poznał swoich pseudo obrońców i siedzi na banie ehhh szkoda chłopa :/
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
Idź zrob szpagat.
Bomba osiągnięcie życia: Szpagat na s195 xd
musisz cos lepszego stworzyc bo to sie zrobilo nudne patrzac na to jak rekrutujecie polowe swiata poprzez kosy xD a jak chcesz mi czyms dopierdolic to pilnuj swojej dupy zebys nie musial mi jej dopisac w osiagnieciach na tym swiecie byczku (taka odpowiedz cie satysfakcjonuje bo jest na twoim poziomie)
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
sobie powinniscie dopisac ze jestescie nieudacznikami i kazdy was wyjasnia xD pluto na jachacie a wy dalej pokoj z kolega na pol i walka do pierwszego
ustaliliście juz ile było lasek dla kmica za unbany i dlaczego dla Pluto nie starczyło?, bylo hasło #free Pluto ale ktos pisał nieszczerze
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
@Boomba żebyś Ty przypadkiem z hukiem nie wybuchł???!!
Jęczysz i stękasz tylko o tym powrocie pluto???
Może coś w końcu pokażesz sam?!?!
W kronikach rodu Indygo są teczki na Ciebie i wychodzi z nich, że jesteś zwykły emotrampostrzał!??!!
 
Do góry