Dyskusja o sytuacji na świecie 197

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.588
Spoczko, jak będę w stanie pomóc to zapraszam :D

Wiesz ja tylko głośno myślę może nią jesteście kto wie ;>



Przecież dobrze wiem gdzie kupował, ale skoro ty jesteś taki doinformowany to może udzielisz nam rąbka tajemnicy i opowiesz nam za co ma bana ?


Musiał bym się Bomba nazywać i zmieniać nicki 3 razy w miesiącu xD

Skoro tak dobrze wiesz to opowiedz gdzie Pluto kupywal PP xD
 
Wynik reakcji
201
Spoczko, jak będę w stanie pomóc to zapraszam :D

Wiesz ja tylko głośno myślę może nią jesteście kto wie ;>



Przecież dobrze wiem gdzie kupował, ale skoro ty jesteś taki doinformowany to może udzielisz nam rąbka tajemnicy i opowiesz nam za co ma bana ?


Musiał bym się Bomba nazywać i zmieniać nicki 3 razy w miesiącu xD
Jak napiszesz mi pw sposób gdzie można taniej kupić ppki niż od plemionek (i oczywiście je przesyłać) to gwarantuje Ci, że będę opierdalał je hurtowo po fajnych cenach więc być może Ty albo Twoi kumple skorzystają na tym.
 
Wynik reakcji
110
No a Ty pisałeś " brałeś hurtem PP od Pluta, który miał je z niezanego żródła"
Może nie z nieznanego tylko z nielegalnego .
Jak napiszesz mi pw sposób gdzie można taniej kupić ppki niż od plemionek (i oczywiście je przesyłać) to gwarantuje Ci, że będę opierdalał je hurtowo po fajnych cenach więc być może Ty albo Twoi kumple skorzystają na tym.
Czemu nie napiszesz do Pluta teraz to już mu pewnie wszystko jedno to Ci z chęcią powie i przejmiesz po nim interes xD
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Dobry wieczór.

Ja mam takie pytanie, bo chciałbym rozwiać wątpliwości, gdyż po mieście chodzą słuchy, że ta Pani Czarna Królowa Podziemia to na avatarze nie miała swoich zdjęć.

Ujmując świat realny jest bardzo mały i doszły informacje, że to osoba transwestyta podszywająca się pod Panią ze zdjęcia.

Będę wdzięczny za wyjaśnienia ponieważ zauroczyłem się i nie wiem czy mam nadal żyć we śnie i łudzić się, że spędzimy razem życie.

Pozdrawiam, miłego wieczoru.
A Ty co ten tego z innym panem?!?!!
Może na wariograf Cię damy??
Może ze znanym celebryta Wojtkiem G. wyczyniałeś?!?!!1
Co to się dzieje na tym świecie ludzie?!?!?!
 
Wynik reakcji
2.081
Nie mówimy tu o waszej zabawie rodzinnej ,róbcie co tam chcecie .
To że was tutaj nikt nie lubi i pisze to otwarcie każda z stron ,To Widzę nie dociera..

Ps.trzeba was zutylizować ,taki ma każdy cel na tym Świecie.

Dobrze, jak już nas pokonacie to sobie dopisz do cv jako największe osiągnięcie, bo strasznie się pocisz klikając w tą klawiaturę
 
Do góry