Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.073
ale o co ty się sapiesz, bo nie rozumiem, ci którzy mieli wiedzieć wiedzieli, że mnie wtedy nie będzie na koncie bo mam sesję i było tam killu zastepców podczas tego tygodnia, i co miałem zrobić/powiedzieć, że pierdole bo muszę akcje bronić na swiecie, który jest raczej przegrany? nikogo nie winiłem poprostu było widać, że Poziom zarządzania w Underach i Uwu był poprostu lepszy i tyle no co mam powiedzieć,, a jeżeli myślisz, że zmieniłem nick żeby ukryć tożsamość to w niezłym świecie żyjesz, bo nawet Jaca chyba wie co to twstats, a połowa graczy tutaj ma jakiś nick sytuacyjny xD, a co do gry w uwu to co, 3/4 ludzi się miesza między plemionami, chociażby bamber na 187 zgniótł Plemie Shotasa na froncie , a tutaj gra z nimi więc cóż wielki misterny plan, jeżeli cię to tak interesuje to tak złapałem się z Cybkiem na dc pogadaliśmy i gram sobie tutaj i świetnie się bawię =) Pozdrawiam

Szkoda tylko, że Cyrkowcy zapomnieli, że mieli propozycje od Deckusia żeby grać Under vs Cyrk to uciekli kasując się xD
a pokaż, gdzie była złożona taka propozycja. Czy znów farmazonisz? Zabawne Filip, że zdaje się, rozwiałem twoje wątpliwości co do tego tematu a i tak przyszedłeś tutaj powtarzać kłamstwo. Ale jak wszedł realtalk to trzeba cokolwiek wypluć aby wypluć.

My mając ~~1700? Wiosek mniej od przeciwnika przez niespełna 3 miesiące byliśmy jak dobrze pamiętam 10 wiosek na minus.
Ty wykręciłeś 5 krotnie lepszy szpagat w 3-4h. Sądzisz, że przywołanie Cyrku tutaj jest jakkolwiek zasadne?
 
Wynik reakcji
90
Knd normalne plemię ? Jak oni się kasują na światach 50:50 XD

a pokaż, gdzie była złożona taka propozycja. Czy znów farmazonisz? Zabawne Filip, że zdaje się, rozwiałem twoje wątpliwości co do tego tematu a i tak przyszedłeś tutaj powtarzać kłamstwo. Ale jak wszedł realtalk to trzeba cokolwiek wypluć aby wypluć.

My mając ~~1700? Wiosek mniej od przeciwnika przez niespełna 3 miesiące byliśmy jak dobrze pamiętam 10 wiosek na minus.
Ty wykręciłeś 5 krotnie lepszy szpagat w 3-4h. Sądzisz, że przywołanie Cyrku tutaj jest jakkolwiek zasadne?
on zawsze pierdoli farmazony, tylko im starszy jest to głupsze wymyśla
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.207
KmicRzucił kontem :(
Szczerze totalna porażka. Gdzie jest moderator forum, support?

Gracz o tym nicku powinien dostać globala za publikowanie czyjegoś wizerunku bez jego zgody. Nie przemknęło wam przez myśl, że teraz gracie z chłopem na jednym świecie na drugim jesteście po przeciwnej stronie i publikuje nagle wasze zdjęcie dostępne dla wszystkich na FO i każdy widzi jak wyglądacie. Chyba każdy sobie gra w tą gierkę właśnie po to żeby w jakimś stopniu uciec od realnego świata,, być w tym wszystkim anonimowy i sobie pograć w giereczkę. Po prostu w giereczkę... Tak powtarzam sobie słowo giereczka, bo chyba zapomnieliście, że właśnie tym są plemiona.

Szczerze dla mnie ten gracz @Cuufal powinien dostać z miejsca wylotkę z plemienia przecież to wstyd wgl być kojarzonym z taką osobą, jest jakaś granica dobrego smaku tutaj widzę cały czas prezentuje rynsztok, ale jeszcze to jest do powiedzmy ''zaakceptowania'', ale publikowanie czyjegoś zdjęcia serio no c'mon Ludzie przecież nawet wy co z nimi gracie powinniście być zniesmaczeni i zażenowani jego zachowaniem, czy już wam totalnie się popierdoliło w głowach od tych wioseczek. Macie naprawdę przyjemność grać z takim człowiekiem w jednym plemieniu?

Jeszcze chłop jest totalnie bezczelny odjebał manianę i ma czelność jeszcze tu wchodzić i mówić, że nic złego nie zrobił. Serio nawet nie daliście mu zakazu na FO. Po tym co zrobił???? I jeszcze jakieś osoby lajkują mu posty, mi by prędzej uschła niż dał reakcje karmić tego zakompleksionego człowieka, serio was ten chłop jeszcze bawi, propsujecie jego zachowanie???
Brawo UNDER to tylko pokazuje jak niski poziom prezentujecie. Szacunek do drugiej osoby, oddzielanie życia realnego od gierki, granice dobrego smaku chyba tych cech już dawno nie można wam przypisać.

@Cuufal swojego zdjęcia byś nie wrzucił, bo nagle ktoś by mógł przypisać twoje żenujące zachowanie do twojej twarzy. Wtedy już byś nie był anonimowym zwierzaczkiem i wstyd by ci było za swoje zachowanie i za swoje wysrywy na FO, a cała twoja postać wykreowanego wielkiego-(malutkiego) internetowego człowieczka by upadła.

TOTALNA ŻENADA!

Oznaczyłbym wodza, czemu jeszcze nie wyrzucił tego osobnika i daję psuć sobie opinię i plemieniu, ale daruje sobie widząc treść jego powyższych postów z których, aż wylewa się błoto. No i wiadomo jakie plotki krążą o tym graczy to się słyszy niejednokrotnie, a jak wiadomo w każdej plotce jest ziarenko prawdy patrząc na to, co się dzieje teraz chyba tym razem tam te ziarenko było ciut większe.

KOMPROMITACJA!


SPROWADZAJCIE TĄ GRĘ DALEJ I DALEJ NA PSY AŻ NIKT NIE ZOSTANIE!
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Piękne słowa @Dromq94?!?!?
Przecież ten jebany kapiszon @Cuufal już dawno powinien zostać zbanowany?!?!
Sam jest jebana pałą życiową, a chcąc odwrócić uwagę od siebie publikuje takie rzeczy?!??!
Jaką kurwą trzeba być?!?
Właśnie Dzieci Indygo wzięły go na celownik, bo to jest niepojęte?!?!!
Ciekawe co ma na swoją obronę???
Właśnie ten grzesznik dołączył do gry i nie wie co go czeka?!?!!
 
Wynik reakcji
2.081
Szczerze totalna porażka. Gdzie jest moderator forum, support?

Gracz o tym nicku powinien dostać globala za publikowanie czyjegoś wizerunku bez jego zgody. Nie przemknęło wam przez myśl, że teraz gracie z chłopem na jednym świecie na drugim jesteście po przeciwnej stronie i publikuje nagle wasze zdjęcie dostępne dla wszystkich na FO i każdy widzi jak wyglądacie. Chyba każdy sobie gra w tą gierkę właśnie po to żeby w jakimś stopniu uciec od realnego świata,, być w tym wszystkim anonimowy i sobie pograć w giereczkę. Po prostu w giereczkę... Tak powtarzam sobie słowo giereczka, bo chyba zapomnieliście, że właśnie tym są plemiona.

Szczerze dla mnie ten gracz @Cuufal powinien dostać z miejsca wylotkę z plemienia przecież to wstyd wgl być kojarzonym z taką osobą, jest jakaś granica dobrego smaku tutaj widzę cały czas prezentuje rynsztok, ale jeszcze to jest do powiedzmy ''zaakceptowania'', ale publikowanie czyjegoś zdjęcia serio no c'mon Ludzie przecież nawet wy co z nimi gracie powinniście być zniesmaczeni i zażenowani jego zachowaniem, czy już wam totalnie się popierdoliło w głowach od tych wioseczek. Macie naprawdę przyjemność grać z takim człowiekiem w jednym plemieniu?

Jeszcze chłop jest totalnie bezczelny odjebał manianę i ma czelność jeszcze tu wchodzić i mówić, że nic złego nie zrobił. Serio nawet nie daliście mu zakazu na FO. Po tym co zrobił???? I jeszcze jakieś osoby lajkują mu posty, mi by prędzej uschła niż dał reakcje karmić tego zakompleksionego człowieka, serio was ten chłop jeszcze bawi, propsujecie jego zachowanie???
Brawo UNDER to tylko pokazuje jak niski poziom prezentujecie. Szacunek do drugiej osoby, oddzielanie życia realnego od gierki, granice dobrego smaku chyba tych cech już dawno nie można wam przypisać.

@Cuufal swojego zdjęcia byś nie wrzucił, bo nagle ktoś by mógł przypisać twoje żenujące zachowanie do twojej twarzy. Wtedy już byś nie był anonimowym zwierzaczkiem i wstyd by ci było za swoje zachowanie i za swoje wysrywy na FO, a cała twoja postać wykreowanego wielkiego-(malutkiego) internetowego człowieczka by upadła.

TOTALNA ŻENADA!

Oznaczyłbym wodza, czemu jeszcze nie wyrzucił tego osobnika i daję psuć sobie opinię i plemieniu, ale daruje sobie widząc treść jego powyższych postów z których, aż wylewa się błoto. No i wiadomo jakie plotki krążą o tym graczy to się słyszy niejednokrotnie, a jak wiadomo w każdej plotce jest ziarenko prawdy patrząc na to, co się dzieje teraz chyba tym razem tam te ziarenko było ciut większe.

KOMPROMITACJA!


SPROWADZAJCIE TĄ GRĘ DALEJ I DALEJ NA PSY AŻ NIKT NIE ZOSTANIE!
Mordę zamknij nikogo nie interesuje twoje pierdolenie
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
Mordę zamknij nikogo nie interesuje twoje pierdolenie

Czy Ty jesteś rozjebany??
Chłop pięknie was punktuje i szumowiny, które trzymacie w plemieniu, a Ty odpisujesz jak ostatni kapiszon?!?!
Gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy???
To jest kurwa jakaś akcja manipulacja czy jak?!?!
Przecież to u was był jebany fałszywy prorok i przez to jesteście przegrani??
Czary mary gra my?!?!
Tik tak ding dong klik klak...
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
@Cuufal fałszywy prorok?!?!
Daliście się nabrać belzebubowi który podaje rękę majciarzom?!??!
To nie wstyd, że was zmylił i nabrał. Wszak bestia z numerem 666 przebiegła jest!!!!
Myli się ten kto trwa w swej głupocie, a nie ten który potrafi się potem przyznać!?!??!!
sntw112 prawdziwe dziecko indygo 2024 czas start gra my?
Indygo cigam 5. Cicada 3301 start pozytywny @POLdi kocha my?!?!
#lovedzidzia nadchodzi mesjasz 2024 rok smoka przebudzenie kirimasu, nadchodzi Indygo?!?!?
 
Wynik reakcji
113
Ty już na każdym FO będziesz latać i wyzywać Uwu & UNDER bo Cię pokonali na jednym ze światów? Rozumiem, że można latać za kimś, żartować ale w Twoim przypadku robi się to już komiczne, a raczej smutne xd
Smutne to będzie jak zacznę latać i rozmawiać o waszej piramidzie finansowej więc utkaj tam ;*
 
Do góry