Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
2.101
Teraz tak serio, bo część z was albo trolluje, albo jest mocno przyjebana z gwoździem w mózgu. Wrzucenie zdjęcia do internetu to nie to samo co wpierdolenie go przez trzecią osobę na FO. Takie zagrywki nigdy nie są w modzie, fajne, z humorem, wręcz przeciwnie. Wrzucając zdjęcie na fb czy insta muszę się obawiać, że jakiś przyjeb typu cufala mi je ukradnie, wrzuci bez mojej zgody gdzieś dalej z jakimś opisem wyssanym z mlekiem ojca? Jeszcze tekst "gdyby się nie zesrał na forum o to wlasnie zdjęcie, to pewnie 90% osób czytających nie wiedziałoby, że to on" - to dawaj, wrzucimy twoje zdjęcie, zobaczymy czy się do niego nie przysrasz XD ale wiadomo, wtedy będzie co innego, bo nie zalegasz z alimentami. No, ale spoko, alimenty też ci nie grożą, bo najpierw trzeba zaruchać kiedyś XD
no ale ty zdajesz sobie sprawe, ze ten pajac z histerii planujemy wesele robi to samo?XD
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Zabawnie brzmią takie słowa od typa, którego usta trzymały już kniagę każdego dyplomaty na tym świecie.

Dość szybko przyszło Ci rzucać obelgami, szkoda że taki mądry nie byłeś tydzień temu, gdy na wieść o naszej kasacji dzwoniłeś x razy do Uwu, gdyż KND oznajmiło, że wezmą wioski i Cię rozbiorą. Kilka dni schylania i przychodzisz się szczycić na forum, że podpisałeś się z kimś to na Ciebie „najszczał”(teraz im się w sumie ani trochę nie dziwię xd), jesteś najlepszy! Nie zmieniaj się.


Oni są normalni ,to podstawa.
Wasze te Rodzinne grono adoracji i robienie sobie dobrze....

Cóż Chcieliście zagrać w gierkę po Banach i iść znowu po łatwą drogę i te wasze ,,BLASZKI ,,
Pisaniem ze się kasujecie, że knd nam kosę jebnie itd itd daliście do myślenia.
Jednak knd to normalne plemię...
A nie jak wy Rodzinka dziwe* wypuszczona z Choroszczy.


Sorki wybór był oczywisty.
 
Wynik reakcji
144
Oni są normalni ,to podstawa.
Wasze te Rodzinne grono adoracji i robienie sobie dobrze....

Cóż Chcieliście zagrać w gierkę po Banach i iść znowu po łatwą drogę i te wasze ,,BLASZKI ,,
Pisaniem ze się kasujecie, że knd nam kosę jebnie itd itd daliście do myślenia.
Jednak knd to normalne plemię...
A nie jak wy Rodzinka dziwe* wypuszczona z Choroszczy.


Sorki wybór był oczywisty.
Ss zrobiony, myślę że dobrze sie zestarzeje, patrząc na zdania graczy knd o tobie, które słychać w kuluarach XD
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
Oni są normalni ,to podstawa.
Wasze te Rodzinne grono adoracji i robienie sobie dobrze....

Cóż Chcieliście zagrać w gierkę po Banach i iść znowu po łatwą drogę i te wasze ,,BLASZKI ,,
Pisaniem ze się kasujecie, że knd nam kosę jebnie itd itd daliście do myślenia.
Jednak knd to normalne plemię...
A nie jak wy Rodzinka dziwe* wypuszczona z Choroszczy.


Sorki wybór był oczywisty.
a knd nie chcialo wziac polowy graczy i cie wypierdolic w kosmos, bo ja mam np taka propozycje xD BO CZEMPIONEK JUZ WSZYSTICH ZGARNIA
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
Wasze te Rodzinne grono adoracji i robienie sobie dobrze....
Jednak knd to normalne plemię...
A nie jak wy Rodzinka dziwe* wypuszczona z Choroszczy.
Dowartościowałeś się tym jak Nas obrażasz? Dla mnie jesteś pośmiewiskiem tego świata i tyle. Uwierz mi, że KND czy ktokolwiek inny by na Ciebie nawet nie spojrzał jakby nie musiał. Obecnie ośmieszasz się tylko tym, jak zachowuje się WUC i jaki przykład dajesz innym. Masz problem z jakimś graczem to kieruj swoje frustracje do tego gracza, nie musisz obrażać całego plemienia, chyba że faktycznie piksele Ci siadły tak na głowę, że już nie odróżniasz tego co piszesz.
 
Do góry