Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
2.083
jak tam deckus lekcje matematyki? już nie boli główka? + tej sytuacji Boomba ma nowego przyjaciela - potem będzie tego przyjaciela jebał xd


ja nie wierzę że na 20 członów zakończycie świat XDDD mało tego już wymyśliłem sposób na jego ciekawe zakończenie xD

plus nigdzie nie świętowałem tego że znikacie mało tego jestem smutny że to UwU oberwało a nie under
Mnie nigdy nie bolała, to po waszej stronie mieliście wielki problem z liczeniem

Pewnie liczba członów się zmniejszy, ale skąd te zwątpienie u Ciebie że o zakończeniu myślisz? Napisz ponownie do ludzi czy będą dla ciebie kretowac, czy może do was przejdą. Jak umiecie grać to przecież macie szansę powalczyć?

To bodajże najbardziej ten patusxace świętował, a gościu jeszcze z kasacja skończy xDD
 
Wynik reakcji
1.735
Mnie nigdy nie bolała, to po waszej stronie mieliście wielki problem z liczeniem

Pewnie liczba członów się zmniejszy, ale skąd te zwątpienie u Ciebie że o zakończeniu myślisz? Napisz ponownie do ludzi czy będą dla ciebie kretowac, czy może do was przejdą. Jak umiecie grać to przecież macie szansę powalczyć?

To bodajże najbardziej ten patusxace świętował, a gościu jeszcze z kasacja skończy xDD

do nikogo nie napisałem o przejście do mnie i o kretowanie tylko do 1 osoby z którą urwałem kontakt tego samego dnia przestań to wyolbrzymiać wy powsadzaliście do mnie kretów i piszecie z ludźmi sytuacja z lichem była śmieszna bo się nie przyznał a nie dlatego że próbował wyciągnąć info od gracza ja jedyne co świętowałem to to że wam się oberwało Chinie pisałem że szkoda że oni oberwali a was nie lubię za buńczuczność i pierdzielenie głupot które mówicie na poważnie stąd świętowanie że damszczot może dostać kasacje
 
Wynik reakcji
2.083
do nikogo nie napisałem o przejście do mnie i o kretowanie tylko do 1 osoby z którą urwałem kontakt tego samego dnia przestań to wyolbrzymiać wy powsadzaliście do mnie kretów i piszecie z ludźmi sytuacja z lichem była śmieszna bo się nie przyznał a nie dlatego że próbował wyciągnąć info od gracza ja jedyne co świętowałem to to że wam się oberwało Chinie pisałem że szkoda że oni oberwali a was nie lubię za buńczuczność i pierdzielenie głupot które mówicie na poważnie stąd świętowanie że damszczot może dostać kasacje
Do 1 osoby,a ja mam jednak więcej niż jedna wiadomość przesłana jak się płaszczysz. Może ty masz takie problemy z głową, że nawet nie wiesz co komu piszesz?

Uuuu kogoś boli potężny Damszot, ale gówna zawsze mają kompleksy jak im nie wychodzi nic

I nikt ci z nas kretów nie wsadzał, tutaj jest wielka różnica miedzy nami, że ty musisz wypisywać po graczach robiąc z siebie pajaca, a do nas sami zaczęli się zgłaszać.
Zamiast tu pisać głupie wywody lepiej tam kont broń, bo w ostatnich dniach dwie lub trzy osoby kontem po fejkomacie rzuciły. Stabilnie jak z głową..
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.735
Do 1 osoby,a ja mam jednak więcej niż jedna wiadomość przesłana jak się płaszczysz. Może ty masz takie problemy z głową, że nawet nie wiesz co komu piszesz?

Uuuu kogoś boli potężny Damszot, ale gówna zawsze mają kompleksy jak im nie wychodzi nic

więcej? chętnie zobaczę te więcej wiadomości od początku zapisuje wszystkie pw jakie miałem na tym świecie łatwo będzie weryfikować
 
Wynik reakcji
2.083
Mówiąc szczerze to te puu dupala od projektu dzobiego niczym się za bardzo nie różni. Obydwa zbudowane na rekrutacji, dzobiland usiadł po paru akcjach, w puu po fejkomacie frontowców ściągają, a Bomiros ich podbija jak barbarki, wódz śmieszek i gada od rzeczy. Jedyna różnica jest taka, że Dzobiland dostal jednak te kilka akcji po paręset off, w Puu może nie dotrwać do tego.

Może przyszły świat rusza razem?
 
Wynik reakcji
1.735
Mówiąc szczerze to te puu dupala od projektu dzobiego niczym się za bardzo nie różni. Obydwa zbudowane na rekrutacji, dzobiland usiadł po paru akcjach, w puu po fejkomacie frontowców ściągają, a Bomiros ich podbija jak barbarki, wódz śmieszek i gada od rzeczy. Jedyna różnica jest taka, że Dzobiland dostal jednak te kilka akcji po paręset off, w Puu może nie dotrwać do tego.

Może przyszły świat rusza razem?

różnic jest wiele np taka że dzobiland tak samo jak wy ruszył z rozstawionymi pod to graczami druga sprawa my musieliśmy specjalnie się przenosić i ustawiać konta na was co spowalnia rozwój jak skaczesz pod ludzi na barbki gdzie mają pobudowane wioski trzecia sprawa to nie frontowcy a ludzie którzy zostali w takim miejscu zrekrutowani jeszcze zanim ruszyliście i nie było jak ich stamtąd ściągnąć a nawet jak były próby to "dam radę" kolejna sprawa w miejscach gdzie jako tako udało nam się front ułożyć wszystkie próby wam się nie udały więc teraz wytłumacz chłopowi randomowi co nałykał się barb jest z nim utrudniony kontakt że ma bronić te barby przed full offami z karetami jak on pisze że wszystko git przez tydzień burzenia


równie dobrze mogliśmy walić konia do kont z uwu gdzie jedno się skasowało a na drugim na zaście oddawałeś wioski ale tego nie robimy bo są rzeczy na które nie ma się wpływu
 
Wynik reakcji
2.083
W sensie na Aresie oddawałem wioski gdzie Ares co chwilę zasta zabierał pisal do was że wam odda wioski i z powrotem wrzucał zasta?xd

Ty jeszcze jedna różnica jest, policz sobie różnice wiosek i wasz potencjał defensywny, bo jak rozumiem sojusznik was wspiera deffem?
 
Wynik reakcji
1.735
W sensie na Aresie oddawałem wioski gdzie Ares co chwilę zasta zabierał pisal do was że wam odda wioski i z powrotem wrzucał zasta?xd

Ty jeszcze jedna różnica jest, policz sobie różnice wiosek i wasz potencjał defensywny, bo jak rozumiem sojusznik was wspiera deffem?

ale to co teraz nie można iść twoją logiką z aresem? nwm to jakaś metafizyka była czy co on chociaż dawał zasta :)

różnica wiosek no tak w barbkach które nic nie były w stanie zrobić naprawdę wiele nam to dawało z tych barbek na które pod was skakaliśmy też szło wiele wiele wykręcić
 
Do góry