Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
2.089
Totalna żenada z waszej strony i ty się miałeś czelność śmiać z mojego plemienia, które jak widać ma większe szanse od was, bo wy wgl już jej nie macie. Widać ppkarze na których opierał się cały gliniany kolos zostali zbanowani, a dokładnie jeden najbardziej wyjątkowy spluto to i szczury z tonącej łajby szybko zaczęły uciekać...

I wy niby Uwu Under protegowaliście do miana topowych plemion? Beka z was przegięliście tak pałę że nawet bezużyteczny support, co nic nigdy nie robi postanowił za was się wziąć za waszą bezczelność, chamstwo, pychę i plucie innym graczom na mordę, bo ego wyjebane top na nakręceniu największych machlojek z pp. Może wbij sobie na 199 z bombą z którym tak ładnie waliłeś konia na tym Fo i resztką niedobitków z tego waszego śmiesznego tworu i zostańcie na peryferiach polskich plemion tam gdzie wasze miejsce i dajcie znać jak z pokorą wrócą wasi ppkarze ale to chyba już nie będzie to samo co nie?
@Dromq94 przeczytaj swój post ponownie, codziennie cię oznaczał będę żebyś pamiętał jak głupi jesteś xD
 
Wynik reakcji
1.737
jak tam deckus lekcje matematyki? już nie boli główka? + tej sytuacji Boomba ma nowego przyjaciela - potem będzie tego przyjaciela jebał xd


ja nie wierzę że na 20 członów zakończycie świat XDDD mało tego już wymyśliłem sposób na jego ciekawe zakończenie xD

plus nigdzie nie świętowałem tego że znikacie mało tego jestem smutny że to UwU oberwało a nie under
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.737

zachęcam do wsparcia mojej kolejnej inicjatywy w celu poprawy polskich plemion
 
Do góry