Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
Damszot co to za usuwanie postów?
View attachment 59265

Może pokażesz kto do kogo pisał? Kto kogo zapraszał na rozmowę? :)
Człowieku zapytałem co to za twór jest ten YH bo powstawał wasz rozłam. Kogoś dziwi fakt, że dyplomaci obserwują mapę? XD
Nic wam nie zaproponowaliśmy, to WY chcieliście dołączyć do naszej koalicji, skoro tak się nie stało to widocznie odmówiliśmy i tyle, także nie wiem do czego się srasz.
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
Co ciekawe tekst wypowiedziany przez Godfathera wcale nie odstraszył damszota i dalej próbował coś na tym ugrać, a teraz odwracacie kota ogonem .
Skoro wam odmówiliśmy sojuszu to o czym ty piszesz typie. O jednym waszym graczu? Który grał kiedyś z Nami i dostał opcję gry od nowa na zapleczu, która finalnie nie miała miejsca? Było powiedziane jasno, że macie dużą ilość osób, które nie mają wejścia, poza tym znajdujecie się w 99% na terenie Uwu, także co ja mogę wam proponować.
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Hahahahah ale ściema, chłop co potrafi w żywe oczy kłamać to szok… to Ty byłeś prowodyrem i pomysłodawcą + prosiłeś, aby nikomu nie mówić o tym, po czym sam wyciągasz coś na fo, klamiac, aby budować narrację pod siebie
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
Hahahahah ale ściema, chłop co potrafi w żywe oczy kłamać to szok… to Ty byłeś prowodyrem i pomysłodawcą + prosiłeś, aby nikomu nie mówić o tym, po czym sam wyciągasz coś na fo, klamiac, aby budować narrację pod siebie
Chłop który prosił o zapke do Uwu zarzuca innemu dyplomacie, że interesował się rozlałem jaki powstał w Rebusach?
Z naszej strony żadna propozycja nie wyszła także weź utkaj sezam.
 
Wynik reakcji
2.102
Ale to Damszot pisał pierwszy, wy nas zapraszaliscie na rozmowę przed, którą jak sądziliście przygotowywaliśmy się xd
Prawda jest taka, że w tym czasie rozpisywaliśmy akcję, która nie mogła mieć szans większego powodzenia ze względów które widać dzisiaj. Na rozmowie nie wyszła żadna propozycją z naszej strony czemu się dziwiliście i dopytywaliście nas o to czy na radzie coś dyskutowaliśmy: odparłem, że luźno przewinął się pomysł ponu ale nikt nie wziął go na poważnie pod uwagę. Sprawa ponu nie przypadła również wam do gustu i zaczęliście robić wyliczankę kto ma bana do uwu, co ciekawe mówiliście m.in o rolniku który jednak dzisiaj u was się znalazl <shrug>
Na koniec rozmów od Godfathera usłyszeliście jedynie, że nie będziemy się tak bawić i będziemy walczyć.

Przyszliśmy na rozmowę z ciekawości, a to że jesteśmy przeciwnikami nie wadzi przecież w tym, żeby zwyczajnie porozmawiać i wysłuchać co macie do powiedzenia.
Co ciekawe tekst wypowiedziany przez Godfathera wcale nie odstraszył damszota i dalej próbował coś na tym ugrać, a teraz odwracacie kota ogonem .
No Damszot zaprosił na rozmowy i na discordzie wam powiedział, że w celu dowiedzenia się kim jesteście skoro powstało nowe plemię. Jak to się ma do tego, że propozycja pon wyszła od was? I do tego jak sami przyznaliście nie proponowaliście od razu bo wiedzieliście, że to głupie? I jak to się ma do tego, że ew przejście wasze zostało niespełnione bo za dużo ludzi zostało odmówionych? I do tego jaką propozycję dostaliśmy dwa dni później pisemna od was? Żałosny jesteś wypierając się tego, koalicja wie że jakbyśmy przystali na wasze warunki zarządzenia członem to byście ich wyjebali i grali z nami? Oczywiście odrzuciliśmy to i czas pokazuje, że dobrze, bo nic nie warte są wasze slowa

. Hahahahah ale ściema, chłop co potrafi w żywe oczy kłamać to szok… to Ty byłeś prowodyrem i pomysłodawcą + prosiłeś, aby nikomu nie mówić o tym, po czym sam wyciągasz coś na fo, klamiac, aby budować narrację pod siebie
Na FO zostało wyciągnięte po tym jak bzdury zacząłeś pisać.

Lemon:
> napisz o zapke
> nie dostań jej
> splacz się że ktoś przeszedł
> zapomniałeś ze pisałeś o zapke i zostało przypomniane
> napisz że to żart był hehehehe
> napisz jeszcze ze nikt nie chciał się nigdy dogadać
> zrób z siebie durnia 3x do południa


Fajnie tam masz
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.627
Ale to Damszot pisał pierwszy, wy nas zapraszaliscie na rozmowę przed, którą jak sądziliście przygotowywaliśmy się xd
Prawda jest taka, że w tym czasie rozpisywaliśmy akcję, która nie mogła mieć szans większego powodzenia ze względów które widać dzisiaj. Na rozmowie nie wyszła żadna propozycją z naszej strony czemu się dziwiliście i dopytywaliście nas o to czy na radzie coś dyskutowaliśmy: odparłem, że luźno przewinął się pomysł ponu ale nikt nie wziął go na poważnie pod uwagę. Sprawa ponu nie przypadła również wam do gustu i zaczęliście robić wyliczankę kto ma bana do uwu, co ciekawe mówiliście m.in o rolniku który jednak dzisiaj u was się znalazl <shrug>
Na koniec rozmów od Godfathera usłyszeliście jedynie, że nie będziemy się tak bawić i będziemy walczyć.

Przyszliśmy na rozmowę z ciekawości, a to że jesteśmy przeciwnikami nie wadzi przecież w tym, żeby zwyczajnie porozmawiać i wysłuchać co macie do powiedzenia.
Co ciekawe tekst wypowiedziany przez Godfathera wcale nie odstraszył damszota i dalej próbował coś na tym ugrać, a teraz odwracacie kota ogonem .


I przy okazji do beki cisnęliście @Tadzislaw Rojber i tego @pit444, opowiadaliście jacy to oni nie są źle, czego to nie zrobili, pewnie pod content nie?

Jak mówiłeś że nie mogłeś się zasta od Tadzia doprosić żeby u niego w członie KD ogarnać to Tadziu o tym wiedział że to będziesz mówił i cisnął z Tobą bekę na pw?

Weźcie się gamonie nie pogrążajcie, ja akurat zostałem zaproszony przez Godfathera na tą rozmowę, sam jej nie proponowałem. Na rozmowie zapytałem się wprost czego oczekujecie, zaczęliście przebąkiwać o ponie gdzie od buta powiedziałem że nie ma opcji bo jesteście dla nas jak darmy, potem znowu ciągnął się temat Tadzia którego połowa z nas nawet nie słuchała a na koniec było o wspólnej grze, wtedy Wam powiedziałem że xx osób co są u Was nie ma opcji na grę u nas, btw rolnika nie wymieniłem, i na tym się rozmowa skończyła.
 
Wynik reakcji
160
@Damszot x Szeri ale na co ty liczyłeś na rozmowie, że będziemy się jakoś płaszczyć czy co? Byliśmy ciekawi od co... A to, że męczyłeś atanami na mess i dostałeś na odczepne odpowiedź nie możliwą do spełnienia, nie myślałeś chyba, że to rozważamy? Jak uwu sprawi, że się zmyjemy z tego świata to się zmyjemy, jak przetrwamy to przetrwamy. To ma być zabawa ale zgodnie z jakimiś zasadami. A jedynym który się płaszczył byłeś ty do atanami, więc nie róbmy teraz chryji na fo.
 
Wynik reakcji
2.102
Ale tu fikołek jest robiony xd stabilni jesteście, nie dziwię się że traktują was jak mięso armatnie.

Gościu pisze o zapke, ale wychodzi to na światło dzienne:

Heheh to dla beki bylo

Dajecie propozycję w której mamy swojego KD KO , przejmujecie naszą dyplomację, a jedyne co macie to zarządzanie rozbiórkami i wychodzi to na światło dzienne:

Heheheeh to specjalne takie nie do zaakceptowania na odczepne


Boże xD
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
@Damszot x Szeri ale na co ty liczyłeś na rozmowie, że będziemy się jakoś płaszczyć czy co? Byliśmy ciekawi od co... A to, że męczyłeś atanami na mess i dostałeś na odczepne odpowiedź nie możliwą do spełnienia, nie myślałeś chyba, że to rozważamy? Jak uwu sprawi, że się zmyjemy z tego świata to się zmyjemy, jak przetrwamy to przetrwamy. To ma być zabawa ale zgodnie z jakimiś zasadami. A jedynym który się płaszczył byłeś ty do atanami, więc nie róbmy teraz chryji na fo.
Co ty typie piszesz do mnie xD
To Ty na dc nie wiedziałeś jak już nas czarować aby się dogadać i co obiecać, jednak nie ma co się dziwić jak robiliście ankiety na forum kto ma u Was wodzem być xD

Chłop jest na takim poziomie intelektualnym, że go dziwi, że dyplomatów interesują nowe twory, które powstają na mapie.
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Ale tu fikołek jest robiony xd stabilni jesteście, nie dziwię się że traktują was jak mięso armatnie.

Gościu pisze o zapke, ale wychodzi to na światło dzienne:

Heheh to dla beki bylo

Dajecie propozycję w której mamy swojego KD KO , przejmujecie naszą dyplomację, a jedyne co macie to zarządzanie rozbiórkami i wychodzi to na światło dzienne:

Heheheeh to specjalne takie nie do zaakceptowania na odczepne


Boże xD
Zastanawiam się czy serio jesteście akustyczni czy udajecie. XD

Damszot jest osobą, która się atencjonowala o wszystko do Atanami, a teraz odwraca kota ogonem.

Z drugiej strony jeśli nie widzicie tutaj teraz zaprzeczenia ze strony reszty radnych to chyba jednak wiedzieli, że np. do was pisałem? X D

Dobrze, że nie wspominacie o pisaniu do każdego od nas Hejek
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.627
Zastanawiam się czy serio jesteście akustyczni czy udajecie. XD

Damszot jest osobą, która się atencjonowala o wszystko do Atanami, a teraz odwraca kota ogonem.

Z drugiej strony jeśli nie widzicie tutaj teraz zaprzeczenia ze strony reszty radnych to chyba jednak wiedzieli, że np. do was pisałem? X D

Dobrze, że nie wspominacie o pisaniu do każdego od nas Hejek

Daj mi przykład 1 osoby do której pisałem czy do nas dojdzie
 
Wynik reakcji
160
Co ty typie piszesz do mnie xD
To Ty na dc nie wiedziałeś jak już nas czarować aby się dogadać i co obiecać, jednak nie ma co się dziwić jak robiliście ankiety na forum kto ma u Was wodzem być xD

Chłop jest na takim poziomie intelektualnym, że go dziwi, że dyplomatów interesują nowe twory, które powstają na mapie.
Ja nie czarowałem nikogo ale swoich znajomych będę bronił jeśli uważam, że są niesłusznie oskarżani.
 
Do góry