Dyskusja o sytuacji na świecie 197

taxi0

Chłop
Wynik reakcji
0
zabijcie to zanim złoży jaja!
Dziwnym trafem - jak zaczynałem grę wioski które próbowałem przejąć i zbiłem w nich poparcie do <20, a stosunek pkt nie pozwalał wam ich atakować stawały się barbarkami i były przejmowane zanim mój szlachcic wrócił do wioski... No cóż za zbiegi okoliczności :)
 

wachul4

Pikinier
Wynik reakcji
11
Dziwnym trafem - jak zaczynałem grę wioski które próbowałem przejąć i zbiłem w nich poparcie do <20, a stosunek pkt nie pozwalał wam ich atakować stawały się barbarkami i były przejmowane zanim mój szlachcic wrócił do wioski... No cóż za zbiegi okoliczności :)
światowa zmowa przeciw wam, ewidentnie. nie spotkałeś się nigdy z bambikami, którzy rzucają kontami (i to dosłownie je usuwają) jak ktoś ich przejmuje i nie mogą nic zrobić? idk czy to masowe zjawisko czy pojedyńcze ale xD
 

taxi0

Chłop
Wynik reakcji
0
światowa zmowa przeciw wam, ewidentnie. nie spotkałeś się nigdy z bambikami, którzy rzucają kontami (i to dosłownie je usuwają) jak ktoś ich przejmuje i nie mogą nic zrobić? idk czy to masowe zjawisko czy pojedyńcze ale xD

Czemu nam? Pierwszy raz gram z Under, do tego ta krzywa sytuacja miała miejsce zanim do nich dołączyłem. ;)
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Ale jak Ty chciałeś zapke od nas to było okej? xD
Bawi, że dalej myślisz, że serio pisałem o zapke XD

Tak już dla twojej informacji - cała rada wiedziała o każdej rozmowie wraz z screenami :)

Chociaż bardziej bawi jak macan się płaszczył żebym mu diodę bez walki oddał, za co oferował dojście do uwu i robienie mi darmy na s200
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.587
Bawi, że dalej myślisz, że serio pisałem o zapke XD

Tak już dla twojej informacji - cała rada wiedziała o każdej rozmowie wraz z screenami :)

Chociaż bardziej bawi jak macan się płaszczył żebym mu diodę bez walki oddał, za co oferował dojście do uwu i robienie mi darmy na s200

Pewnie wiedziała, szkoda że zdziwieni byli gdy im wspomniałem jak parę dni temu o dogadanie się pytali xD
 
Wynik reakcji
2.089
Poza tym nikt się nie pytał o dogadanie xD ale widzę, że Ty łykasz wszystko zero-jedynkowo
Najwidoczniej content miałeś z czegoś innego.

Jedna z propozycji był PON, który został od razu odrzucony

Druga opcja to było dołączenie do UwU i ktoś tam do nas, ale po przedstawieniu nicków graczy którzy mają zakaz wstępu zrezygnowaliście- natomiast jakbyśmy chcieli i się zgodzili na wszystkich to dzis byście grali pod nami

Trzecia opcja, która wyszła jako ostatnia i to pisemnie było granie pod naszą dyplomacją naszym KO i KD, a wam zostaje dowodzenie członem.

Najprawdopodobniej idziesz i tak na s200, ale to jest powód by pogrążać YH?
 
Wynik reakcji
160
Najwidoczniej content miałeś z czegoś innego.

Jedna z propozycji był PON, który został od razu odrzucony

Druga opcja to było dołączenie do UwU i ktoś tam do nas, ale po przedstawieniu nicków graczy którzy mają zakaz wstępu zrezygnowaliście- natomiast jakbyśmy chcieli i się zgodzili na wszystkich to dzis byście grali pod nami

Trzecia opcja, która wyszła jako ostatnia i to pisemnie było granie pod naszą dyplomacją naszym KO i KD, a wam zostaje dowodzenie członem.

Najprawdopodobniej idziesz i tak na s200, ale to jest powód by pogrążać YH?
Ale to Damszot pisał pierwszy, wy nas zapraszaliscie na rozmowę przed, którą jak sądziliście przygotowywaliśmy się xd
Prawda jest taka, że w tym czasie rozpisywaliśmy akcję, która nie mogła mieć szans większego powodzenia ze względów które widać dzisiaj. Na rozmowie nie wyszła żadna propozycją z naszej strony czemu się dziwiliście i dopytywaliście nas o to czy na radzie coś dyskutowaliśmy: odparłem, że luźno przewinął się pomysł ponu ale nikt nie wziął go na poważnie pod uwagę. Sprawa ponu nie przypadła również wam do gustu i zaczęliście robić wyliczankę kto ma bana do uwu, co ciekawe mówiliście m.in o rolniku który jednak dzisiaj u was się znalazl <shrug>
Na koniec rozmów od Godfathera usłyszeliście jedynie, że nie będziemy się tak bawić i będziemy walczyć.

Przyszliśmy na rozmowę z ciekawości, a to że jesteśmy przeciwnikami nie wadzi przecież w tym, żeby zwyczajnie porozmawiać i wysłuchać co macie do powiedzenia.
Co ciekawe tekst wypowiedziany przez Godfathera wcale nie odstraszył damszota i dalej próbował coś na tym ugrać, a teraz odwracacie kota ogonem .
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Damszot co to za usuwanie postów?
IMG_0627.jpeg

Może pokażesz kto do kogo pisał? Kto kogo zapraszał na rozmowę? :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry