Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
1.489
Ogółem fakt faktem, dekuś jest odklejeńcem jabanym, ale będąc szczerym, dowgirt, tak czytam to i z całą niechęcią do osoby dekusia jako gracza plemion, to sam się wyjaśniasz pisząc więcej, wychodzisz na jakiegoś zjeba co musi się wypłakać w necie, bo mu ukradli wioskę
W necie wioskę, w życiu dom
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Chwilę mnie tu nie było i już China kłóci z Championem, a do tego wszystkiego Dżobi nie chce reaktywować Marzycieli o_O
 

pluto07

Łucznik
Wynik reakcji
159
Z ciekawości czytam sobie co tutaj piszecie na FO, jestem na 38 stronie aktualnie i musze przyznać że parę osób tutaj jest niezłymi odklejusami.
Leków zapominacie brać przed śniadaniem? xD
 
Wynik reakcji
1.743
startować na plecach wrzucać kretów i jeszcze rekrutować
Szczerze mówiąc mało mnie interesuje kto z kim pisze i o czym, zwłaszcza że na tym świecie gra masa osób z wielu ekip a nasz start okazał się dość spontaniczny.
Do mnie również wypisuje w sprawie rekrutacji kilka osób od Was i nie latam z tym po forum.
no ciekawe kto od nas do was pisze w sprawie rekrutacji xD
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
startować na plecach wrzucać kretów i jeszcze rekrutować

no ciekawe kto od nas do was pisze w sprawie rekrutacji xD
O czym ty chłopie mówisz?
Zdajesz sobie sprawę że masa osób wystartowała tu po PP i nikt nie wiedział że będziemy tu grać? Poprzedni świat skończył się szybciej niż rozkręcił. Poza tym sporo osób dopiero w tym tygodniu mogła ruszyć z nami przez brak możliwości restartu.

Wrzuć nicki osób które UNDER zrekrutowało oraz tych kretów. Jeśli nie jesteś w stanie tego wrzucić to utkaj dupala i nie wypisuj bzdur.
 
Do góry