Dyskusja o sytuacji na świecie 197

japacz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.489
Czekałeś aby wylać swoje żale aż zamkniemy 185 świat? Bo miało to miejsce dziś, pewnie bałeś się do tamtej pory odezwać mając ostatnie miejsce w członie, nie ładnie się farbować na lisa, a taki miły się wydawałeś :/
Na 195 nie wchodziłeś w dupe przed startem innej ekipie tylko prezyliscie muskuły, bo wbijaliscie mocna ekipą. Tutaj mnie bawi, ze zaczynacie świat jako pieski uwu stad ten mem. Chyba zabolał, a twoja kontra jest zabawna jeszcze bardziej, bo kontrujesz lizanie dupy innej ekipie moja porażką. Życze samych zwycięstw i dokładnego mycia zębów ;/
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
776
Na 195 nie wchodziłeś w dupe przed startem innej ekipie tylko prezyliscie muskuły, bo wbijaliscie mocna ekipą.
Vs
Tutaj mnie bawi, ze zaczynacie świat jako pieski uwu stad ten mem. Chyba zabolał, a twoja kontra jest zabawna jeszcze bardziej, bo kontrujesz lizanie dupy innej ekipie moja porażką. Życze samych zwycięstw i dokładnego mycia zębów ;/
To się zdecyduj w końcu, tutaj jeszcze nie wylądowaliśmy, ludzie na FO memy wrzucają dla beki a ty dostajesz palpitacji serca bo ktoś się z Ciebie śmieje, oddychaj bo na zawał zejdziesz i nie będzie komu pisać bzdur. Zabawnie się czyta określenie „pieski” od takiej osoby jak Ty.
 

japacz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.489
Vs

To się zdecyduj w końcu, tutaj jeszcze nie wylądowaliśmy, ludzie na FO memy wrzucają dla beki a ty dostajesz palpitacji serca bo ktoś się z Ciebie śmieje, oddychaj bo na zawał zejdziesz i nie będzie komu pisać bzdur. Zabawnie się czyta określenie „pieski” od takiej osoby jak Ty.
Ja wrzuciłem mema, a palpitacji serca to w trzech dostaliście . Wiem, ze mocno dbasz o opinie, ale trochę dystansu, bo napiety jesteś jakbyś zawału od mema dostał ;)
 
Wynik reakcji
2.159
możesz mieć inną perspektywę dla innych niszczycie światy a zamiast teraz sobie "odpocząć" po 195 i pójść na zbliżający się 200 wolicie wskoczyć na 197 bez obstawy dla mnie to jest wystarczająca odpowiedź co o sobie sądzicie

Wystosuj prośbę do supportu, żeby w ustawieniach światach blokował nam start.

jasne świetna zabawa wszyscy są szczęśliwi

Oczywiście, nim zaczęliśmy było już wielkie poruszenie pośród innych plemion, a to tylko dodało usmiechu

to wygląda jakbyście byli ich większym bratem od którego są uzależnieni

Nie wiem jak to ładniej napisać więc po prostu pierdolnięty jesteś. Jeżeli dla Ciebie "197, gramy?" brzmi jak uzależnienie od kogoś to odstaw towar. Czy by ruszyli czy też nie, my byśmy startowali, bo taką mieliśmy ochotę.

Żałosne jest czytanie bólu dupy innych, ale tylko motywuje, żebyście się jak najszybciej zawijali z tego świata.
 
Wynik reakcji
2.015
Wystosuj prośbę do supportu, żeby w ustawieniach światach blokował nam start.



Oczywiście, nim zaczęliśmy było już wielkie poruszenie pośród innych plemion, a to tylko dodało usmiechu



Nie wiem jak to ładniej napisać więc po prostu pierdolnięty jesteś. Jeżeli dla Ciebie "197, gramy?" brzmi jak uzależnienie od kogoś to odstaw towar. Czy by ruszyli czy też nie, my byśmy startowali, bo taką mieliśmy ochotę.

Żałosne jest czytanie bólu dupy innych, ale tylko motywuje, żebyście się jak najszybciej zawijali z tego świata.

a jaki jest powód żeby mnie dupa bolała taki że pogram sobie chwilkę aż nie zaczną wygrywać pieniądze a potem sobie odpocznę? mi się wydaje że nie ma powodu żeby kogokolwiek coś bolało bo wystarczy poczekać 2 miechy potem znowu 2 miechy potem znowu 2 miechy w końcu będzie świat bez ogromnej ilości kasy masy i kasy w końcu dzięki wam światy będą co miecha i każdy będzie miał gdzie grać :3
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.676
a jaki jest powód żeby mnie dupa bolała taki że pogram sobie chwilkę aż nie zaczną wygrywać pieniądze a potem sobie odpocznę? mi się wydaje że nie ma powodu żeby kogokolwiek coś bolało bo wystarczy poczekać 2 miechy potem znowu 2 miechy potem znowu 2 miechy w końcu będzie świat bez ogromnej ilości kasy masy i kasy w końcu dzięki wam światy będą co miecha i każdy będzie miał gdzie grać :3

199 z wieżami będzie to tam na bank nie pójdziemy, przynajmniej jeśli o UwU chodzi
 
Wynik reakcji
2.015
i widzisz Deckuś wystarczy poczekać to nie jest świat gdzie grasz rok dwa 50vs50 i przegrywasz i masz o co mieć ból dupy to świat co trwa 12 dni i tak naprawdę nic się na nim nie zrobiło
 
Do góry