Dyskusja o sytuacji na świecie 197

kumaboss

Chłop
Wynik reakcji
11
Zazwyczaj gram pod swoim nickiem. Ewentualnie jak gram copa, to w stopkę wstawiam nick pod którym gram
A myślałem że zmieniłeś nick po wpierdolu na św 189 od JN. Co tam nie pyklo ze odpuściłeś? Grałem w BKŁ a później przeszliśmy do JN, niestety musiałem w listopadzie odpuścić granie.
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
A myślałem że zmieniłeś nick po wpierdolu na św 189 od JN. Co tam nie pyklo ze odpuściłeś? Grałem w BKŁ a później przeszliśmy do JN, niestety musiałem w listopadzie odpuścić granie.
Nie przeszliście do JN, tylko skosowaliście uciekając do swojego wroga.
Co nie pykło? Po prostu nasi oponenci byli lepsi i wygrali
 

kumaboss

Chłop
Wynik reakcji
11
Nie przeszliście do JN, tylko skosowaliście uciekając do swojego wroga.
Co nie pykło? Po prostu nasi oponenci byli lepsi i wygrali
W dyplomację się nie mieszam, wiem że tam były rozmowy z jedną stroną oraz z drugą, oraz wiem że każdy z każdym za plecami się układał. Teraz nowy świat nowe układy
 

pawellq

Łucznik
Wynik reakcji
118
W dyplomację się nie mieszam, wiem że tam były rozmowy z jedną stroną oraz z drugą, oraz wiem że każdy z każdym za plecami się układał. Teraz nowy świat nowe układy
Każdy z każdym, szczególnie super tajna koalicja dziobaków na 70-75% świata xd
Szczególnie kiedy BŁK, Esi i Gity to potwierdzały, a wszystkie dziobaki twardo, że grają sami, a potem się kłócili na własnym DC dlaczego ich tak wystawia jak mięso armatnie xd
śmiesznie się gra przeciwko dziobakom :)
 
Wynik reakcji
6
Każdy z każdym, szczególnie super tajna koalicja dziobaków na 70-75% świata xd
Szczególnie kiedy BŁK, Esi i Gity to potwierdzały, a wszystkie dziobaki twardo, że grają sami, a potem się kłócili na własnym DC dlaczego ich tak wystawia jak mięso armatnie xd
śmiesznie się gra przeciwko dziobakom :)
'
czyżby bocian z ekipą wchodził na 197 ? ;>
 

pawellq

Łucznik
Wynik reakcji
118
Nie :) Zerknąłem tylko co tutaj za ludziska się wypowiadają i zauważyłem temat o 189, ale już nie będę mieszał bo to inny świat i nie ma co spamić.
 
Do góry