Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
1.929
ja tam im się nie dziwię że są podjarani chyba nikt w historii polskich plemion nie wygrał tak szybko świata ale jak zobaczyłem 454 graczy to mnie zamurowało bo tam poszły niezłe inwestycje to chociaż bez masówki to mogli zrobić a tak to co 9 blachę dostanie xd
 
Wynik reakcji
144
ja tam im się nie dziwię że są podjarani chyba nikt w historii polskich plemion nie wygrał tak szybko świata ale jak zobaczyłem 454 graczy to mnie zamurowało bo tam poszły niezłe inwestycje to chociaż bez masówki to mogli zrobić a tak to co 9 blachę dostanie xd
To fakt, narobiliście nam problemów, tym że świat się tak szybko skończył. Musimy ustawiać front od nowa… a dopiero co to robiliśmy
 
Wynik reakcji
2.110
ja tam im się nie dziwię że są podjarani chyba nikt w historii polskich plemion nie wygrał tak szybko świata ale jak zobaczyłem 454 graczy to mnie zamurowało bo tam poszły niezłe inwestycje to chociaż bez masówki to mogli zrobić a tak to co 9 blachę dostanie xd

Z biegiem czasu sporo osób kończy grę, zaczyna się wiosna, później maj czerwiec lato wakacje i do września zostaje 150-200 graczy. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw.
 
Do góry