Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
1.489
Moje zdanie chyba znasz - uważam, że projekt WO na 195 świecie to nieporozumienie, bo to już nie było to samo co kiedyś. Mam nadzieję, że wiesz również o tym, że pomimo tego syfu co tam się odwalił nie jest szkoda mi czasu tam włożonego bo atmosferka była top. Oszczędź mi chociaż dalszego czytania o tym jakie to WO nie było potężne, bo to się mija z celem. Nikt z oponentów i tak nie bierze już tych słów na poważnie więc po co się kompromitować xd
@RobertoMancini- TOP KD PLEMION
@japacz TOP KO PLEMION

Co mogło pójść źle?
 

Kapinozaur

Pingwin
Wynik reakcji
4.494
@Dromq94 to tak jak z twoim ratowaniem WO i Marcinazero na 179 że wywóz od fasolek zaliczony?
Weź no poopowiadaj więcej, na razie nawet z woich wpisów wynika że wszędzie ktoś was na plecach nosił :(
Niestety nasz dyplomata miał jakiś syndrom sztokholmski na 179 i jak miał do wyboru podpisać fasolki i podpisać wo, to nawet jak wszyscy mówili, że fasolki to lepszy wybór, to jednak wybrał wo bo grali już razem i masz babo placek :)
 
Ostatnia edycja:

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.652
Niestety nasz dyplomata miał jakiś syndrom sztokholmski na 179 i jak miał do wyboru podpisać fasolki i podpisać wo, to nawet jak wszyscy mówili, że fasolki to lepszy wybór, to jednak wybór wo bo grali już razem i masz babo placek :)

Jak argumentem WO na 195 na to że wygrają było to że na 179 na wieżach wytrzymali pare miesięcy w obronie grając na jakieś nessy xD
 
Wynik reakcji
201
na 159 nigdy nie mieliśmy podpisanych niszczycieli biliśmy ich wspólnie z dinż

czyli liczysz na to że ludzie na 195 skończą grę sami z siebie przy okazji wziąłeś ich na 197 jaki to ma sens?
Myślę, że chodzi o to, że jeśli świat trwa rok lub dłużej, to po prostu ekipa sama się klaruje w większym bądź mniejszym stopniu bo masz możliwości zweryfikować ludzi, którzy od początku do końca cisnęli aktywnie, czy mocno pracowali na froncie i masz jakieś "podstawy" do wręczenia blaszki. Po niecałych 3 miesiącach za co możesz przyznać blaszkę jak ludzie co nawet 4fun grali, byli do tego czasu aktywni, a i na froncie zbytnio nie było się jak wykazać bo padał po 1 akcji.
 
Wynik reakcji
1.935
Dupal na chuj Ci 100 graczy jak blaszek jest 50 ? Wszyscy kumple się nie zmieszczą jak ich podzielisz na lepszych gorszych ?

nigdy w życiu nie dzieliłem blach nigdy w życiu nie poparłem dawania blachy komuś tylko dlatego że go się zna i nigdy nie byłem świadkiem tego typu dzielenia blach natomiast z miłą chęcią zobaczę blachy za 195 mało tego nie zarzucam tego nikomu z was piszę o tym że liczycie że na 195 ludzie pokończą a ciągniecie ich na 197
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
Niestety nasz dyplomata miał jakiś syndrom sztokholmski na 179 i jak miał do wyboru podpisać fasolki i podpisać wo, to nawet jak wszyscy mówili, że fasolki to lepszy wybór, to jednak wybrał wo bo grali już razem i masz babo placek :)
A w którym momencie do UwU poszedł? W momencie chyba jak wroga koalicja kasacje strzeliła o ile się nie myle

No tak dlatego cię swoi gracze rozebrali, a teraz zostało ci lizanie dupy dorkowi.

Natomiast bomba wbija z wami dominację dla sportu błagam cię.

Wylew wasz na ponad stronę na FO tylko pokazuje jak was boli, że nie jesteście traktowani jako topka plemion. Tymczasem umywam ręce jak piłat od tego ścieku na FO i następnym razem spotkamy się na froncie mam nadzieje, że udowodnicie mi jak bardzo się mylę w stosunku do potężnego UWU.
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Ani trochę, ale tym się różnimy że ja mogę, a Wy byście co najwyżej mogli chcieć ;p



Co Ty pajacu wgl gadasz, ile osób u nas tony pp wydaje? Pewnie gdyby nie Pluto to to Twoje zrogowaciałe WO by wygralo 195 XD człowieku Wy na tym 195 to byliście największymi gówniakami które wyglądały jak polska husaria z mapy prowadzona przez maćka2008pl, gdyby Kreo sie nie dał na KD namówić to byście wywóz całkowity od POP dostali. Gdzie wstawiamy mase kretów? Jakiego kreta mieliśmy na 195 w rybkach/wo?

Poza tym jak Scyzoryk/bomba u Was ładowali pp i dawali Wam surki to byli git ziomkami, jak Odlot w Rybkach pp ładował i Wam surki sprzedawał to też był git ziomek, i tu jest Wasz problem hipokryci, Wam nie przeszkadza że ktoś ładuje PP, Wam przeszkadza że ktoś kto nie gra u Was PP ładuje xD


Wyżej pisałeś że zapraszacie znajomych.
Teraz wypisuja wasi po graczach, więc coś nie tak:)


Ale rozumiem zawsze są 2 bieguny.
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.652
Wyżej pisałeś że zapraszacie znajomych.
Teraz wypisuja wasi po graczach, więc coś nie tak:)


Ale rozumiem zawsze są 2 bieguny.

Wcześniej pisałeś że ja wypisuje po graczach, poprosiłem Cię o jeden przykład i zniknąłeś z FO

Teraz piszesz że ktoś od nas wypisuje, wciąż nie masz przykładów żadnych czy może coś masz? xD


No tak dlatego cię swoi gracze rozebrali, a teraz zostało ci lizanie dupy dorkowi.

Natomiast bomba wbija z wami dominację dla sportu błagam cię.

Wylew wasz na ponad stronę na FO tylko pokazuje jak was boli, że nie jesteście traktowani jako topka plemion. Tymczasem umywam ręce jak piłat od tego ścieku na FO i następnym razem spotkamy się na froncie mam nadzieje, że udowodnicie mi jak bardzo się mylę w stosunku do potężnego UWU.

Ta nie jestem traktowany jako topka przez jakiegoś przygłupa z WO, ała ała ale mnie to boli xD
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
Spotkamy się na kolejnym froncie jak wskoczyliscie na dol xD tylko jest 1:10 i chyba nie dojdziemy do momentu ze będzie możliwość powalczyć
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Wcześniej pisałeś że ja wypisuje po graczach, poprosiłem Cię o jeden przykład i zniknąłeś z FO

Teraz piszesz że ktoś od nas wypisuje, wciąż nie masz przykładów żadnych czy może coś masz? xD




Ta nie jestem traktowany jako topka przez jakiegoś przygłupa z WO, ała ała ale mnie to boli xD

Oczywiście że Ci mogę dać;)
Ale bawią mnie te 2 bieguny mimo wszystko.

Wjechałeś z Ego w chuj po czym pisaliście po mniejszych plemion o deffika ,po czym ich atakowaliście.
Teraz ,,Potężne,, uwu rekrutacja ostra:)

Troszkę to śmieszne od startu i tyle.
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.652
Oczywiście że Ci mogę dać;)
Ale bawią mnie te 2 bieguny mimo wszystko.

Wjechałeś z Ego w chuj po czym pisaliście po mniejszych plemion o deffika ,po czym ich atakowaliście.
Teraz ,,Potężne,, uwu rekrutacja ostra:)

Troszkę to śmieszne od startu i tyle.

To śmiało, daj mi jeden przykład gdzie ja do kogoś wypisywałem o coś ;p

Jeśli wzięcie kilku osób to ostra rekrutacja, to nie wiem jak nazwać to co Wy robicie xD Przecież 80% Twojego plemienia to bambiki z mapy
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
To śmiało, daj mi jeden przykład gdzie ja do kogoś wypisywałem o coś ;p

Jeśli wzięcie kilku osób to ostra rekrutacja, to nie wiem jak nazwać to co Wy robicie xD Przecież 80% Twojego plemienia to bambiki z mapy

Bez przesady z tymi %.

Ale widzisz jaka jest różnica my nie wbilismy tutaj z Ego wyjebanym w kosmos tak jak niektórzy.
Po czym ....

Odpalasz rekrutację i piszecie po bambikach o deffa.

Kuzwa wstyd..
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.652
Bez przesady z tymi %.

Ale widzisz jaka jest różnica my nie wbilismy tutaj z Ego wyjebanym w kosmos tak jak niektórzy.
Po czym ....

Odpalasz rekrutację i piszecie po bambikach o deffa.

Kuzwa wstyd..

A to nie opowiadałeś innym ekipom że zawołasz tutaj na świat undery z @Damszot i @Deckuś Kociak Podziemia na czele i je ustawisz gdzieś na mapie że będą pod Ciebie grali? Bo takie słuchy nas dochodziły xD
 
Do góry