Dyskusja o sytuacji na świecie 197

POLdi

Pikinier
Wynik reakcji
32
no to dostaniemy i co to zmienia?
Może to, że jak tu przychodziliście to było z 10 stron wzajemnego bicia konia z UWU jacy jesteście zajebiści? Jak Champion chciał z wami gadać to mało monitora nie poplamiliście darliście ryje do monitora, że KND przekopiecie i możne o 199 nawet zahaczycie?

Bardziej by mi pasowała napierdalnka ~50 na 50 ale koniec końców nie żal mi was wcale po tym jaki poziom tutaj sobą reprezentujecie xD
 
Wynik reakcji
2.109
Może to, że jak tu przychodziliście to było z 10 stron wzajemnego bicia konia z UWU jacy jesteście zajebiści? Jak Champion chciał z wami gadać to mało monitora nie poplamiliście darliście ryje do monitora, że KND przekopiecie i możne o 199 nawet zahaczycie?

Bardziej by mi pasowała napierdalnka ~50 na 50 ale koniec końców nie żal mi was wcale po tym jaki poziom tutaj sobą reprezentujecie xD
moment moment, ty wroc na poczatek FO i zobacz kto jakiego konia bił. ludzie nakręcili to, ze tu przychodzimy. my swiadomie weszlismy i gra była jaka była, do czasu pojscia tych idiotycznych banów nie bylo zadnej proby nawiazania dyplomacji z kims z naszej strony.

śmieszna narracja, jak mieliscie miec lekka strate to 50na50 chciales, ale teraz to juz nie. gibki jesteś
 
Wynik reakcji
144
Może to, że jak tu przychodziliście to było z 10 stron wzajemnego bicia konia z UWU jacy jesteście zajebiści? Jak Champion chciał z wami gadać to mało monitora nie poplamiliście darliście ryje do monitora, że KND przekopiecie i możne o 199 nawet zahaczycie?

Bardziej by mi pasowała napierdalnka ~50 na 50 ale koniec końców nie żal mi was wcale po tym jaki poziom tutaj sobą reprezentujecie xD
Jaki poziom ? XD bo póki co to na wojnie +80 jak nie więcej. Więc mając taką przewagę powinniście nas gwalcic a wy nawet zbanowanego damszota nie potrafiliscie przejąć xd
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
O jest i ta kurwa co hasła do FO zapomniała po szybkiej weryfikacji na 185 i poddaniu świata w przewadze 60 vs 40 XD

Kolejny naćpany leków nie wziął.
Jakiej weryfikacji już mówiłem cokolwiek mogą napisac gracze którzy ze mną graniczyli nie takie gówna jak wy.
Więc sklejcie ta pizde o tej weryfikacji bo śmieszni jesteście.
Śmiesznie się was czyta a kurewska yo sobie tam do kolegów możesz mówić frajerze
 
Wynik reakcji
144
Kolejny naćpany leków nie wziął.
Jakiej weryfikacji już mówiłem cokolwiek mogą napisac gracze którzy ze mną graniczyli nie takie gówna jak wy.
Więc sklejcie ta pizde o tej weryfikacji bo śmieszni jesteście.
Śmiesznie się was czyta a kurewska yo sobie tam do kolegów możesz mówić frajerze
XdDdd czyli twoi współplemieńcy na zapleczu ? Xddd
 
Wynik reakcji
2.109
Kolejny naćpany leków nie wziął.
Jakiej weryfikacji już mówiłem cokolwiek mogą napisac gracze którzy ze mną graniczyli nie takie gówna jak wy.
Więc sklejcie ta pizde o tej weryfikacji bo śmieszni jesteście
no ale my mamy kontakt z osobami, które z tobą graniczyły. fejkomat cię pokonał i oddaleś się do rozbiórki jak zaczął być opór.
i mi maffka nie wyzywaj od frajerów, bo to ty jesteś pizdą totalną, ktora sie nawet nicku boi podac. taki york na forum

dzisiaj niedziela to w MOWie telefon na cały dzień chyba mają temu wardogs taki aktywny
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
no ale my mamy kontakt z osobami, które z tobą graniczyły. fejkomat cię pokonał i oddaleś się do rozbiórki jak zaczął być opór.
i mi maffka nie wyzywaj od frajerów, bo to ty jesteś pizdą totalną, ktora sie nawet nicku boi podac. taki york na forum

Chujowy masz ten kontakt bo zanim oddałem wioski to na zastach parę akcji wyrobiłem więc mówiłem żebyś utkał ta kurwe jak nie masz pojęcia co robiłem.
A będę go wyzywał jak zaczal to też go pocisne.
O pizdzie nic nie mow najpierw spójrz w lustro jak wygladasz
 
Wynik reakcji
144
Chujowy masz ten kontakt bo zanim oddałem wioski to na zastach parę akcji wyrobiłem więc mówiłem żebyś utkał ta kurwe jak nie masz pojęcia co robiłem.
A będę go wyzywał jak zaczal to też go pocisne.
O pizdzie nic nie mow najpierw spójrz w lustro jak wygladasz
Mówisz o tych akcjach co
Po 100 albo więcej wiosek padało ? Gratulacje xD
 
Wynik reakcji
2.109
Chujowy masz ten kontakt bo zanim oddałem wioski to na zastach parę akcji wyrobiłem więc mówiłem żebyś utkał ta kurwe jak nie masz pojęcia co robiłem.
A będę go wyzywał jak zaczal to też go pocisne.
O pizdzie nic nie mow najpierw spójrz w lustro jak wygladasz
no lepiej niż ty zapewne, bo nie muszę się ukrywać xD

on cie nie wyzywa, nazwanie cie kurwą to jak księżyc księżycem nazwać
 
Wynik reakcji
144
Nie daj się War.Dogs. Straciliśmy już duala i championa chociaż pare śmiesznych postów oststnio napisał. Jak Ty upadniesz to jedyne co tu pozostanie to staty wojenne i dużo spermy po akcjach które w końcu wyjdą. Moje dni będą smutniejsze...
Nie no Józek pozostał, teraz może wreszcie pokazać na co go stać XD aż się przypomina przepotężna Galicja z 195 i Józek płaczący o Pon bo go
Pokonają xD ciekawe co tutaj zaprezentuje jak go KND wypowie o czym wszyscy wiedzą oprócz Dawidka
 
Do góry