Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
jeszcze się nie nauczyliście, że na wszystko o czym tu piszę mam screeny? :) dostarczę je w odpowiednim czasie do supportu

wracaj do klatki polanek, co prawda nie wiem czy wojsren na tym świecie może się jeszcze bardziej skompromitować, ale są na dobrej drodze za każdym razem gdy wypuszczają cię na FO :)
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
tobie to juz tylko współczuć, plemie tragedia z botami na frontach xd sie do typa podsapujesz co mial nick jak jakiś tam ziomek z ruslandu przez przypadek tak zwany surferowy upadek godności xd cieszcie sie nobki ze pół roku klepania na froncie było z waszymi bocikami - wstyd, żenada, kompromitacja :D szkoda mi prawdziwych graczy od was plemie 12 lat XDDDDDDDDDDDD
HAHA, PRZEZ PRZYPADEK.
1713180907042.jpeg
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Ej już tak serio o jakich pijaku rączkach mówisz xd ile sie z nami klepiecie wielkie kozaki na wspomagaczach i nic nie możecie zrobic oprócz diódek xd jeeezu ludzie to czytają chłopie
Nikt nie poleciał bo co bo gramnocnik ci tak powiedział? To, że ty skryptu nie potrafisz zainstalować bo jesteś małoskutecznym bobem budowniczym to nie znaczy, że całe plemię tak gra.. Co ty kosmito z arkadii przybyłeś, ja wiem, że farma to zlot gównianych plemion, ale bez przesady u was każdy nick to menel z bazaru xD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Nikt nie poleciał bo co bo gramnocnik ci tak powiedział? To, że ty skryptu nie potrafisz zainstalować bo jesteś małoskutecznym bobem budowniczym to nie znaczy, że całe plemię tak gra.. Co ty kosmito z arkadii przybyłeś, ja wiem, że farma to zlot gównianych plemion, ale bez przesady u was każdy nick to menel z bazaru xD
EEE, nie rozpędzaj się wąski

Czyli chcesz mi powiedzieć, że dostajecie na dziurę od bandy meneli z bazaru? <jupi>
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Kablem to chyba cię matka w dzieciństwie napierdalała, że taki zjebany jesteś obecnie.
Ty i siłka? Jedyne co wyciskasz to chyba łzy ze swoich rodziców, że takiego przychlasta wychowali...
Moi rodzice są dumni ze mnie. To, że Tobie stary wjeżdża do piwnicy i kablem od Ethernetu po dupie Leje to nie musisz opowiadać wszystkim. Wystarczy iść do
Psychologa xD

Ciebie mogę wycisnąć tylko nałóż torbę na łeb żebym się niczym nie zaraził
 

Elmindor

Miecznik
Wynik reakcji
146
EEE, nie rozpędzaj się wąski

Czyli chcesz mi powiedzieć, że dostajecie na dziurę od bandy meneli z bazaru? <jupi>
No i od LEKARZA-dentysty. Spokojnie, nikt o tobie nie zapomniał!

BTW jest głupia sprawa Bambo...w jakie dni ty przyjmujesz? Bo jebie mi spod ósemki. Poratujesz tym cementem, który mieszasz na plomby?

Spokojnie, termin dogramy. Nie będziesz mi musiał robić zębów w bonusie nocnym. Nie chciałbym, żeby wojseny ci zabrali te wioski, które ty przejąłeś od banowiczów. Tyle się napociłeś przy tym, że nie chciałbym, żeby twój trud poszedł na marne.

I plz, doradź mi proszę jak być takim kotem na froncie, bo ja też chciałbym przejąć coś od wroga, a nie tylko jeść tych panów z żółtymi kropkami i barbarzyńców. Chciałbym być takim lekarzem-fronciarzem jak ty. Naucz mnie, plis!
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
No i od LEKARZA-dentysty. Spokojnie, nikt o tobie nie zapomniał!

BTW jest głupia sprawa Bambo...w jakie dni ty przyjmujesz? Bo jebie mi spod ósemki. Poratujesz tym cementem, który mieszasz na plomby?

Spokojnie, termin dogramy. Nie będziesz mi musiał robić zębów w bonusie nocnym. Nie chciałbym, żeby wojseny ci zabrali te wioski, które ty przejąłeś od banowiczów. Tyle się napociłeś przy tym, że nie chciałbym, żeby twój trud poszedł na marne.

I plz, doradź mi proszę jak być takim kotem na froncie, bo ja też chciałbym przejąć coś od wroga, a nie tylko jeść tych panów z żółtymi kropkami i barbarzyńców. Chciałbym być takim lekarzem-fronciarzem jak ty. Naucz mnie, plis!
Na świecie anty pvp to najwyżej możesz barbę przejąć albo bambika, taka moja porada. W sensie z wieżą.
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
366
jeszcze się nie nauczyliście, że na wszystko o czym tu piszę mam screeny? :) dostarczę je w odpowiednim czasie do supportu

wracaj do klatki polanek, co prawda nie wiem czy wojsren na tym świecie może się jeszcze bardziej skompromitować, ale są na dobrej drodze za każdym razem gdy wypuszczają cię na FO :)
Ja przynajmniej mieszczę się w klatce moja droga
 
Do góry