Dyskusja o sytuacji na świecie 196

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Żeby uspokoić moich fanów wszystkich, że rambo nic nie przejmuje, odpowiadam. Póki co dwa kroki w tył i trzeba się bronić. Zamieszczam mapkę, żeby zobrazować wam sytuację w mojej okolicy :p

View attachment 60332

Oczywiście nie jest tak źle, bo celowo usunąłem oznaczenia sojusznika wojsów.
W rzeczywistości wygląda to tak. :)

View attachment 60333
No rzeźba w trupie to nie tylko krok w tył, a i strata czasu. Jeśli chcesz w ogóle zrobić krok na przód to zbieraj ekipę na 200 bo to już ostatni moment na wyprowadzkę przed końcem psychy.
Po lekcji z tego świata może nauczysz się robić komuś plecy na obrzeżach bo tutaj coś nie wyszło
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
No rzeźba w trupie to nie tylko krok w tył, a i strata czasu. Jeśli chcesz w ogóle zrobić krok na przód to zbieraj ekipę na 200 bo to już ostatni moment na wyprowadzkę przed końcem psychy.
Po lekcji z tego świata może nauczysz się robić komuś plecy na obrzeżach bo tutaj coś nie wyszło
Nie no, wzięli go przecież do witam, temu blekowi dupe liże xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Dementuję plotki, tata mnie nie utrzymuje i nie czekam aż odziedziczę po nim firmę. Tak, jestem dentystą i tak jeżdżę KIĄ, bo nie stać mnie na droższy samochód, ale przynajmniej komornik mi nie siedzi na głowie, poza tym moje auto jest całkiem fajne.

Pozdrawiam z gór. :)

View attachment 60334
O hit, patrzcie jak rambo się spłakał na świecie na którym nawet nie gra xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ja sobie wyopraszam.

Do wczoraj nawet nie wiedziałem że z takimi osobami gram w pleminiu.
Grałem z SPEED na 184 i żadnej darmy nie widziałem ani nie podbiłem.
Na S200 weszli źli magowie z którymi nie mam nic wspólnego.
Jest forma na 200? Motywacja? Czy wbiłeś bo wbiłeś?
 

Elmindor

Miecznik
Wynik reakcji
146
@SurFer.RM kiedy we mnie akcja wleci? Nudzę się... ;/
Przecież jak wojsen wjedzie akcją w ciebie to ty i tak będziesz się nudził, bo zassiesz całego plemiennego deffa i będziesz siedział na bunkrach. Nawet się obroną nie pobawisz, tylko z nudów będziesz patrzył jak uwalasz deffa kolegów z plemienia.

A najlepsze, że w nocy jak ty będziesz smacznie śnił o borowaniu zębów to któryś wojsen wbije ci diodę.

Przecież każdy wie jak to się skończy. Ty sam wykoleisz swoje plemię. Będziesz ze strachu ściągał do siebie mnóstwo deffa, a koledzy będą stali z pustymi wioskami. Robisz wojsenom przysługę xd raz na jakiś czas dostaniesz na ryj akcję, żebyś tego deffa ściągał, a oni będą wjeżdżać na pusto w innych.

Ale ważne, że bambo wbije blaszkę za RO dnia. To nic, że koledzy będą na pizde dostawać.
 

Guachilla

Łucznik
Wynik reakcji
225
Przecież jak wojsen wjedzie akcją w ciebie to ty i tak będziesz się nudził, bo zassiesz całego plemiennego deffa i będziesz siedział na bunkrach. Nawet się obroną nie pobawisz, tylko z nudów będziesz patrzył jak uwalasz deffa kolegów z plemienia.

A najlepsze, że w nocy jak ty będziesz smacznie śnił o borowaniu zębów to któryś wojsen wbije ci diodę.

Przecież każdy wie jak to się skończy. Ty sam wykoleisz swoje plemię. Będziesz ze strachu ściągał do siebie mnóstwo deffa, a koledzy będą stali z pustymi wioskami. Robisz wojsenom przysługę xd raz na jakiś czas dostaniesz na ryj akcję, żebyś tego deffa ściągał, a oni będą wjeżdżać na pusto w innych.

Ale ważne, że bambo wbije blaszkę za RO dnia. To nic, że koledzy będą na pizde dostawać.
Wpis, który jest w 100% prawdziwy :D
 
Do góry