Dyskusja o sytuacji na świecie 196

maniacomLFC

Chłop
Wynik reakcji
6
Akcyjka leci na 5.03, mam nadzieję że wybraliście właściwy cel... :)

To mój faworyt z wojsen, widać że fejkomat to dla niego chleb powszedni. Tym razem dni się pomyliły, ale nomen omen puszcza 5 fejków i "elo" XD


View attachment 59894
Nie masz ciekawszych screenów? We mnie takich fejków podczas ostatniej waszej akcji to wchodziło od 4 czy 5 waszych graczy. Dokładnie w ten sam sposób, z jednej wioski 4 czy 5 ataków nastepujących kilka sekund po sobie, ale my nie latamy ze screenami na FO. A i lepiej wysłać fejki w zły dzień niż offy bez taranów w bonus nocny i burzaki dzień przed akcją jak wielkie FUNNY robi.
 

7snu

Miecznik
Wynik reakcji
144
Znam dobrego lekarza-dentystę *
Skończ się z niego nabijać, chłop już siły na FO nie ma.
Przy okazji może zauważysz jak Ci te ostatnie szare komórki pozwolą na połączenie pewnych fatków, że nick: marcin (moje imię) k (od pierwszej litery nazwiska) i 56 (losowe liczby które wpisałem na klawiaturze jak byłem dzieckiem) w pewien sposób pokrywają się z moją godnością, pewnie zbieg okoliczności co? Rozumiem, że boli Cię że młoda osoba osiągnęła coś w życiu, nowiutkie mieszkanie w centrum (na kredyt ale jednak), 2 letni samochód w nie najgorszym wyposażeniu, młodszą ładną dziewczynę, pracę którą kocha ma o około 30-100 IQ (nie wiem ile masz i sam nigdy nie robiłem profesjonalnych testów IQ w mensie) więcej niż ty i na początku swojego dorosłego życia zarabia 15k netto na miękko pracując średnio 6-8h dziennie i przy tym gra w plemiona i ogólnie ma czas żeby cieszyć się życiem. No, ale takie są fakty, jakbyś nie marnował tyle swojego cennego czasu na pisanie na FOncie i negowanie tego co piszą inni (jakby kogoś Twoje zdanie obchodziło) to może również osiągnął byś jakieś sukcesy w życiu.
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Jak ugrywa? Co ugrywa? Na razie to meczy jakies marne janki a wojseny juz pokonaly wariaty pride ludzikow i plemiona poludniowe...
Czekaj, czyli wy pokonaliście pride, którzy poszli do ciszy i macie z nimi koalicje? Czy były jakieś inne jeszcze pride co ich pokonaliście?
 
Do góry