Dyskusja o sytuacji na świecie 196

BuQsOn

Chłop
Wynik reakcji
7
A to nie tak że w radzie pride byli 5125 omenek yemate i jeszcze parę osób? Jeżeli cisza nie miała rady według ciebie i pride też to może ją znaleźli przez ten czas? Janek to też jest plemię co na tym świecie powstało, a z tego co wiemy cisza grała już na specjalu a wojseny to wiadomo z czego są znani a po tym świecie jeszcze z masówki będą znani.

Ja na ten świat wbiłem z 30 osobami i zrobiliśmy z tego 3 człony, przez dłuższy czas nie chciałem nikogo wciągać do rady by nie mieć kretów w radzie - potem się zmieniło bo nie wyrabiałem na 3 człony, tak samo nie mamy rady jak cisza, tylko że oni mają przewagę przez fuzje, z tego co wiem to ty już dawno z tego świata na arkadii wylądowałeś

View attachment 59853

WIELKI PAN WYZNACZNIK LEPSZEGO PLEMIENIA XD
ale asasyn sie zrespił jako dioda i był zakaz wysłania mu jakiegokolwiek deffa gdy miał karete i dużego offa :(
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
366
A to nie tak że w radzie pride byli 5125 omenek yemate i jeszcze parę osób? Jeżeli cisza nie miała rady według ciebie i pride też to może ją znaleźli przez ten czas? Janek to też jest plemię co na tym świecie powstało, a z tego co wiemy cisza grała już na specjalu a wojseny to wiadomo z czego są znani a po tym świecie jeszcze z masówki będą znani.

Ja na ten świat wbiłem z 30 osobami i zrobiliśmy z tego 3 człony, przez dłuższy czas nie chciałem nikogo wciągać do rady by nie mieć kretów w radzie - potem się zmieniło bo nie wyrabiałem na 3 człony, tak samo nie mamy rady jak cisza, tylko że oni mają przewagę przez fuzje, z tego co wiem to ty już dawno z tego świata na arkadii wylądowałeś

View attachment 59853

WIELKI PAN WYZNACZNIK LEPSZEGO PLEMIENIA XD
XD typek co ma problem ze WOJSEN WJEŻDŻA ROZJEŻDŻA bez pytania wielkiego pana o zgodę.
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Akcyjka leci na 5.03, mam nadzieję że wybraliście właściwy cel... :)

To mój faworyt z wojsen, widać że fejkomat to dla niego chleb powszedni. Tym razem dni się pomyliły, ale nomen omen puszcza 5 fejków i "elo" XD


1709468499500.png
 
Do góry