Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
View attachment 59722


POTĘŻNA AKCJA JANKÓW (OSTATNIA NA TYM ŚWIECIE BO PRZERABIAJĄ SIĘ FULL DEFF I MUSZĄ ROZBIĆ GDZIEŚ TE PIERDKI OFFÓW)
Życzymy powodzenia w przejmowaniu - tych normalnych wiosek a nie po kosach i banach. Swoją drogą śmiesznie hejki dostawać od plemienia gdzie topka w 80% to bociarze ale hej, wszystko dozwolone, jak się nie ma honoru

Przecież też przejmujecie wioski na kosach i banach, nawet diody macie u nas bo skosowali, nie wiem gdzie tu logika - jak robicie to samo, taka gra.

Jeżeli chodzi o boty to chyba normalna osoba co wejdzie w splądrowane wioski, widzi że cisza gra na samych botach na farmę, więc też tu coś ci się nie zgadza.

Screenshot_901.png

PS. Prawda jest taka że macie przewagę, nie dziwcie się nam że robimy się na więcej mobila żeby się bronić do ostatniego pikiniera, chyba to nie jest złe, co robimy?
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Nie jest złe, ale pokazuje że już jedną nogą jesteście w trumnie.
Nigdzie tego nie ukrywam, gramy swoje i tyle.

Też nie rozumiem tego podejścia, bo ludzie co zrobili x fuzji na świecie po to by ogarnąć tyle terenu za darmo - chuj wie czy rada ciszy jeszcze tam gra, wchodzą na fo i pisza jak bardzo sobie radzą na froncie z plemieniem co rekrutowało po mapie większość graczy, opis ciszy na starcie był że stop masówkom , po czym jak pride się do nich odezwał to zrobili 4 człony i zmienili opis oraz radę - dlaczego te plemie dalej się nazywa cisza? XD

Nic do tego nie mam że fuzję zrobili na cały świat, ale się dopierdalacie a sami używacie rzeczy nielegalnych, ostatnio - jak parę osób z shire skosowali dla nas cisze, to chłop uciekł 20 ms przed kontrą od ciszy i to z taranami - czyli bez af.
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.140
4fun niech tylko broń boże nie wysyła deffa aby pomóc sojusznikowi. Pamiętajcie że bambo płaci grube $$$ za każdą zagrodę u siebie
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Ogólnie żeby przegrać z ciszą to mega wstyd
Ostatnio na specjalu ich zjechaliśmy w trzy osoby

Śmiechy chichy jacy są słabi
Ale Twoje plemię widocznie jeszcze jest trzy poziomy niżej jak ma z nimi trudności
Zastanawiam się czy grałeś na tym świecie że takie głupoty piszesz, cisza na specjalu a na tym świecie to zupełnie inna rada i inni gracze z pride ;p

Oczywiście że mamy z nimi trudności przez przewagę jaką sobie zrobili rekrutacją - tak jak to napisałeś.


Szybka zmiana tematu ;)
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.140
No tak, bo plemię-wróg które się rozpadło bez akcji ciszy (która wtedy jeszcze była przed fuzjami) to według ciebie miało dobrą radę xD
Przestań się kompromitować i przyjmij do wiadomości, że pora zastanowić się nad Arkadią.
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
No tak, bo plemię-wróg które się rozpadło bez akcji ciszy (która wtedy jeszcze była przed fuzjami) to według ciebie miało dobrą radę xD
Przestań się kompromitować i przyjmij do wiadomości, że pora zastanowić się nad Arkadią.
A to nie tak że w radzie pride byli 5125 omenek yemate i jeszcze parę osób? Jeżeli cisza nie miała rady według ciebie i pride też to może ją znaleźli przez ten czas? Janek to też jest plemię co na tym świecie powstało, a z tego co wiemy cisza grała już na specjalu a wojseny to wiadomo z czego są znani a po tym świecie jeszcze z masówki będą znani.

Ja na ten świat wbiłem z 30 osobami i zrobiliśmy z tego 3 człony, przez dłuższy czas nie chciałem nikogo wciągać do rady by nie mieć kretów w radzie - potem się zmieniło bo nie wyrabiałem na 3 człony, tak samo nie mamy rady jak cisza, tylko że oni mają przewagę przez fuzje, z tego co wiem to ty już dawno z tego świata na arkadii wylądowałeś

Screenshot_910.png

WIELKI PAN WYZNACZNIK LEPSZEGO PLEMIENIA XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Wojseny by cię dojechały w zeszłym roku, więc ciesz się że twoim przeciwnikiem jest cisza xD
 
Do góry