Dyskusja o sytuacji na świecie 196

AcidSpace

Miecznik
Wynik reakcji
121
Rambo a to nie jest tak, że krytykujesz wojseny za wszystko a sam za plecami robisz to samo?

Zdecyduj się na jakąś wersję jednolitą bo to przykre w zasadzie.
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-01-27-01-09-43-816_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-27-01-09-43-816_com.android.chrome-edit.jpg
    199,9 KB · Wyświetlenia: 44

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Rambo a to nie jest tak, że krytykujesz wojseny za wszystko a sam za plecami robisz to samo?

Zdecyduj się na jakąś wersję jednolitą bo to przykre w zasadzie.
Dostrzegam drobną różnicę, między zmianą plemienia a braniem 16 latka, manipulowaniem go że rada jego plemienia chce go oszukać w celu wbiciu diód przeciwnikowi.
To nie chodzi o to że wy chcecie diody wbić tylko że w tym celu oszukujecie osobę niepełnoletnią i nakłaniacie do krętactwa i poniżania się przez pół dnia na pw żeby tylko te wioski utrzymać.

Jak to deska to nie było tematu, dałem się nabrać, brawa dla was.
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Nie no namawianie mnie do kosy w wojsen to już normalna rzecz dla Ciebie, ale "16 latek" u nas to już słabe.
A namawiałem Cię w którymś miejscu żebyś kosował, czy zaproponowałem że mój człon może Cię obstawić w nocy jak masz ochotę przejść i możesz sobie na zasadzie PONa na miękko przejść? :)
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Nie no namawianie mnie do kosy w wojsen to już normalna rzecz dla Ciebie, ale "16 latek" u nas to już słabe.
Nie no koledze się u nas nie podobało, nie mam problemu. Problem mam o to że go manipulowaliście, w celu uzyskania własnych korzyści - to jest karalne ;)
 
Wynik reakcji
299
Dla mnie kosa to jest wjazd bez zapowiedzi, zmiana plemienia bo źle Cię traktują/nie dogadujecie się. To nie kosa a obowiązek.
A kto Acida źle traktuje? XD
Przeczytaj sobie całą rozmowę, po drugie, nie ładnie tak publikować na forum ogólnym rozmowy prywatne ;)
Sam na poprzedniej stronie zacytowałeś prywatna wiadomość.

Rambo gdzie Ty przyjmujesz swoich klientów żebym przypadkiem w tej Łodzi na upośledzonego dentystę nie trafił?
 
Do góry