Dyskusja o sytuacji na świecie 196

hardxell

Chłop
Wynik reakcji
37
@hardxell @gnukij jak to jest wystawić połowę swoich byłych graczy za kilka miejsc w masówce bez skilla? :D Bardzo dobrze to o Was świadczy, że zostawiacie połowę plemienia na pożarcie już nawet nie wrogowi, tylko plemieniu do którego uciekacie, bo jest to cena waszych miejsc w składzie totalnej kompromitacji XDD

Powodzenia dalej, większych głąbów od was nie widziałem, a widziałem dużo np. @Double Trouble XD
Bla bla, psy szczekają karawana idzie dalej ;]
 

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.085
Halo support czy wy dostajecie hajs za miskę ryżu że nic nie robicie?
@kmic
Nie chce nikogo popędzać ale czekam od 29 grudnia na oczywistą odpowiedź
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
Nie chce nikogo popędzać ale czekam od 29 grudnia na oczywistą odpowiedź

Nie mam pojęcia o co chodzi (i przypuszczam że nie chcę wiedzieć), ale skoro odpowiedź jest oczywista, to znaczy że pytanie jest retoryczne. A skoro jest retoryczne, to nie wymaga odpowiedzi. Więc nie musisz czekać.

Dziękuję, sprawa rozwiązana, można się rozejść.

giphy.gif
 

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.085
Nie mam pojęcia o co chodzi (i przypuszczam że nie chcę wiedzieć), ale skoro odpowiedź jest oczywista, to znaczy że pytanie jest retoryczne. A skoro jest retoryczne, to nie wymaga odpowiedzi. Więc nie musisz czekać.

Dziękuję, sprawa rozwiązana, można się rozejść.

giphy.gif
Cytuje
"Obecnie Pana/i zgłoszenie zostało przekierowane do osoby, która udzieli odpowiedzi tak szybko, jak tylko będzie to możliwe."


Mija już czwarty dzień czekania na oczywistą odpowiedź, kiedyś jakoś z tym nie było problemu 20240103_135552.jpg
 
Ostatnia edycja:

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.085
Ten support schodzi na psy\


A teraz dajcie mi łaskawie bana a i tak powiem że warto było
 
Do góry