Dyskusja o sytuacji na świecie 196

kambej2000

Miecznik
Wynik reakcji
54
Kim ty kurwa patałachu jesteś? @AQUILA

Pierdolisz coś o jakimś discordzie, nie wiadomo o jakim czy o jakimś DC W-Key (Bo tam gniocie byłeś według Twstats) czy o innym. Żadnych konkretów. Do tego coś pierdolisz o zbieraninie w Pride nie uwzględniając, że aktualnie jest 5 członów i w rezultacie i tak przynajmniej połowa jest do odstrzału w pierwszym miesiącu gry XDD

Weź tabsy mocniejsze bo coś Ci się popierdoliło
Jaca w tym roku jest faworytem do otrzymania nagrody : Cham roku 2023 na plemionach :)
 

uHate2SeeMe

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
438
Dlaczego ci z pride są tacy nerwowi chyba nie mają pretensji że im wioski burzymy no cóż taka gra
nikt nie jest zły, po prostu jesteś imbecylem i nie potrafisz pisać, ta Twoja interpunkcja mnie boli że jej nie używasz,
No zobacz wszscy tacy źli czemu? A coś mi się wydaje że Janki im wojnę wypiwiedzą bo zpl pon na 100 procent wypowie no cóż życie
Mi się wydaje że stary Cię rucha,
A dosyć że w pride jest sama zbieranina przypadkowych graczy to do tego strasznie wulgarni nie łamcie się wioski się odbuduje z czasem a jak się odbuduje to potem przejmiemy
, . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , ., , . , .,
masz, zostaw sobie na później imbecylu.
 
Wynik reakcji
2.159
widzę, że te ten alkoholik teraz na tym świecie się udziela. warto, aby wszyscy się na nim poznali i usunęli go nim się rozwinie, chwasty trzeba niszczyć od początku.
A dosyć że w pride jest sama zbieranina przypadkowych graczy to do tego strasznie wulgarni nie łamcie się wioski się odbuduje z czasem a jak się odbuduje to potem przejmiemy

1699438725268.png
1699438745265.png

1699438755022.png
1699438763477.png
 

Załączniki

  • 1699438735424.png
    1699438735424.png
    117,1 KB · Wyświetlenia: 29

AQUILA

człowiek ban
Wynik reakcji
68
Dałem im znać o nim, jak mają szacunek do siebie to pozbędą się tego paskudztwa.
Ktoś już ci to powiedział że głupszy od buta jesteś? A że psychiczny to teraz już moje plemię się przekonało ubaw z ciebie idioto jest niemały nie chce mi się tych twoich idiotyzmów wrzucać co wypisujesz bo nie będę zniżał się do twojego poziomu i nie grasz na wym świecie więc WYPIERDALAJ Z TOND
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
Ktoś już ci to powiedział że głupszy od buta jesteś? A że psychiczny to teraz już moje plemię się przekonało ubaw z ciebie idioto jest niemały nie chce mi się tych twoich idiotyzmów wrzucać co wypisujesz bo nie będę zniżał się do twojego poziomu i nie grasz na wym świecie więc WYPIERDALAJ Z TOND
Ja bym chciał poczytać, no weź coś zarzuć.
 
Wynik reakcji
2.159
Ktoś już ci to powiedział że głupszy od buta jesteś? A że psychiczny to teraz już moje plemię się przekonało ubaw z ciebie idioto jest niemały nie chce mi się tych twoich idiotyzmów wrzucać co wypisujesz bo nie będę zniżał się do twojego poziomu i nie grasz na wym świecie więc WYPIERDALAJ Z TOND
tutaj też ci wioski zabiorą jak komornik mieszkanie za kredyt gotówkowy na PP XD

1699450479649.png


XDDD
 
Do góry