Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Wynik reakcji
299
W odpowiedzi na potrzeby naszych fanów (m.in. Desuni) rozważymy dziś założenie kolejnego członu. Jeśli ktoś chętny prowadzić to gówno to zapraszam na PW.
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Tam gdzie gra wojsen, tam szczeka deska?
Baranie jebany, już ci tłumaczę :)
To jest drugi świat, tego waszego tworu i kontynuacja kompromitacji, w której nie uczestniczę.
Może cię tym zaskoczę, ale na 194 grałam, po prostu w innym plemieniu, a "wojseny" na chillku rozjebałam przy każdej próbie ataku. :) Także tak, byłam na FO i jednocześnie miałam was w głębokim poważaniu. :)

Co do 196 to wypełzliście jak karaluchy po założeniu sześciu członów i sami do mnie napisaliście, żebym wbijała na FO, oczekując, jak sądzę, pochwały. :)

1698580809585.png

Co do bycia fanem- chyba jest totalnie na odwrót. Mam wstawić tego więcej? Zgadniesz z jakiego to plemienia, czy podpowiedzieć?

Odpuść sobie FO panie pikinier, boś na nie za głupi :)
Na grę w sumie też. :)
 
Wynik reakcji
299
Tam gdzie gra wojsen, tam szczeka deska?
Baranie jebany, już ci tłumaczę :)
To jest drugi świat, tego waszego tworu i kontynuacja kompromitacji, w której nie uczestniczę.
Może cię tym zaskoczę, ale na 194 grałam, po prostu w innym plemieniu, a "wojseny" na chillku rozjebałam przy każdej próbie ataku. :) Także tak, byłam na FO i jednocześnie miałam was w głębokim poważaniu. :)

Co do 196 to wypełzliście jak karaluchy po założeniu sześciu członów i sami do mnie napisaliście, żebym wbijała na FO, oczekując, jak sądzę, pochwały. :)

View attachment 54799

Co do bycia fanem- chyba jest totalnie na odwrót. Mam wstawić tego więcej? Zgadniesz z jakiego to plemienia, czy podpowiedzieć?

Odpuść sobie FO panie pikinier, boś na nie za głupi :)
Na grę w sumie też. :)
Dobra, dobra.. nie tłumacz się dlaczego przyleciałaś na to forum.
 
Do góry