Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Damy że jem rozbiórki i przejąłem dwie wioski po rozbiórkach a mam większe ra od ciebie, a jak tak płaczesz o te darmy to musisz bardziej się przypucowac surferowi a na pewno cię zauważy! XD
Meh, po co mam być lamusem jak ty, wole se barbarki klikać i mieć coś z tej gry xD
Dałem se ujebać offa jak spałem więc raczej ciężko nabić ra xD
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Straszne, ubili mi offa jak spałem xD
Napisz o tym jeszcze 20 razy bo nikt nie wie xD
Ale ja o tym napisałem drugi raz mimo że to widziałem przygłupie XD

+ Ta gra jest taka że wymaga gry 24/7 praktycznie, druga sprawa piszesz coś o darmach i o mojej grze a tymczasem sam takie rzeczy odpierdalasz z ofem XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Ale ja o tym napisałem drugi raz mimo że to widziałem przygłupie XD

+ Ta gra jest taka że wymaga gry 24/7 praktycznie, druga sprawa piszesz coś o darmach i o mojej grze a tymczasem sam takie rzeczy odpierdalasz z ofem XD
To napisz jeszcze 20, problemy z czytaniem już masz?

Ty serio nie rozumiesz podstawowych rzeczy, ale to tłumaczy czemu co świat szybki zjazd od swoich dostajesz xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
W dodatku przecież sam wielokrotnie pisałem że jestem najsłabszym graczem wojsen więc nie wiem czym tu się podniecać xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
To jest mądre zagranie rady. Oni sobie teraz darmy łykają, a bambiki z wizją zarobku rozwijają barbarki, które potem i tak rada sobie przejmie.
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.167
1. Zebrać jak najwięcej graczy
2. Kazać im podbijać barby
3. Zabrać rozwinięte wioski

Bardzo innowacyjna taktyka, z swoimi 123 członami za 456 dni będą gotowi do podbijania innych gdy masówka będzie miała już przetestowane taktyki na barbarzyńcach.
 
Do góry