Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Elmindor

Miecznik
Wynik reakcji
146
Podobno ma pobic kolejny rekord,
Najpierw bylo ro dnia,
Pozniej ilosc straconych wioch w nocy,
Teraz strach sie bac co nastepne
Pozostało mu już tylko zdobyć prawa założyciela i rozwiązać plemię. Tego już nic by nie przebiło i wierzę, że Bambo jest w stanie to osiągnąć. Wieczna chwała gwarantowana po takiej akcji.
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Ja bym poruszył temat, dlaczego nikt z wielkich diodowników wojsen nie umie klinować, dwa grube szły jeden 27ms drugi 40ms z małymi obstawami. XD
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
372
Ja bym poruszył temat, dlaczego nikt z wielkich diodowników wojsen nie umie klinować, dwa grube szły jeden 27ms drugi 40ms z małymi obstawami. XD
Mogliśmy poruszyć temat naszego klinowania, tylko najpierw musiałbyś nakreślić innym dzisiejszą utratę wioski. Słyszałem, że jakieś randomy z obrzeży cię biją, a ty nawet nie stawiasz oporu…
Zaspałeś, czy klin nie wszedł?
Może lepiej skup się na tych zębach, a nie się sapiesz ;)
 

200dni

Chłop
Wynik reakcji
10
Jakieś statystyki?
Chłopaki z wojsen o dziwo sie nie chwalili wynikami swojej akcji, więc ja podeśle.
A jak wiemy z jakieś tam śmiesznej kroniki, wojsen to bardzo honorowe plemie, więc 95% wiosek z ostatniego miesiąca przejęli w środku nocy jak ludzie spali (ciekawe czemu tak mało osób teraz gra w plemiona :( )
To mój pierwszy i pewnie ostatni post, więc patrząc na poziom uczestników forum zamawiam szambiarke i już sie nie pokazuje :D
1710377906163.png
w
 
Ostatnia edycja:

Elmindor

Miecznik
Wynik reakcji
146
Hit! Wojsen jest bez honoru, bo zabiera biednym dzieciom z 4fun wioski w nocy. To skandal! Przecież w nocy to się śpi, a nie gra w jakąś głupią grę.

Jak chcecie sobie poklikać w budyneczki to zapraszam do pogrania w Farmville na Facebooku, bo jak widać, ewidetnie wam się gry pomyliły.
 

7snu

Miecznik
Wynik reakcji
144
Chłopaki z wojsen o dziwo sie nie chwalili wynikami swojej akcji, więc ja podeśle.
A jak wiemy z jakieś tam śmiesznej kroniki, wojsen to bardzo honorowe plemie, więc 95% wiosek z ostatniego miesiąca przejęli w środku nocy jak ludzie spali (ciekawe czemu tak mało osób teraz gra w plemiona :( )
To mój pierwszy i pewnie ostatni post, więc patrząc na poziom uczestników forum zamawiam szambiarke i już sie nie pokazuje :D
View attachment 60890
w
A czemu nie wspomniałeś, że to była głównie akcja burząca i rambo wraz z Madzia znowu dostali po -30k punktów XD
To że dokleiliśmy karety (które zostały sklinowane) na Marcinka to była tylko i wyłącznie nasza inicjatywa a nie naszego KO.
 
Wynik reakcji
299
Chłopaki z wojsen o dziwo sie nie chwalili wynikami swojej akcji, więc ja podeśle.
A jak wiemy z jakieś tam śmiesznej kroniki, wojsen to bardzo honorowe plemie, więc 95% wiosek z ostatniego miesiąca przejęli w środku nocy jak ludzie spali (ciekawe czemu tak mało osób teraz gra w plemiona :( )
To mój pierwszy i pewnie ostatni post, więc patrząc na poziom uczestników forum zamawiam szambiarke i już sie nie pokazuje :D
View attachment 60890
w
Jaki dzban, ja pierdolę XD
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Jaki dzban, ja pierdolę XD
Krótko i na temat
Podbicie wioski w nocy niehonorowe, ale zgłaszanie do supportu za podbicie darmy kiedy ma się konto złożone z samych darm i barb już tak. ;)
Poczekajmy jeszcze na propagandę od funny do graczy, a potem w ramach kontry odpiszemy to wyjdzie z nory i napiszę, że my nie mamy honoru bo piszemy propagandę do nich xD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Proszę nie zmieniać tematu!
Pytaliśmy kiedy będzie akcja, no nie unikaj odpowiedzi albo powiedz że nigdy xd
Akcji nie będzie nigdy, nie zależy to w żadnym stopniu od mojej osoby, ale lepiej pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować czytelników FOntu. Spokojnego wieczoru, wasz rambuś <3
 

Sartoxess

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.219
Niehonorowe jest właśnie speed co rozwijały 150 darm na bocie

Ta gra to jest Rollercoster, podbijanie w nocy to fajna zagrywka czysta taktyka tej gry.
 
Do góry