Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Wynik reakcji
299
plemię, które założyło 10 członów na start, ma problem za każdym razem ze znalezieniem zasta i prosi husqe

a typ, który nic w tym plemieniu nie robi, szuka czegoś na husqe, żeby się go pozbyć <rotfl>

wojsren w pigułce
ci którzy nie robią nic, utrudniają życie tym, którzy grają za resztę

odkąd przyjęliśmy randomy pokroju ziemniaka kilka światów temu, to cały czas tak wyglądało i widzę nic się nie zmienia <rotfl>
Po pierwszym zdaniu wnioskuję, że grubasy trzymają się razem i w sumie słuszna decyzja z wyrzuceniem tego złodzieja. Przy okazji wyolbrzymia tak samo jak Ty. Ciekawe jakie cechy was jeszcze łączą.

P.S. Ty żadnego randoma mojego pokroju nie przyjęłaś, bo jak jeszcze grałaś to jedyne co mogłaś zrobić to wypucować berło Surfera i powyzywać czyjąś matkę, toksyku.
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
P.S. Ty żadnego randoma mojego pokroju nie przyjęłaś,

no nie, masz rację
w życiu nie przyjęłam żadnego randoma, bo ja w przeciwieństwie do reszty wojsrenów myślę

i dlatego moją rekrutacją był np. Elmindor, który grał do samego końca, siedział na zastach i pomagał organizacyjnie

a rekrutacją innych były randomy twojego pokroju, ewentualnie motomyszy co rzucały kontem po jednej akcji <rotfl>

EDIT:
w sumie to nie po jednej akcji tylko przed pierwszą akcją <hahaha>
 
Wynik reakcji
299
no nie, masz rację
w życiu nie przyjęłam żadnego randoma, bo ja w przeciwieństwie do reszty wojsrenów myślę

i dlatego moją rekrutacją był np. Elmindor, który grał do samego końca, siedział na zastach i pomagał organizacyjnie

a rekrutacją innych były randomy twojego pokroju, ewentualnie motomyszy co rzucały kontem po jednej akcji <rotfl>

EDIT:
w sumie to nie po jednej akcji tylko przed pierwszą akcją <hahaha>
Odezwała się wielka deska, KD rzucająca prawami przed akcją xD
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
niezależnie od praw obronę zawsze ogarniałam
co prawda suflet szukał dla mnie zastępstwa, bo odkąd narekrutował randomów, to ja deklarowałam chęć przejścia na emeryturkę

ale zastępstwa nigdy nie znalazł

a może i znalazł, ale szkoli się już biedactwo od kilku światów i nie widać progressu <rotfl>
 
Wynik reakcji
299
niezależnie od praw obronę zawsze ogarniałam
co prawda suflet szukał dla mnie zastępstwa, bo odkąd narekrutował randomów, to ja deklarowałam chęć przejścia na emeryturkę

ale zastępstwa nigdy nie znalazł

a może i znalazł, ale szkoli się już biedactwo od kilku światów i nie widać progressu <rotfl>
Pięknie nazwałaś wyzywanie ludzi, ich matek i rodzin do 10 pokoleń wstecz deklarowaniem chęci przejścia na emeryturę. Gdybyś taka kulturalna w Wojsen była to może byśmy Cię zaprosili na kolejny świat xD
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
po pierwsze, ty tam nie masz i nigdy nie miałeś nic do powiedzenia
wojsreny wolą dać prawa ludziom, którzy grają z wojsen pierwszy świat niż tobie <rotfl>

po drugie, na niemieckim powiedziałam, że więcej z wojsen nie ruszę, zresztą mówiłam już na 184, że niemiecki będzie moim ostatnim światem pod tą nazwą

po trzecie, zapraszaliście mnie na 194 i 196 (możesz się cofnąć do pierwszych stron tej dyskusji, bo wrzucałam screena)

po czwarte na 194 suflet pisał że bym się przydała, bo wasz kd nie ogarnia

po piąte, przyjmując nawet twoją wersję wydarzeń, najwyraźniej nie potrzebuję zaproszenia, żeby siedzieć u was na kontach :cool:
 
Wynik reakcji
299
po pierwsze, ty tam nie masz i nigdy nie miałeś nic do powiedzenia
wojsreny wolą dać prawa ludziom, którzy grają z wojsen pierwszy świat niż tobie <rotfl>

po drugie, na niemieckim powiedziałam, że więcej z wojsen nie ruszę, zresztą mówiłam już na 184, że niemiecki będzie moim ostatnim światem pod tą nazwą

po trzecie, zapraszaliście mnie na 194 i 196 (możesz się cofnąć do pierwszych stron tej dyskusji, bo wrzucałam screena)

po czwarte na 194 suflet pisał że bym się przydała, bo wasz kd nie ogarnia

po piąte, przyjmując nawet twoją wersję wydarzeń, najwyraźniej nie potrzebuję zaproszenia, żeby siedzieć u was na kontach :cool:
Ja nie mam nic do powiedzenia? Coś te Twoje kreciki słabo działają xD
Ja wprowadziłem zakaz rekrutacji dla Ciebie i jak widać ludzie się mnie słuchają :p
A to, że ktoś Ci na starcie świata pisał żebyś do nas wbiła to traktuj jako żarty, albo gadanie kogoś kto nie ma nawet praw (np. Isarisu).
Suflet na tym świecie nie ma władzy za to, że pisał do Ciebie takie rzeczy na 194 ¯\_(シ)_/
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
nie martw się, ja naprawdę dostaję bardzo dobre info i to regularnie :)

widzę, że nie dajesz sobie z tym rady
żyjesz w ciągłym strachu przed potężną deską
i nie potrafisz nic z tym zrobić ani w gierce, ani na FO

IMG_20240128_131041.jpg

zalogowałam się dziś ok 13:00
życzę miłego sprawdzania logów <rotfl>
 
Wynik reakcji
299
nie martw się, ja naprawdę dostaję bardzo dobre info i to regularnie :)

widzę, że nie dajesz sobie z tym rady
żyjesz w ciągłym strachu przed potężną deską
i nie potrafisz nic z tym zrobić ani w gierce, ani na FO

View attachment 57939

zalogowałam się dziś ok 13:00
życzę miłego sprawdzania logów <rotfl>
Ta co wrzuca prześmiewczą odpowiedź, że jak akcja pójdzie dobrze to Surfer dodatnie łychę a jak źle to deska wypełznie na FO XD nie musiało być źle żebyś się tu doturlała xD
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.181
nie martw się, ja naprawdę dostaję bardzo dobre info i to regularnie :)

widzę, że nie dajesz sobie z tym rady
żyjesz w ciągłym strachu przed potężną deską
i nie potrafisz nic z tym zrobić ani w gierce, ani na FO

View attachment 57939

zalogowałam się dziś ok 13:00
życzę miłego sprawdzania logów <rotfl>

Tylko nie wrzucaj tu screenów z messengera rady bo wtedy się wyda kto kretuje :/
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Uwaga uwaga, wojsen oszukało dziecko z podstawówki, że będzie mógł grać u nich jak da diodę wbić, zabrali mu dwie wioski i wyrzucili z plemienia! XDDDD

Panie @SurFer.RM odniesiesz się publicznie do swej podłej zagrywki? Ładnie to tak?
Napisał, że chcecie go wydymać z wiosek to zaproponował, że możemy wysłać karety i sobie przejąć. To wzięliśmy. Zawsze to dodatkowa opcja wydłużenia wam frontu
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
@SurFer.RM Weź już nie łgaj jak zawsze bo jesteś leszcz zwykły do bica i dzieci oszukujesz żeby diodę wbić. Jeszcze mu pół wieczoru łeb prałeś, że nas wszyscy kosują, gram nocki kontem rzucił. Jakoś chłopcu wierzę bardziej niż staremu oszustowi z wojsen XDDD
Aaa i że jeszcze mu barbarkę 500 pkt zabiorę bo taki chciwy jestem, bym zapomniał XD Chłopak ma pewnie z 8-12 lat, gratuluję pierwszego sukcesu na froncie wojsreny XDDDD
1706451604360.png
1706451644450.png
1706451661023.png
1706451697682.png
 
Wynik reakcji
299
@SurFer.RM Weź już nie łgaj jak zawsze bo jesteś leszcz zwykły do bica i dzieci oszukujesz żeby diodę wbić. Jeszcze mu pół wieczoru łeb prałeś, że nas wszyscy kosują, gram nocki kontem rzucił. Jakoś chłopcu wierzę bardziej niż staremu oszustowi z wojsen XDDD
Aaa i że jeszcze mu barbarkę 500 pkt zabiorę bo taki chciwy jestem, bym zapomniał XD Chłopak ma pewnie z 8-12 lat, gratuluję pierwszego sukcesu na froncie wojsreny XDDDD
View attachment 57944
View attachment 57945
View attachment 57946
View attachment 57947
Byku, tam ktoś od nas na zascie siedział i se bekę z Ciebie robił xD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Daj screena to uwierzę, albo niech mi ktoś z tego konta napisze.
Rozumiem, że próbujesz plemię wybielić, ale mam przeczucie, graniczące z pewnością że jednak kłamiesz tak jak twój kumpel. XD

Wczoraj to było niby "wasze konto" - desuni, ale deska zaprzeczyła że to jej konto, właściciel zaprzeczył to teraz zastępstwo jednak? XD
 
Do góry