Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Trzeba przyznać zdeterminowany człowiek, pełen woli ze stali, powagi, oddania i nieustępującego entuzjazmu
 
Wynik reakcji
190
No nwm, ja bazuje na tym co piszą do mnie osoby z rybek. najwidoczniej oni głupoty gadają i tyle xd
poza tym, co ma moja pożegnalna "wiadomość" do tego co gracze od rybek piszą do ciebie?
Wiadomość wysłana dla żartów jak wiele innych z mojej strony. Próbowałeś na sam koniec gry obrać głupią narrację przeciwko nam XD, trochę żałosne
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
Drodzy kochani gracze! Skoro już jest rozstrzygnięte to mam mała propozycje:
Pozwólcie się zmierzyć WO vs POP
Na zasadzie jeden człon do limitu np 10 baniek punktów i dowolne składy (10 baniek celowo, bo Pluto już wygral wam no i Chinahaker - chylę czoła demolce moich sojuszników.. ),
Do np 100 fragów- czysty sparing - dajcie nam się sprawdzić z ziomami od Dudka, wiochy i tak ekspresowo zgarniecie później na dominację..

Fajnie by było:)
 
Ostatnia edycja:

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.919
3 miesiace na dotarcie do ludzi ze maja przerobic czesc wsi na ofa, kolejne 3 miesiace na zrobienie tego, pol roku na postawienie full ofow i nastepne 2 miesiace na wyprowadzenie poteznego ciosu

za jakies 14 miesiecy mozemy sie walic na dziure, swiat nie jest na to gotowy
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
3 miesiace na dotarcie do ludzi ze maja przerobic czesc wsi na ofa, kolejne 3 miesiace na zrobienie tego, pol roku na postawienie full ofow i nastepne 2 miesiace na wyprowadzenie poteznego ciosu

za jakies 14 miesiecy mozemy sie walic na dziure, swiat nie jest na to gotowy
Idealny plan, to co #wrógjestWOdwrocie

Ale pięknie mi zamknięto mordę, co Synu?
 
Do góry