Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Wynik reakcji
201
@19dudek28 Ale masz dużo czasu , wakacje Ci służą. Ciekawe jak tam koledzy czy wytrzymają do Twojego powrotu, moja psycha jeszcze się trzyma, ciekawe jak tam
Robercik, nie służą - psycha mi już siada, nie wiem co ze sobą zrobić jak nie klikam w te koniki, ale koledzy podtrzymują mnie na duchu tekstami typu:
- wysłałem Ci rapka na plemionach
- weź mi odpisz na PW na plemsach
- ślij tam offa - pusta wioska

Ja to nic w tym Plemieniu nie robiłem, więc mój brak obecności nic nie zmienia, a nawet im chyba służy bo tam coś na Rybkach podbijane jest, w nocy bronią się przed potężnym frontowcem japaczem, więc chyba jak wrócę to od razu wcisnę kasacje.
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
Robercik, nie służą - psycha mi już siada, nie wiem co ze sobą zrobić jak nie klikam w te koniki, ale koledzy podtrzymują mnie na duchu tekstami typu:
- wysłałem Ci rapka na plemionach
- weź mi odpisz na PW na plemsach
- ślij tam offa - pusta wioska

Ja to nic w tym Plemieniu nie robiłem, więc mój brak obecności nic nie zmienia, a nawet im chyba służy bo tam coś na Rybkach podbijane jest, w nocy bronią się przed potężnym frontowcem japaczem, więc chyba jak wrócę to od razu wcisnę kasacje.
Uwierzyłbym, gdyby nie wzmożona aktywność w wyjaśnianiu na FO, PDW PDW
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
@Pluto? Kiedy leci 800 spichlerzy do robercika?
Napisałbym do Kreskiego, ale jakoś tak czuje, że to dobry człowiek to nie zaczepiam :)

kumplu z gry przeglądarkowej :) . jak chodzi o moją psychikę ma się dobrze ,wioski już odbudowane, od wczoraj +5 wiosek(powiesz pewnie że 3barbarki , lecz, nie wiem czy widziałeś w waszej akcji że lecieliście karetami na moje wioski 1200pkt) do tego jedna dioda zdjęta dziś :) , moje wojska nieruszone a to chyba najważniejsze do tego zalane konto jest defem uwu :) . Rybki na akcji na moje konto straciły bardzo duży potenciał offów i ich wioski w większości przyfrontowe stoją pustę xd .Klepie sobie tylko grubych, puszczam randomowe atakii i przejmuje wioski aaa i się z śmieje co tu piszecie. to powiedz mi dlaczego komuś ma padać psycha u nas ? powiesz pewnie że cybek siedział na zaście , że włożyłem pieniądze na odbudowe wioski , lecz cię zaskocze ja tu na tej grze zarabiam a chłopacy są przez to wspomagani pp :) . Na discordzie atmosfera bardzo dobra , śmiechy, chichy granie w maszynki . A jak tam u was ? :)
U nas też, dziękuję, Pluciak będzie mi monetobicie robić:)

Dobry tam wynik masz ro, Pluto wtedy w RW miał większy- to mój idol
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
Duduś zaproś go wieczorem do nas na dc . Akcja nie zniszczyła jego psychiki, ale ja to zrobię :) , chyba że kolega selekcjoner nie ma jedynek xd to w takim wypadku wycofywałbym tą prośbę marszałku .
Chyba musisz ze 6 x i nicków dołączyć żeby selekcjonera w czymś pokonać, a I tak wątpię XD
 
Ostatnia edycja:
Do góry