Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Wynik reakcji
2.101
ludzie u Ciebie losowych ofow czy polowek mobila i to poza akcja.

ps. tym się różnimy, że my śmieszkujemy i mamy beke z przeciwnika(bądź z siebie)/przeplatamy to raportami na swoim mess plemiennym. To, że to czytasz bardziej skrupulatnie niż Cyrkowcy i walisz piane z ust i tak Cie to rusza to bawi jeszcze bardziej xD
Rozumiem, że ludzie od was chwalili się wczoraj ile pełnych offów zostało im ubite?;> Czy raczej się boją potężnego dowódcy varendiala i ukrywają to jak sobie pełne offy dają ubijać poza akcjami/

Nie czytam, ale co jakiś czas mi ktoś coś podeśle i nawet poprosiłem o wpisanie w wyszukiwarkę 'deckuś' to aż ciężko było uwierzyć, że można takie rzeczy odwalać XD ale spokojnie, medycyna idzie do przodu i na pewno jest dla was ratunek
 
Wynik reakcji
2.101
Przepraszam @Deckuś Gwiazda Podziemia nie miałem czasu ci odpisać bo przejmowałem waszą wioskę.

To teraz mam już dwie, masz rację że mało, ale to wciąż o dwie więcej niż ty przejąłeś frontowcom, prawda? :confused:


btw. To mówię na poważnie. Powinieneś pójść do psychologa/psychiatry się przebadać, bo to w jaki sposób się zachowujesz tutaj nie jest normalne. Wyzywanie mnie od gówien i pizd... Tak się zdrowi ludzie nie zachowują publicznie, wystaczy że poczytasz sobie to FO, tylko ty coś takiego tutaj piszesz. Warto się nad tym zastanowić.
włącz Twstats, wywal odbite kilka minut po moim przejeciu wioski barbarzynskie, dodaj zjebów wychodzacych podczas przejec i wracajcych na odbitki, policz sobie i wróć. jak cie prosta matematyka przerośnie to Damszot korki udziela.

Wyzywanie mnie od gówien i pizd... Tak się zdrowi ludzie nie zachowują publicznie, wystaczy że poczytasz sobie to FO, tylko ty coś takiego tutaj piszesz. Warto się nad tym zastanowić.
??? ty weź się cofnij miesiąc i dwa wstecz poczytaj wasze wiadomości o nas. jezeli tak zdrowi ludzie sie nie zachowuja to cały cyrk grupowo znizke dostanie u psychologa/psychiatry
 

TabuPI

Chłop
Wynik reakcji
31
włącz Twstats, wywal odbite kilka minut po moim przejeciu wioski barbarzynskie, dodaj zjebów wychodzacych podczas przejec i wracajcych na odbitki, policz sobie i wróć. jak cie prosta matematyka przerośnie to Damszot korki udziela.
Mówię o wsiach frontowych. Takiej nie przejąłeś ani jednej. Oczywiste jest, że ze względu na masową ilość hajsu wydaną na początku świata zrobiłeś sobie wyspę na drugiej linii i diody przy zapleczu. Tam wioski przejmuejsz, ale tam są ludzie którzy się na front nie pchali.
 
Wynik reakcji
2.101
Mówię o wsiach frontowych. Takiej nie przejąłeś ani jednej. Oczywiste jest, że ze względu na masową ilość hajsu wydaną na początku świata zrobiłeś sobie wyspę na drugiej linii i diody przy zapleczu. Tam wioski przejmuejsz, ale tam są ludzie którzy się na front nie pchali.
ale kogo mam przejmować? ty jesteś zalany deffem, ze szkoda na ciebie fejka jest wysylac, Tvister jest niegroźny więc niech siedzi jak najdłużej, a niebieski co noc wysyła tylko zwiadowców. przecież to idealny front xD przeskoczone dalej i tyle. Jak ogarniemy obrzeza i zagescimy wszystko wtedy moze bedziemy latać w wsie frontowe.
 

TabuPI

Chłop
Wynik reakcji
31
ale kogo mam przejmować? ty jesteś zalany deffem, ze szkoda na ciebie fejka jest wysylac, Tvister jest niegroźny więc niech siedzi jak najdłużej, a niebieski co noc wysyła tylko zwiadowców. przecież to idealny front xD przeskoczone dalej i tyle. Jak ogarniemy obrzeza i zagescimy wszystko wtedy moze bedziemy latać w wsie frontowe.
No i fajnie, widzisz ja to rozumiem doskonale. Ale to ty mnie wyzywasz od gówien, bo "przejąłem tylko jedną wioskę". Ty nie przejąłeś ani jednej na froncie, kim cię to czyni? Jakbym też miał taką fajną wyspę, to pewnie przejąłbym tyle co ty. Ale nie mam, bo mnie nie stać.
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
Rozumiem, że ludzie od was chwalili się wczoraj ile pełnych offów zostało im ubite?;> Czy raczej się boją potężnego dowódcy varendiala i ukrywają to jak sobie pełne offy dają ubijać poza akcjami/

Nie czytam, ale co jakiś czas mi ktoś coś podeśle i nawet poprosiłem o wpisanie w wyszukiwarkę 'deckuś' to aż ciężko było uwierzyć, że można takie rzeczy odwalać XD ale spokojnie, medycyna idzie do przodu i na pewno jest dla was ratunek
Tak, bo tym się różnimy kolego xd plus raczej po ra ro jak się rusza w dziennych w wojnie sam dopytuje w kogo był udany/nieudany wjazd i na ten podstawie wybieram kolejne cele do losowych ofow poza akcja.

W tej grze nie wygrana jest celem a droga do niej. Cyrk to banda trolli którzy graja kilka światów raptem a drugi pod wspólna bandera. Nikt tu się nie napina (może oprócz mnie bo jestem dziwny) i gra swoje.
Taki zły ten varendial i szemrany skurwiel z niego ale świat w świat coraz więcej osób chce spróbować sił ze mną a Ci co zagrali wracają- na dobre i na złe.
Bo klimat i polot to rzeczy których ppkami czy napinkami na fo nie kupisz xd

@Niebieski Barbarzynca serio xD zaraz będzie miał do mnie pretensje ze gif z psem o Pawełku autorstwa @rErlax Memiarz Podziemia pochwaliłem na pw do @ZbieramZwiadem bo był uwazam zabawny, ale na fo tego nie napisałem bo przecież tutaj się dzieje prawdziwe żyćko xD
 
Wynik reakcji
2.101
No i fajnie, widzisz ja to rozumiem doskonale. Ale to ty mnie wyzywasz od gówien, bo "przejąłem tylko jedną wioskę". Ty nie przejąłeś ani jednej na froncie, kim cię to czyni? Jakbym też miał taką fajną wyspę, to pewnie przejąłbym tyle co ty. Ale nie mam, bo mnie nie stać.
Na co cię nie stać? jak ty w kilka dni rozwinąłeś cały swój front z 2-3k do 7-8k pkt xD az ciezko powiedziec ile pp na poskracanie tego poleciało.
 
Wynik reakcji
2.101
Tak, bo tym się różnimy kolego xd plus raczej po ra ro jak się rusza w dziennych w wojnie sam dopytuje w kogo był udany/nieudany wjazd i na ten podstawie wybieram kolejne cele do losowych ofow poza akcja.

Nikt tu się nie napina

Ad1. Ale czym sie roznimy? Ja nie ukrywam ubijania mi offow, smieje sie z tego, że wam to sprawia radość. Przy 5-6 wioskach ubity off jeden czy drugi ma znaczenie, ale przy 200? Cena offa i jakichs marnych połówek za cały dzien niecofania wojsk jest dla mnie jak najbardziej na plus. Wy przezywacie te offy dlatego smieszy mnie jak jednego dnia zostaje wam ubite 7 full offów.

Ad2. Nikt sie tu nie napina XDDDDD zacznij ludzi kontrolowac i to co wypisują do ludzi z Under
 

TabuPI

Chłop
Wynik reakcji
31
Na co cię nie stać? jak ty w kilka dni rozwinąłeś cały swój front z 2-3k do 7-8k pkt xD az ciezko powiedziec ile pp na poskracanie tego poleciało.

1. Pokaż na TWStats, bo nie wiem o czym mówisz.
2. Już ci wcześniej powiedziałem, jedyne większe skracanie jakie zrobiłem to skracanie spichlerzy raz, żeby wyrobić się z biciem monet przed wasza akcją burzącą na mnie, bo wiedziałem, że jest zaplanowana.
3. To też ci mówiłem, ale rozwijam wioski szybciej od ciebie bo regularnie dosyłam surowce, mam dobre szablony w MK i z eventu złapałem trochę bonusów budowy +10%, które śmigały przez kilka dni. Masz rację, frontowcem jestem początkującym i nigdy tego nie ukrywałem, ani na PW z tobą, ani przed nikim innym. (Tym bardziej mnie dziwi że mnie wyzywasz). Natomiast na szybkim i dobrym rozwoju konta znam się świetnie.
 
Ostatnia edycja:

Orbush

Miecznik
Wynik reakcji
136
Rozumiem, że ludzie od was chwalili się wczoraj ile pełnych offów zostało im ubite?;> Czy raczej się boją potężnego dowódcy varendiala i ukrywają to jak sobie pełne offy dają ubijać poza akcjami/

Nie czytam, ale co jakiś czas mi ktoś coś podeśle i nawet poprosiłem o wpisanie w wyszukiwarkę 'deckuś' to aż ciężko było uwierzyć, że można takie rzeczy odwalać XD ale spokojnie, medycyna idzie do przodu i na pewno jest dla was ratunek
A dlaczego mają się nie chwalić? Mamy zajebista atmosferkę, czasem wkurwi że ktoś straci offa w obronie ale co z tym zrobisz? Jedziemy se dalej i jest beka. Czy stracimy 200 offów czy przegramy świat to wciąż będziemy się z ciebie śmiać na PRYWATNYCH grupkach, bo takim jestes człowiekiem. Na każdą luźna szpilkę napinasz proce tak że nas bawi to jeszcze bardziej. Logiczne że skoro stanowisz pewnie one man army na naszym wschodnim froncie to logiczne że wiadomości o tobie będą pojawiać się częściej XD. Na tym polega ta gierka. Nawet jak się świata nie wygra to z fajna ekipka spotkać się napić się wódki. Siejesz propagandę rodem TVP. Jak ty tracisz offa w obronie to zawsze jestes jednak lepszy bo obroniłeś więcej offów. Wyluzuj trochę ziomek, macie łatwy świat to graj i go wygraj. Nie musisz szukać spiskow plemion na plecach i wszystkiego- po prostu graj wygraj i tyle xd.
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
Ad1. Ale czym sie roznimy? Ja nie ukrywam ubijania mi offow, smieje sie z tego, że wam to sprawia radość. Przy 5-6 wioskach ubity off jeden czy drugi ma znaczenie, ale przy 200? Cena offa i jakichs marnych połówek za cały dzien niecofania wojsk jest dla mnie jak najbardziej na plus. Wy przezywacie te offy dlatego smieszy mnie jak jednego dnia zostaje wam ubite 7 full offów.

Ad2. Nikt sie tu nie napina XDDDDD zacznij ludzi kontrolowac i to co wypisują do ludzi z Under
Z całym szacunkiem, cytując największego Jana Pawła w historii Polski,
Bardzo chętnie byśmy porozmawiali Deckusiu, ale nie z Tobą.

Także trzymaj się ramy i powodzonka w dalszych nocnych podbojach.
 

Orbush

Miecznik
Wynik reakcji
136
BTW. Zmiana nicków akurat naszym zdaniem jest śmieszna. Plan jest taki żeby każdy z cyrku zmienił nick na kogoś z underow I dalej nas to będzie bawić, pewnie dlatego że odbieracie to jako jakiś personalny atak XD
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
BTW. Zmiana nicków akurat naszym zdaniem jest śmieszna. Plan jest taki żeby każdy z cyrku zmienił nick na kogoś z underow I dalej nas to będzie bawić, pewnie dlatego że odbieracie to jako jakiś personalny atak XD
To akurat jest żałosne, wręcz żenujące.

Z jednej strony narzekacie, że ktoś zbyt impulsywnie odbiera grę a następnie chcecie (w sumie już to miało miejsce) zmieniać nicki na naszych graczy? Trochę nielogiczne jest to co piszesz.
 

Orbush

Miecznik
Wynik reakcji
136
To akurat jest żałosne, wręcz żenujące.

Z jednej strony narzekacie, że ktoś zbyt impulsywnie odbiera grę a następnie chcecie (w sumie już to miało miejsce) zmieniać nicki na naszych graczy? Trochę nielogiczne jest to co piszesz.
Zmiana nicku na waszych graczy nie ma żadnego ukrytego podtekstu. Po prostu w formie żartu jest ta zmiana. To nie jest żadna tajna zagrywka. Pod tymi nickami nikt do nikogo nie pisze o komendy tak jak raz to zrobił ciepiel- także nie widzę problemu jeśli to nie jest w żaden sposób wykorzystywane.
 
Do góry