Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Wynik reakcji
7.047
Ok. Z zasady nie udzielam się na forum ale zostałem wywołany do tablicy. Raz co mnie obchodzi co ten człowiek - Dudek piszę że mam na discord na jednym telefonie taki nick na drugim inny nie ważne, nie jednemu psu burek na imię.Teraz coś o panu dudku - Najpierw przyszła informacja - wypowiedzenie wojny plemię chyba tak dla jaj założone by opowiedzieć o panu dudku. Deklaracja wojny jednoznaczna jechanie na dudka - ok ale chciałem coś więcej się dowiedzieć więc do dwoje z nich napisałem. Dostałem masę informacji. Dali mi jeszcze 4 Nicki do graczy na świecie. 191. Więc tam się zalogowałem i wypytałem. Otóż sławetny Dudek grał w Komornikach teraz to kosy tam zresztą cały świat to kosy. Mieli wojnę z HDZ mocne najlepsze plemię teraz resztówka została. Nasz kolega Dudek był sławetnym kretem jak by było tego mało przeszedł do wroga HDZ. Podobno takiego Supermena zgrywał że głowa mała. Pospolicie kolaborant. I co nasz kolega Dudek został zjedzony razem z plemieniem HDZ. To tyle miałem do powiedzenia, dziękuję za uwagę i wszystkim życzę przyjemnej gry i powodzenia na tym świecie.

PS. Odszedłem od dudka dlatego że z takimi ludźmi nie gram po prostu nie mogę strawić. Wiedziałem że to skończy grę na tym świecie bo gram 6 dzień szkoda tylko kasy. pozdrawiam Rybki.
1700379060712.png
Jacuś,
 
Wynik reakcji
2.131
szykuje się najpotężniejsza deffówka wszechczasów bo offy to na takim koncie by tylko idiota robił xD na każdym 30% xDD
 
Do góry