Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Wynik reakcji
1.489
Przecież japacza to nawet własne plemię nie szanuje.
Ewidentnie dali mu pozycję klauna, no bo po co plemieniu, które skoczyło za sojusznika KO, przecież tylko deffa tam klepać warto bo front już ucieka. A no żeby plemię było poważne to musieli wpisać KO i wypadło na japacza
 

japacz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.502
Fajny mem ale nietrafiony, bo to ty zostałaś zbita, a teraz lizesz anusa. To chyba syndrom sztokholmski <shrug>
 
Wynik reakcji
7.051
Możesz mi buty wyczyścić co najwyżej ;)

XD
Zapoznaj się pierw z definicją syndromu sztokholmskiego, a dopiero później zacznij go używać.
Ależ oczywiście, że to co przedstawiasz to syndrom sztokholmski, dostałaś od nich na 185 po czym napisałaś do nich po zapkę bo widzisz w nich potencjalnych zwycięzców kolejnego świata, udając teraz, że deszcz padał i wcale na ciebie nie pluli na 185.
Jeszcze teraz będziesz na forum stawała w obronie tego złego plemienia ze 185 świata, które teraz jest topką na 195 bo w nim grasz^^
 

The End of Deckuś

Szlachcic
Wynik reakcji
2.177
po czym napisałaś do nich po zapkę

Nie, ja do niej napisałem czy idzie z nami na 195 pograć, bo jako jedyna w wrogim plemieniu się wyróżniała aktywnością grając mobila dla innych. Gdzie pierwsza wiadomość wstawiona z forum była z mojej strony prowokacyjna i tyczyła 185, a pod koniec 185 dogadaliśmy się, że idzie tutaj. Ba, nie jest jedyną osobą z wrogich plemion 185, które u nas grają. Nie widzę tu przywiązania lub specyficznej więzi do swojego oprawcy. Jak ktoś miewa takie odczucia do wroga w grze to lepiej na detoks sie udać xd
 
Ostatnia edycja:

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
Karino o Karino
Gdzie są teraz błękitne oczy Twe
Karino o Karino
Przecież kiedyś kochałaś tylko mnie
Najpierw na nich plujesz
Potem rekru-tują Cię
Karino o Karino
Nigdy nie zmienisz się…
 
Wynik reakcji
7.051
Nie, ja do niej napisałem czy idzie z nami na 195 pograć, bo jako jedyna w wrogim plemieniu się wyróżniała aktywnością grając mobila dla innych. Gdzie pierwsza wiadomość wstawiona z forum była z mojej strony prowokacyjna i tyczyła 185, a pod koniec 185 dogadaliśmy się, że idzie tutaj. Ba, nie jest jedyną osobą z wrogich plemion 185, które u nas grają. Nie widzę tu przywiązania lub specyficznej więzi do swojego oprawcy. Jak ktoś miewa takie odczucia do wroga w grze to lepiej na detoks sie udać xd
Wyróżniać się w imperium na tle Banana i tego przygłupa założyciela? Poprzeczka wysoko.
 
Wynik reakcji
61
Dobry wieczór, szczęść Boże.
Niech nam Bóg dopomoże
Tym razem wilki, a nie dziki.
Na nic będą twe uniki.

Czekam na bociany. ;)
 
Do góry