Dyskusja o sytuacji na świecie 195

DrJointtt

Chłop
Wynik reakcji
0
@rErlax Memiarz Podziemia Nasze następne spotkanie w Łazienkach w stolicy. Pogadamy jak się zobaczymy, napisz wcześniej żebym wiedział że wpadniesz. Jak wam odpowiadają łazienki królewskie to spotkajmy się o 17 przed wejściem, np w środę
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.139
@rErlax Memiarz Podziemia Nasze następne spotkanie w Łazienkach w stolicy. Pogadamy jak się zobaczymy, napisz wcześniej żebym wiedział że wpadniesz. Jak wam odpowiadają łazienki królewskie to spotkajmy się o 17 przed wejściem, np w środę
Ja się nie wybieram, ale słyszałem że Keller dalej pod Pałacem Kultury czeka, to możesz jemu przybić piątkę <luzik>
 

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
@Homeron Dlaczego zaczynasz grę w listopadzie? Żeby nie zaliczyło ci w 2023 4 przegranych światów pod rząd? 2024 nowy rok, nowe możliwości?
Zacznij od tego, że jak już to Pan Homeron - to pierwsza kwestia.

Druga kwestia jest taka, że z mitomanami i kłamczuszkami z dużymi brzuszkami nie gadam.

Trzecia natomiast to sobie coś tam wymyśl jak masz w zwyczaju i już mam skomplementowane bingo z tobą mój wielbicielu <3
 
Wynik reakcji
6.958
Zacznij od tego, że jak już to Pan Homeron - to pierwsza kwestia.

Druga kwestia jest taka, że z mitomanami i kłamczuszkami z dużymi brzuszkami nie gadam.

Trzecia natomiast to sobie coś tam wymyśl jak masz w zwyczaju i już mam skomplementowane bingo z tobą mój wielbicielu <3
Dlaczego dużymi brzuszkami? Przecież jak ty przegrywałeś 4 świat pod rząd to ja zdążyłem zrobić -35kg, a ty ile dodatkowych chromosomów zrobiłeś w tym czasie? z 5?
Niczego nie muszę wymyślać, wszystko każdy daje na tacy o tobie, nawet potrafisz kasację wrzucić żeby wyszarzeć przed rozbiórką siłową to o czym my mówimy.

Żeby do kogoś mówić Pan to wypadałoby abyś miał troszkę kultury osobistej, dobre standardy w życiu może jakiś samochód i jakieś lokum ze stałą pracą, a nie garnuszek rodziców, prosząc rodzicielkę o parę złotych na nowe buty żeby udawać koszykarza na podwórku.


Spokojnie, 195 świat jest tym twoim. Znowu wymyślisz jakieś historie, wkręcisz się do ekipy i przegrasz im świat, dobrze, że taki @Varendial ograniczył twoje manewry na ich poprzednim świecie bo też pewnie pociągnąłbyś na dno nawet ich.
 

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
Dlaczego dużymi brzuszkami? Przecież jak ty przegrywałeś 4 świat pod rząd to ja zdążyłem zrobić -35kg, a ty ile dodatkowych chromosomów zrobiłeś w tym czasie? z 5?
Niczego nie muszę wymyślać, wszystko każdy daje na tacy o tobie, nawet potrafisz kasację wrzucić żeby wyszarzeć przed rozbiórką siłową to o czym my mówimy.

Żeby do kogoś mówić Pan to wypadałoby abyś miał troszkę kultury osobistej, dobre standardy w życiu może jakiś samochód i jakieś lokum ze stałą pracą, a nie garnuszek rodziców, prosząc rodzicielkę o parę złotych na nowe buty żeby udawać koszykarza na podwórku.


Spokojnie, 195 świat jest tym twoim. Znowu wymyślisz jakieś historie, wkręcisz się do ekipy i przegrasz im świat, dobrze, że taki @Varendial ograniczył twoje manewry na ich poprzednim świecie bo też pewnie pociągnąłbyś na dno nawet ich.
Te mitoman, uspokój się i nie rozpisuj się tak, bo nawet nie planuję czytać kolejnej historii fantasy xd
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Nic mi na ten temat nie wiadomo. A nawet jeśli jakiś spryciarz przemycił Homerona, bo ten pod swoim oryginalnym nickiem nie znalazłby u Nas miejsca- nie wiem czy komentarz jest potrzebny :)
Chyba że to nw
Nie sądziłem że po tylu światach homeron będzie musiał się ukrywać pod innym nickiem bo nigdzie nie będą go chcieli
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
któraś z ekip wprowadza na Fo tematy zastępcze, jak nie DŻOBI to jakiś jaca to jakiś homeron, widać służby kontrwywiadowcze na 195 są na wysokim poziomie :D
 
Do góry